DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Władze Teksasu rozpoczęły śledztwo w sprawie Planned Parenthood. Żądają pełnej dokumentacji

Władze Teksasu rozpoczęły śledztwo w sprawie Planned Parenthood. Żądają pełnej dokumentacji
fot. Bob Smith / Wikimedia Commons

Przedstawiciele Planned Parenthood i lewackich organizacji w Teksasie podnieśli larum z powodu zdecydowanych kroków, jakie władze stanu uczyniły w kierunku ograniczenia zbrodniczego procederu mordowania nienarodzonych dzieci. W klinikach aborcyjnego giganta pojawili się urzędnicy departamentu zdrowia, żądając pełnej dokumentacji.

 

Trzy dni po ogłoszeniu przez gubernatora Teksasu decyzji o ucięciu dotacji dla aborcyjnego giganta rozpoczęła się gruntowana kontrola we wszystkich teksańskich oddziałach Planned Parenthood. Kliniki aborcyjne mają przekazać stanowemu departamentowi zdrowia pełną dokumentację działalności, w tym również tę związaną z niegodziwym procederem zabijania nienarodzonych dzieci.

 

Prowadzący śledztwo urzędnicy departamentu pojawili się w klinikach w Houston, Dallas, San Antonio i Brownsville, by przedstawić ich przełożonym żądanie przekazania danych m. in. w zakresie kart pacjentów oraz danych teleadresowych pracowników aborcyjnych placówek. Dla przykładu w oddziale Planned Parenthood na Południowy Teksas zażądano dokumentacji związanej z wykorzystaniem abortowanych płodów ludzkich.

 

Przekazane mają być także dokumenty stwierdzające decyzje lekarzy, służbowe notatki pielęgniarek, czy też wyniki badań laboratoryjnych. - Jesteśmy zaniepokojeni zakresem i dogłębnością tego, o co oni proszą – powiedziała rzeczniczka jednego z oddziałów Planned Parenthood.

 

 

Źródło: nytimes.com

FO
DATA: 2015-10-24 12:35
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Deo gratias!
ponad 5 lat temu / sfgx
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.