DZIŚ JEST:   06   LIPCA   2020 r.

Św. Marii Goretti, męczennicy
Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wrogowie religii rozpoznali dokładnie, jak ścisły jest związek ceremonii z najważniejszymi aspektami religijnymi i że legną te drugie w gruzach, jeśli się te pierwsze usunie. Dlatego atakują oni religię poprzez jej ceremonie, próbują w nich odkrywać jak najwięcej rzeczy bagatelnych, zbędnych, sprzecznych, a nawet i przesądnych, tak żeby po ich wskazaniu, ceremonie usunąć lub co najmniej sprowadzić do poziomu całkowitej prostoty Ojciec Edilbert Menne, franciszkanin, 1809 r.
2 miesiące temu / Sacerdos
 
A tymczasem abp Polak mówi, że: ?Łamanie zakazów podczas epidemii jest naruszaniem piątego przykazania, w którym jesteśmy obowiązani dbać i strzec życia innych i własnego? oraz "prosi wiernych o to, aby święta przeżyli w domach oraz skorzystali z dyspensy od uczestnictwa w Mszy świętej", bo ?Dlaczego więc mamy, idąc w ten sposób na przekór, czynić z tych świąt święta śmierci??. Artykuł jest na frondzie, po prostu brak mi słów, totalna załamka...
2 miesiące temu / smerfetka
 
Drodzy Chrześcijanie! To się za niedługo skończy. Teraz jest jeszcze kurtuazyjnie ale przychodzi chwila, gdy Kościół spłynie krwią za prawdę o Mszy świętej, za przyjmowanie komunii oraz prawdy wiary. Czas katakumb się zbliża. Lecz podnieśmy głowy, blisko jest nasze wybawienie i triumf Niepokalanego Serca Maryi!
2 miesiące temu / Arven
 
Właśnie dowiedziałem się że popełniłem grzech będąc wczoraj na Mszy Św. było więcej niż 5 osób Prymas Polski abp Wojciech Polak powiedział, że łamanie zakazów podczas epidemii jest naruszeniem piątego przykazania.
2 miesiące temu / A.G.
 
Włochy to państwo komunistyczne; gdyby nie Pius XII Włochy już w latach pięćdziesiątych dołączyłyby do stalinowskiego bloku demoludów
2 miesiące temu / Tom
 
A u nas pewna wierna z nazwy chyba doniosła na policję, że w kościele - ogromnym - jest 12 osób. I proboszcz miał bardzo nieprzyjemną rozmowę z funkcjonariuszami oraz otrzymał od nich odpowiednie pogróżki. Tak wg rządzących ma wyglądać pobożność reaktywowanego projektu IV RP.
2 miesiące temu / Republikanin
 
Jak kard. Sarah wzywal kiedys by najlepiej do Kosciola nie brac tel.komorkowych bo to nie przystoi Swietemu miejscu ani czytac modlitw z tabletow podczas Mszy trzeba bylo sluchac,to jest posluszenstwo.Tym anonimowym szpiclem na ktory ostatnio powoluje sie milicja ,przepraszam policja jest twoja kolorowa patelnia ktora zabierasz na Msze Swieta no moze nie jedyna, nie chce obrazic tradycyjnych szpicli ktorzy wyssali podpiep.. jak to mowia z mlekiem matki.
2 miesiące temu / Nick
 
Taka postawa rządu włoskiego na pewno nie przyniesie poprawy sytuacji. Myślę, że przekleństwem Włochów jest obowiązujące prawo aborcyjne, które stanowi o źródle problemów tego kraju.
3 miesiące temu / Krakusik
 
Łatwiej będzie zrobić zakupy w hipermarkecie niż uczestniczyć we mszy św.
3 miesiące temu / Bronek
 
Ksiądz proboszcz zapewnia ze oddał Cezarowi co Cezara...ksiadz Popiełuszko raczej nie był Włochem
3 miesiące temu / Dil
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.