DZIŚ JEST:   24   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Tran An Dung i towarzyszy
 
 
 
 

Władze Krakowa uciszają obrońców życia. Wytrychem zapisy przepisów o ochronie środowiska

Władze Krakowa uciszają obrońców życia. Wytrychem zapisy przepisów o ochronie środowiska
Fot. Anatol Chomicz/FORUM

Powołując się na zapisy dotyczące ochrony środowiska i zakazu używania instalacji nagłaśniających, krakowscy urzędnicy zdecydowali, że poruszające się po ulicach miasta samochody Fundacji PRO – Prawo do Życia nie mogą używać nagłośnienia.

 

Urzędnicy – jak informuje „Nasz Dziennik” – nie zgodzili się na rejestrację pojazdu w charakterze mobilnego zgromadzenia. W efekcie poruszający się po ulicach miasta pojazd fundacji nie może emitować komunikatów głosowych. Przypomnijmy, że Fundacja PRO – Prawo do Życia prowadzi w Polsce mobilne kampanie dotyczące zarówno piekła aborcji, jak i zagrożenia deprawacją dzieci ze strony środowisk LGBT+.

 

W ocenie Mariusza Dzierżawskiego decyzja magistratu jest niezgodna z prawem. Prezes Fundacji PRO – Prawo do Życia uznał, że to próba kneblowania ust „wszystkim, którzy odważnie mówią o tym, że ideolodzy LGBT deprawują swym agresywnym zachowaniem i prowokowaniem”. - Jeśli zwolennicy zabijania mogą o tym głośno mówić i namawiać do zbrodni kobiety, to dlaczego my nie możemy ostrzegać przed nią ludzi czy ostrzegać przed deprawacją ze strony środowisk LGBT – powiedział „Naszemu Dziennikowi”. Fundacja będzie odwoływać się od niekorzystanej decyzji.

 

Źródło: „Nasz Dziennik”

MA

Czytaj także:
DATA: 2020-10-20 08:13
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

świat a 2,3 pokolenia nie do okiełznania , zamiast z k.k,regulowaćjuż teraz... , Panowie z pod celi podpowiedzą: "co i jak ".....
1 miesiąc temu / dobrze radze
 
Żeby się pozbyć tęczowców trzeba najpierw wystąpić z komunistycznej UE i zerwać inne sojusze z sługami szatana. To jest jednym z ich nadrzędnych celów i wcześniej czy później zostanie nam siłą przez nich narzucone. Sodomia i pedofilia to już końcówka ich planu. Wcześniej były rozwody, cudzołóstwa, ograniczanie potomstwa, zdegradowanie ojca jako głowy rodziny i nikt nie reagował.
1 miesiąc temu / Darek
 
a tak swoją drogą, wiele osób spojrzałoby życzliwszym okiem na te napisy ze zdjęcia, gdyby były umieszczone na jakimś meleksie. Bo jednak u wielu jest wrażenie, iż jeżdżą w kółko po centrum i kopcą.
1 miesiąc temu / szpulas11
 
Nie wiem, jak to jest z JADĄCYM samochodem, ale jeśli ktoś chce dać koncert czy inny występ na ulicy - musi mieć zezwolenie. Rzecz wiadoma co najmniej od kilkunastu lat. Pozdrawiam.
1 miesiąc temu / Ppp
 
Policja mogła zakłócać nawołując do dystansu ? Im wolno
1 miesiąc temu / Maria
 
Do pch24 jest tu co raz więcej trolli widocznie Państwo staliście się zagrożeniem dla tęczowych.
1 miesiąc temu / czytelnik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.