DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Włochy w oparach absurdu: rząd zlikwiduje „matkę” i „ojca”. Zastąpią ich „rodzic 1” i „rodzic 2”

Włochy w oparach absurdu: rząd zlikwiduje „matkę” i „ojca”. Zastąpią ich „rodzic 1” i „rodzic 2”
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com (ImagesBG)

Włosi wracają do absurdalnego rozwiązania i w niektórych dokumentach zmieniają rubryki „matka” i „ojciec” na „rodzic 1” i „rodzic 2”. Taka aberracja obowiązywała w latach 2015-2019, a odszedł od niej były wicepremier i minister spraw wewnętrznych, nielubiany przez eurokratów Matteo Salvini.

 

Głupota uderzająca w naturalny porządek, w którym dzieci mają mamę i tatę, a nie rodziców z liczebnikami, będzie obowiązywała w nowych dowodach osobistych dzieci mających mniej niż 14 lat oraz we wnioskach rekrutacyjnych do szkół. Powrót do fałszywego intelektualnie absurdu zapowiedziała Luciana Lamorgese – szefowa MSW, a więc następczyni Salviniego.

 

Lider Ligi Północnej, który w przeszłości kierował włoskim resortem spraw wewnętrznych, w trakcie swojego urzędowania wycofał ideologiczną decyzję będącą ukłonem w stronę środowisk homoseksualnych i genderowych, jaką w roku 2015 podjął centrolewicowy gabinet Matteo Renziego. Odchodząc od lewackiego absurdu Salvini tłumaczył, że ów krok to działanie mające na celu obronę normalnej rodziny będącej związkiem kobiety i mężczyzny. Antysystemowy polityk nie jest już jednak szefem MSW, więc i jego decyzja zostaje podważona.

 

Obecna minister spraw wewnętrznych tłumaczyła w Izbie Deputowanych, że ponowne stosowanie dokumentów z numerowanymi rodzicami ma umożliwić spełnianie norm unijnych oraz zlikwidować problemy dotyczące danych osobowych. Natomiast autor zmiany przywracającej obalaną obecnie normalność, Matteo Salvini, wyśmiał na Twitterze polityków, którzy w obliczu znacznie poważniejszych problemów, z jakimi borykają się Włochy, zajmują się likwidowaniem w dokumentach słów „ojciec” i „matka”.

 

Z niezadowoleniem Salviniego koresponduje radość, z jaką powrót do numerowanych rodziców przyjęły środowiska wyznające ideologię LGBT.

 

 

Źródło: gazetaprawna.pl

MWł

 

 


DATA: 2021-01-14 16:37
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To niezłą gafę strzelili, przecież płci jest 56?
6 dni temu / Kowalski
 
Dobra to chatka, gdzie mieszka "rodzic 1/2".
6 dni temu / Jack_Holborn
 
Ale ten zachodni świat jest porąbany, nie zostanie tu kamień na kamieniu. Jeszcze chwila bo musi się dopełnić miara nieprawości, a potem przyjdzie sądny dzień i zostanie oczyszczona ta stajnia augiasza. Jak te świnie w które wszedł Legion i pędem ku przepaści i zatraceniu.
6 dni temu / Paulus
 
Proponuję wpisanie do odpowiednich traktatów niezbywalnego prawa do szczęścia.
6 dni temu / Czarek
 
Juzy widzę walkę kto ma być 1 a kto 2
6 dni temu / Grzegorz
 
Założycielami państwa włoskiego w XIX wieku byli masoni karbonariusze - niby banał, ale mając masona za ojca ma się zboczenie w genach. Też banał. Ale diaboliczny.
6 dni temu / Marek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.