DZIŚ JEST:   24   KWIETNIA   2019 r.

Św. Jerzego
Bł. Mariana z Ratyzbony
 
 
 
 

Włosi obronili swoje dzieci. Genderowa indoktrynacja zniknie ze szkół

Włosi obronili swoje dzieci. Genderowa indoktrynacja zniknie ze szkół
#DZIECI    #TEORIA GENDER    #INDOKTRYNACJA    #SZKOŁA    #IDEOLOGIA    #MANIFESTACJA    #RODZICE    #RZYM    #WŁOCHY    #GEDNER

Warto protestować w obronie dzieci i rodziny. Przekonują się o tym uczestnicy demonstracji, która w ubiegłą sobotę 20 czerwca zgromadziła w Rzymie ponad milion osób. Włosi protestowali przeciwko wprowadzaniu do szkół ideologii gender. Wczoraj minister oświaty spotkał się z parlamentarzystami, którzy uczestniczyli w proteście, i zapewnił, że „teoria” gender jednak nie wejdzie do programu nauczania.

 

Obrońcy rodziny nie są jednak w pełni usatysfakcjonowani. Domagają się od rządu wzmocnienia roli rodziców, tak aby bez ich wyraźnej zgody szkoła nie mogła propagować wśród dzieci alternatywnych wizji małżeństwa i rodziny.

 

Trzeba odnotwać odważną decyzję nowego burmistrza Wenecji, Luigiego Brugnaro, który nakazał wczoraj wycofanie genderowej indoktrynacji z publicznych placówek oświatowych. Poprzednia administracja zakazała posługiwania się w szkolnej administracji pojęciami ojca i matki, zastępując je „pierwszym” i „drugim” rodzicem.

 

Zakupiono też ponad 10 tys. książek dla żłobków i przedszkoli, które za pomocą bajek i opowiadań oswajały najmłodszych z myślą o tak zwanych rodzinach homoseksualnych. Zdaniem burmistrza Wenecji te sprawy powinny pozostać w gestii samych rodziców. ­ Jeśli ktoś chce, by go w domu nazywano „pierwszym czy drugim rodzicem”, to niech to sobie robi, ale ja muszę myśleć o większości, która chce pozostać mamą i tatą – powiedział Brugnaro.

 

KAI

mat

 


DATA: 2015-06-27 13:14
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Modlitwy zostały wysłuchane ! Powoli jest realna szansa być może pierwszy raz w najnowszej lewackiej historii Europy, że powoli życie zacznie wracać do normalności. I nie można spocząć na laurach bo wrogowie wiary i cywilizacji już z pewnością knują jak zaatakować chrześcijaństwo z innej strony. Natomiast nie mam żadnych wątpliwości, iż nic już nie pomoże Wielkiej Brytanii - obserwuję tu od wielu lat totalny upadek moralny a zalegalizowane antyludzkie eksperymenty na ludziach i tworzenie HYBRYD (!!!), terror politycznej poprawności i fanatyczne promowanie multi-kulti nie jest już według mojej oceny możliwy do powstrzymania. Nadejdzie taki dzień, że dla bezpieczeństwa wewnętrznego Europy trzeba będzie się izolować od tego kraju. Do tego fanatyczne niszczenie chrześcijaństwa wraz z wszelkimi jego wartościami i "otwartość" na islam za ok. 50 lat zrobi z UK część Państwa Islamskiego. Podobny zresztą los czeka fanatycznie ateistyczną (do czasu ) Francję.
ponad 3 lata temu / Tomasz
 
well done!
ponad 3 lata temu / Una
 
Rośnie liczba dziwaków i biednych ludzi zarażonych antyludzkimi ideologiami. Ale widać też pozytywny wzrost strony reakcyjnej. Normalni ludzie, sporo też młodych, zaczynają się organizować (na wzór lewaków, którzy to opanowali do perfekcji - normalni ludzie przejmują ich broń). Oby działo się to na jeszcze większą skalę i to jak najszybciej, żeby uniknąć później radykalnych rozwiązań. Bo wszelka rewolucja jest oznaką złego. Gender jest takim stekiem absurdów, że nie trzeba być gorliwie wierzącym, żeby dostrzec zwyrodnienie i zagrożenia. Precz z tym neomarksizmem.
ponad 3 lata temu / Ignis_A
 
Brawo. Tak trzymać. Oby inne kraje poszły za przykładem Włochów i obronili swoje kraje przed tą ideologią.
ponad 3 lata temu / Milka
 
I powiał wiatr od zachodu (jak to mówią). Pomalutku, pomalutku - całą tę paranoję się odwróci.
ponad 3 lata temu / o
 
brawo, brawo, brawo!
ponad 3 lata temu / sawa
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "36620"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.