DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Tam gdzie upadają instytucje państwa natychmiast w ich miejsce wchodzą organizacje przestępcze lub władzę przejmują lokalni watażkowie. Myślałem że takie coś możliwe jest tylko w Afryce, trudno mi uwierzyć że może się to dziać również w Ameryce
4 miesiące temu / Kolo
 
@Wojtek: To nie będzie Milicja Obywatelska, lecz Ochotnicze Oddziały Porządkowe Antify.
4 miesiące temu / Republikanin
 
Po prostu zamiast Policji Państwowej będzie Milicja Obywatelska. Jak gubernatoch Mosbacher zadekretuje na tweeterze to i u nas się wprowadzi.
4 miesiące temu / Wojtek
 
Władza dla gang?w ?
4 miesiące temu / Wiarus
 
Nie koniecznie prawdziwi bandyci są priorytetem , są bezpieczniejsze cele do podnoszenia statystyki walki z "przestępczością"!
4 miesiące temu / @ Polak
 
Nic nowego. W kraju rad też nie było burżuazyjnej policji tylko milicja, co miało sugerować że to formacja oddolna i ochotnicza. Mogę sobie wymyślić dowolną nazwę ale dowolny nowy twór po pewnym czasie będzie działał dokładnie tak jak policja.
4 miesiące temu / Robert
 
@bjs Szanowny Panie. Panu się coś pomyliło. Tol nie komunizm ale libertarianizm. Przecież policja nie radzi sobie z zamieszkami to ludzie oddolnie zorganizowali akcje samoobrony mienia. Systemy komunistyczne charakteryzowały się silnie rozbudowanym systemem policyjnym i bezpieki. Poza tym trzeba walczyć z bezkarnością policji. Jeszcze chwila, a będą rekreacyjnie strzelać do ludzi. To miało miejsce za PRLu w Rzeszowie gdzie milicjant z bloku strzelał rekreacyjnie do dzieci na placu zabaw czy w 1970 w Szczecinie gdzie zastrzelono 16 latkę, co patrzyła z okna mieszkania na protesty robotnicze.
4 miesiące temu / trooper
 
Gdybym był Alem Capone zamieszkalbym w Minneapolis
4 miesiące temu / Maciuś
 
Po prostu przywrócić pierwotny sens powołania takiej instytucji jak Policja, a było nią scedowanie prawa gwałtu na wyszkolonych ludzi, aby obywatel mógł spokojnie żyć i realizować swe plany w bezpiecznej przestrzeni. Niestety wspólczesna władza zza kurtyny, przejmuje wszelkie elementy społecznej użyteczności w społeczne narzędzia TERRORU! Od medycyny począwszy, przez, szkolnictwo, ekonomię ..., aż po Sądownictwo i właśnie Policję - czynia nam życie po prostu NIEMOŻLIWYM do realizacji! Wnioski, musi wyciągnąć każdy z nas osobno, może ta trwoga złączy nas przeciwko naszym śmiertelnym wrogom?!
4 miesiące temu / AndrzejBR
 
Stany przeciez juz przerabialy model w ktorym lokalne spolecznosci dbają same o siebie. Gangi z uporem zbrojnych okupantów pilnowały swoich dzielnic. Pewnie ucieszą się z legalizacji swojej działalności
4 miesiące temu / ProBro
 
Miasto płonie, większość protestujących rozwala wszystko co stanie im na drodze i kradnie. Co by tu zrobić? A, tak! Rozwiążmy policję! Poziom idiotyzmu po prostu niewiarygodny...
4 miesiące temu / Ktoś taki
 
Niech likwiduja. Po miesiącu będą tęsknić.
4 miesiące temu / Ron
 
Boże, błogosław naszą policję!
4 miesiące temu / Grzegorz
 
Lewica rządzi, panuje, rozdaje karty jak diabeł!
4 miesiące temu / Paweł K.
 
Do V: Weź tu nie siej tych bzdur.
4 miesiące temu / Rafał
 
Zdaje się że w stanach rozpoczęła się rewolucja komunistyczna już tak na prawdę! Czytam i nie wierzę.
4 miesiące temu / bjs
 
Bandyci już się cieszą
4 miesiące temu / Polak
 
A z czym kojarzy się policja w naszym kraju? Najczęściej z wpisywaniem mandatów. Miejscowi huligani są bezkarni. Jeśli jakiś gieroj jest w dodatku synem policjanta, to można mieć kłopoty. Tatuś wybroni i na Ciebie zwróci uwagę. W kwestii nadmiernej prędkości na drogach. Wystarczy zastosować ogranicznik prędkości jak w pojazdach ciężarowy. Zredukować moc silników El. Kaganiec...
4 miesiące temu / V
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.