DZIŚ JEST:   23   CZERWCA   2018 r.

Św. Józefa Cafasso
Św. Tomasza Garnet
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A co z sodoma i gomora obecna znajduje się na Hawajach oahu diamond head new hoop kościół o tym milczy
9 miesięcy temu / Pik
 
Co na to meteorolodzy? Czy były robione badania pomiędzy korelacją grzechy a huragany? Ciekawa praca magisterska by byłą? Ktoś przeprowadzał takie badania? A to kiedyś nie było huraganów? A ciekawe za jakie grzechy są np. burze czy śnieżyce? A za jaki grzech karze Pan Bóg gdy piorun walnie w kościół? A dlaczego nie ma huraganów w krajach północnych, w Anglii czy w krajach arabskich tylko huragany są zazwyczaj w krajach tropikalnych, a w USA w tzw sezonie huraganów? A co powiecie o tym ,że jest udowodniona korelacja między ociepleniem klimatu a huraganami? Czyżby ktoś negował meteorologię?
9 miesięcy temu / TROOPER
 
Jeszcze trzy dni temu miałem takie same zdanie że to wszystko przez grzech.
9 miesięcy temu / Paweł
 
Tak, to niestety dzieje się na naszych oczach i tylko dziw bierze, że człowiek jest wciąż taki uparty i nie skory do nawrócenia. Zło zbiera obfite żniwo, bo ludzie przestali używać rozumu, którego podstawowym celem jest dojście do Prawdy Bożej. Człowiek w swej głupocie odrzuca to, co Bóg mu podaje na tacy, a wybiera ze sterty śmieci, to, czego nigdy nie powinien tknąć. Czy to jednak dziwi? Nie, bo historia ludzkości pokazuje, że człowiek był taki zawsze, iż głupota była szybsza do przyswojenia, niż mądrość. Mnie jednak martwi to, że ?duch czasu? zyskał dziś niesamowite możliwości szerzenia swej duchowej zarazy, poprzez media wszelkiego rodzaju dzięki którym dociera w jednej chwili tam, gdzie jeszcze kilkadziesiąt lat temu, tak łatwo by nie dotarł. A wszystko dzieje się z powodu chorej pamięci, która jako bank dla rozumu powinna mieć ulokowane podstawowe Prawdy Boże, a nie jakieś półprawdy tworzone na potrzeby ?ducha czasu?, które z Boża Prawdą nie mają nic wspólnego. Bez uzd
9 miesięcy temu / Andrzej6289
 
tzw "niewierzący" to również wierzący w to ,że Pana Boga nie ma. I wówczas wierzą np w "ciepłą wodę oceaniczną" i różne cyferki. Takie osoby najwięcej kwiczą jak przyjdzie zawierucha(gdyż ne mają oparcia w Panu Bogu)
9 miesięcy temu / jac
 
@TZ. A kto mówi o "potopie"? Jest tyle innych opcji a Pan Bóg jest bardzo kreatywny.. Matka Boża z Akita, i wielu błogosławionych wśród wizjonerów Kościoła mówią o karze ognia z nieba, dosłownie mówi o niej też Sługa Boża, stygmatyczka Teresa Neuman. No i w Fatimie Anioł trzyma miecz z którego sypią się iskry na Ziemię. To ten Anioł który woła "Pokuty, Pokuty Pokuty !". Bóg żąda pokuty jako warunku odpuszczenia kary. Dziś nie ma ani pokuty, ani nawrócenia.
9 miesięcy temu / Nina
 
E tam, przecież Pan Bóg obiecał, że nigdy więcej nie będzie karał ludzi za ich grzechy potopem. To są zatem katastrofy naturalne (chyba, że Pan Bóg zmienił zdanie). A za grzechy ludzie ukarzą się sami. Wojną atomową, katastrofą ekologiczną, depopulacją.
9 miesięcy temu / TZ.
 
@Pwl: no nie wierzysz. Wolisz za to wiarę w ciepłą wodę oceaniczną i magię liczby 26. Ale to tylko wiara, nie wiedza, gdyż nie potrafisz udowodnić swojej wiary :)
9 miesięcy temu / r
 
aktoreczka Jeniffer Connely stwierdziła że to Matka Ziemia karze ludzkość za wybór Donalda Trumpa
9 miesięcy temu / bvr
 
Potwierdzeniem słów księdza są ocalałe krzyże i figury Matki Bożej i w Polsce i w Stanach. Nie ma innego powodu, dla którego właśnie jedynie one miałyby ocaleć.
9 miesięcy temu / w5
 
To ciekawe ks. Antonio Mattanelli. A kto w takim razie, kogo grzechy zdemolowaly srodkowe Wlochy w ostatnich setkach, niszczacych wielce trzesieniach ziemi?! To b. ciekawe!
9 miesięcy temu / Slawomir Tomasz Roch
 
Wystarczy spojrzeć w pierwsze rozdziały Biblii: kiedy natura stała się nieprzyjazna człowiekowi? Właśnie po grzechu...
9 miesięcy temu / sp
 
grzechy same się karzą
9 miesięcy temu / syk
 
Nie wierze w to, churagan nie jest powodowany przez żadne zmiany klimatu ani grzechy, tylko przez ciepłą wode w oceanie, powyżej 26 stopni celsjusza
9 miesięcy temu / Pwl
 
Sprawy oczywiste nie są oczywiste dla świata, sprawy jasne są mroczne dla świata ... tak było od zarania ale dziś chyba nabiera to apokaliptycznych rozmiarów.
9 miesięcy temu / Soplica
 
atlantyk - tylko czy taki świat należy ratować? : sankcjonowanego przez rządy masowego mordu nienarodzonych, eutanazji na życzenie..lub nie, pogardy dla Boga i Maryi, odgórnego dyktatu zboczeń i wynaturzeń, homoherezji w Kościele i innych rozłamów, islamizacji Europy, lista jest długa. Staje się to co zapowiadała Matka Boża w Fatime. Pan Bóg wie co robi. Może ci którzy przetrwają będą mieli więcej rozumu w głowie.
9 miesięcy temu / Nina
 
Wreszcie ktoś gada do rzeczy, tyle tylko, że o tym zawsze wiedział każdy, kto ma podstawowy (nie zdeformowany) zmysł wiary. Nawet poganie to wiedzieli, że jest związek między czynami ludzkimi a przyrodą. Pozostaje jeszcze obawa, że wspomniany kapłan zostanie zdyscyplinowany przez przełożonych za sianie "lęku i zabobonów".
9 miesięcy temu / Tomcio
 
Podobnego zdania jest ks.Skwarczyński pisząc o ostatniej nawałnicy nad Polską.My jako ludzie nie liczymy się już z niczym,wydaje nam się ,że własną mądrością osiągniemy wszystko.Ks.Skwarczyński prosi o ofiarowanie się za grzeszników jako "iskra Z Polski".Myślę,że jako katolicy powinniśmy się ofiarować Bogu,aby ratować świat.
9 miesięcy temu / atlantyk
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.