DZIŚ JEST:   06   LIPCA   2020 r.

Św. Marii Goretti, męczennicy
Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Mirek i @Maciek Jeżeli Ustawa zakazująca morderstwa dzieci nie narodzonych nie zostanie uchwalona to PIS nie wygra kolejnych wyborów.
ponad 3 lata temu / Tomasz
 
Dopiero co odznaczali śp.Posła Artura Górskiego i piali z zachwytu nad jego postawą życiową na pogrzebie. To jest dopiero hipokryzja PiS!
ponad 3 lata temu / pl
 
Jeżeli projekt ustawy zakazujący aborcji nie zostanie przyjęty PIS nie wygra kolejnych wyborów.
ponad 3 lata temu / Tomasz
 
Stosunek do życia nienarodzonych jest wyznacznikiem prawdy o człowieku. Katolik nie zawaha się bronić życia bez względu na trudności i podjąć konsekwencje tych trudności, ponieważ Bóg dał życie i powiedział Nie zabijaj! Żyd, mason, sługa szatana będzie kluczył i wymyślał trudności, opóźniał, umożliwiał morderstwa, dążył do braku kary za zbrodnie. Będzie kalkulował "po ludzku" co mu się bardziej opłaca a co nie. Bezkarność jest przyzwoleniem na zło. Katoliku zastanów się kim jesteś? Jak traktujesz obietnice Pana Boga o Łasce Bożej, którą ci Bóg daje, gdy uparcie trwasz przy Chrystusie?
ponad 3 lata temu / do myślących inaczej
 
Jeśli ten obywatelski projekt Stop aborcji nie zostanie przegłosowany w całości jak jest w projekcie bez owijania w bawełnę, bez uników, bez wyjątków to PIS nie ma co liczyć na drugą kadencję, ponieważ obrońcy życia nie dadzą się po raz drugi oszukać nie nie! Pod tym projektem podpisała się masa ludzi to był wielki sukces tego projektu nie można pozwolić, żeby przepadł tak sobie, bo jakieś inne wydumane interesy, sprawy są ważniejsze niż życie ludzkie nie ma nic ważniejszego niż życie ludzkie od poczęcia do naturalnej śmierci jest najważniejsze i powinno być prawnie chronione, a jakakolwiek próba nierespektowania tego prawa powinna być poddane odpowiedzialności karnej tak jak chcą autorzy tego projektu.Albo będzie pełna ochrona życia ludzkiego zaproponowana przez inicjatorów Stop Aborcji, albo do wiedzenia!!! Przy urnie się wszystko się wyjaśni.Nie chcemy już więcej ludobójstwa w Polsce.W Rosji carskiej aborcja była karana surowo, dlatego była wysoka demografia.
ponad 3 lata temu / Mela
 
@Mirek, @Maciek - idźcie do diabła, waszego mistrza.
ponad 3 lata temu / cristero
 
Pan Profesor chyba pomylił resorty. MSZ nie zajmuje się ochroną życia nienarodzonych.
ponad 3 lata temu / Maciek
 
No, ale Radio Maryja będzie nadal robić reklamę PIS-owi. Zwłaszcza, że dyskusje w tym medium jeśli chodzi o sprawy polityczne zeszły na poziom denny - unika się bulwersujących tematów, a jeśli chodzi o sprawy wiary - to modernizm bije prosto w uszy. No i dla tego radia Kościół Katolicki rozpoczął swoją misję dopiero od SW II a konkretnie od dnia narodzin Karola Wojtyły.
ponad 3 lata temu / krytyczny
 
Bogu niech będą dzięki za mądrość ministra Waszczykowskiego :)
ponad 3 lata temu / Mirek
 
Pis i PAD są zakłamani i przestałem im ufać. Nie wiadomo komu służą i do czego dążą. Czasem myślę ze tk, kod i spółka mają racje.
ponad 3 lata temu / Pppp
 
PiS tym posunięciem zasłużył na miano faszystów. Sami plują we własne gniazdo. Odradza się ideologia hitlerowska, już obecnie jawnie. Jak alarmuje STOP NOP "Ministerstwo Zdrowia" wkrótce wprowadzi przymusowe szczepienia przeciw MMR dla wszystkich w tym dorosłych obywateli. Prace trwają.
ponad 3 lata temu / beta
 
