DZIŚ JEST:   20   CZERWCA   2018 r.

Bł. Benigny z Trzebnicy
 
 
 
 

Wkrótce do Grecji przybędzie milionowy imigrant. Końca kryzysu nie widać

Wkrótce do Grecji przybędzie milionowy imigrant. Końca kryzysu nie widać
Fot. Krystian Maj/FORUM

Jak poinformowała Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM) do Europy przybyło w pierwszych sześciu tygodniach 2016 r. ponad 76 tys. migrantów i uchodźców. To 10 razy więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku.


Jak przewiduje IOM nic nie wskazuje, aby liczba osób próbujących dostać się na kontynent europejski z Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki Północnej miała spaść w najbliższej przyszłości. - Nigdy wcześniej nie byliśmy świadkami tak wielu dziejących się jednocześnie kryzysów - zaznaczył rzecznik organizacji Joel Millman. Niebezpiecznej wyprawy przez Morze Śródziemne od początku stycznia nie przeżyło 409 osób.

 

Z wyliczeń IOM wynika, że już w marcu do Grecji przybędzie milionowy imigrant od początku kryzysu. Od początku roku drogą morską do Grecji dotarło 70 365 migrantów i uchodźców, a do Włoch - 5 898.

 

Do Europy w ubiegłym roku dotarło ponad 1,1 mln migrantów ekonomicznych i uchodźców. Ponad połowa z nich pochodzi z Syrii – donosi Urząd Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców.

 

 

 

Źródło: wPolityce.pl

luk

 

 

 

 


DATA: 2016-02-09 19:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@kowalski: stoi za tym szatan. To on spaja doktrynę islamu, doktrynę masonerii, doktrynę ubóstwienia mamony i doktrynę lewackiej "ateistycznej" demoralizacji.
ponad 2 lata temu / Rozczarowany
 
Pytasz kto za tym stoi ? Tego tak na prawdę nie wie nikt. Najprawdopodobniej stoi za tym Soros i kilka innych czynników głównie ekonomicznych jak również uzyskanie większej kontroli nad potencjałem zasobów ludzkich w wieku produkcyjnym. Wyeksploatowane jednostki będą seryjnie poddawane eutanazji. Dlatego najpierw została rozbita wiara, następnie rodzina , czyli usilnie propagowanie i dawanie coraz większych przywilejów dla wszelkiego rodzaju zboczeń. Samotnymi osobnikami bez podstawowej komórki społecznej czyli rodziny można lepiej sterować i są osamotnieni. Czyli pełna władza nad eksploatacją osobnika. Postępująca redukcja i eliminacja osobników o charakterze pasożytniczym nie przynoszącym zysku.Ale to już będzie trochę później. Bo jak widzisz wszystko jest nastawione na ZYSK !
ponad 2 lata temu / Predator
 
Dlaczego granica Grecji i UE nie jest chroniona przed tabunami nielegalnych łamiących wszelkie prawa muslimów.Przecież każdy Europejczyk łamiący prawo jest natychmiast aresztowany.Kto stoi za tym najazdem i dlaczego Europa milczy wobec tak bezczelnego łamania prawa i dyskryminacji etnicznych Europejczyków.
ponad 2 lata temu / kowalski
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.