Pewnie zdradza bo jak zdrajcy sie zachowuja. Ale to nic nawet gdyby tak sie zdarzylo modlmy sie do Najwierniejszego Trójjedynego Boga i naszej Królowej NMP. Lekko nie bedzie to pewne. Ale czy po tym co zrobil dla nas Chrystus Pan ktokolwiek moze wyrzucac Bogu ze ma ciezko. Gdyby instanial inna droga miłujący Bóg użyłby jej. Nie było innego wyjscia jak poslac Syna i patrzec na Jego ciepienia. Nie ma innego wyjscia jak najwierneijszych z wiernych doswiadczyc. Wszystko by ratowac jak najwiecej dusz od potepienia. Błogosławie Cie Panie. Oto ja poslij mnie.
ponad 3 lata temu / katolik
 
Wygląda na to, że PiS właśnie zakończył rządy. Pan Bóg nie pozostaje obojętny na takie kunktatorskie zachowania.
ponad 3 lata temu / Andrzej
 
"Kwestia obrony życia w debacie publicznej miałaby natomiast poskutkować odwróceniem trendów i osłabieniem poparcia dla PiS" - gdyby tak faktycznie się stało, to bardzo źle świadczyłoby o większości Polaków, gdyż pokazałoby że osoby te obronę życia niewinnych dzieci traktują jako coś złego.
ponad 3 lata temu / niewygodna prawda
 
Une naprawdę uważają Chrystusa za służącego a nie za Króla.. Za przyzwoleniem biskupów... Szok!
ponad 3 lata temu / @
 
Bardzo mi przykro, ale odnoszę wrażenie, że Pan Profesor nie potrafi rozstać się ze swoim stanowiskiem w sposób elegancki. Jeszcze wczoraj był w rządzie PIS, a natychmiast po odwołaniu go ze stanowiska publicznie zarzuca PIS owi nic innego jak bezideowość i koniunkturalizm. Dziwne, że przy takiej pryncypialności jaką sobie Pan Profesor przypisuje, nie zdecydował się on na dobrowolne odejście z rządu, ale czekał na odwołanie ze stanowiska. Rozumiem, że jeszcze w zeszłym tygodniu Pan Profesor nie wiedział o tym, że PIS jest be.
ponad 3 lata temu / Wacław
 
To JEST projekt groźny dla partii. Uważa tak wielu sympatyków PiS. To by ją zniszczyło. W efekcie dzięki prof. Stępkowskiemu wróciłaby do władzy PO. Nie wolno ignorować faktów niezależnie od szczytnych idei.
ponad 3 lata temu / samum
 
Pan Bóg "sługą" PiS? Instrumentem, narzędziem, środkiem do zdobycia i utrzymania władzy nad gojami? Cel uświęca środki? Stwórca też potraktuje was instrumentalnie, tak jak na to zasługujecie. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
ponad 3 lata temu / tut
 
Ścisłe kierownictwo partii PiS jest niewierzące. Tylko ateista może wypowiedzieć takie słowa. Bóg, Jego Przykazania i Łaska dla nich nie istnieją, dla nich to bajka, legenda, przesąd. Żydzi-przebierańcy. Masoni. Boże, miej nas w swojej opiece.
ponad 3 lata temu / i wszystko jasne
 
"Ścisłe kierownictwo PiS uważa, że jest to projekt groźny dla tej partii" - nie do wiary! Panowie, zabijanie nienarodzonych dzieci jest groźne dla Polski(!); czy ta prawda kiedyś do Was dotrze? Pan Bóg nie pozwoli drwić z Siebie, i Polska za to drogo zapłaci. Niech sobie kierownictwo PiS przypomni w jakich okolicznościach zaczął się upadek ich rządu - wtedy gdy utrącili inicjatywę wpisania ochrony życia do Konstytucji RP. Oby teraz nie było gorzej! Panu prof. Stępkowskiemu dziękuję za to co już zrobił i robi.
ponad 3 lata temu / eMGa
 
Musimy posłać do PiS-u proste wołanie - Polaku, nie zabijaj polskich dzieci -.
ponad 3 lata temu / Emanuel Czyżo
 
ciekawe ilu jeszcze durniów wierzy w dobre intencje PiS-u? najbezczelniej w świecie wykorzystali i wykorzystają jeszcze wielu porządnych ludzi; ale już niedługo odbije się im to potężną czkawką; tak zawsze jest, jak ktoś przesadzi w ilości - obojętnie czego;
ponad 3 lata temu / JARO
 
co za obłęd... chyba jednak uwalą ten projekt... przy cichej aprobacie części biskupów i mediów katolickich ...mamy przerąbane ... po trzykroć:"Biada!" Lisy mają nory, ptaki powietrzne gniazda a gdzie się ma schronić człowiek, który lęka się gniewu Boga? Czy jest jakieś miejsce na globie które się ostoi? Pod Twoją obronę...
ponad 3 lata temu / Leaf427
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.