DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


No to do roboty w spr.447.
9 miesięcy temu / JPII
 
Polskę dostał za darmo to pomyślał, że z Grenlandią powinien być pikuś.
9 miesięcy temu / Niktoś
 
@realista. Rozumiem, masz rację. Ten "konflikt" wywołują krasnoludki a nie USrael. I bez sojuszu z Rosją USA na pewno pokonają Chiny. Dlatego zaprowadzają demoNkrację w Iranie. Bo celem 3ws na pewno nie jest jedno komunistyczne totalitarne państwo światowe, a jedynie zdobycie Grenlandii. Puknij się.
9 miesięcy temu / tera
 
Uczciwa i życzliwa wobec Danii propozycja prezydenta Trumpa. Wkrótce i tak Dania straci kontrolę nad Grenlandią i będzie żałować utraconych korzyści. Alaska czy Hongkong są tu przykładami takiej wyprzedzającej sprzedaży. Gdyby USA miało czas wysłało by wcześniej osadników zdobywając poparcie ludności. Ale widać czasu jest mało i konflikt tuż, tuż.
9 miesięcy temu / realista
 
Trump uprawia handel ludźmi. Tam mieszkają ludzie. Może nie chcą być podłym jankesami?
9 miesięcy temu / iwo
 
Trump podobnież "nie może się doczekać wizyty w Warszawie". Zażąda oddania Polski na Judeopolonię? Oczywiście się nie obrazi na PiS bo wszystko dostanie. Jeszcze mu g.ojki dopłacą. Murem za Danią !
9 miesięcy temu / duńczyk
 
Człowiek który wychował się pośród nowojorskich dyweloperów nie może mieć twardego gręgosłupa moralnego. Tacy ludzie mają własnych ziomków w pogardzie a cóż dopiero państwa i narody Europejskie. To że jest on dzisiaj prezydentem świadczy tylko o tym że USA od dekad moralnie staczają się coraz to niżej będąc opetanymi zachłannością, ślepą miłością do pieniędzy i panicznym strachem utracenia dominującej pozycji w świecie której muszą pilnować dzień i w noc potężną, ale jak widać coraz bardziej nieudaczną armią. Uważam że problemem nie jest samo kupno Grenlandii ale zachowanie się jankesów i wspieranie coraz to bardziej rozuchwaljącej się polityki żydowskiej. Jankesi stają się po prostu nieznośni i nieobliczalni w w skutek działania potężnego lobby żydowskiego w USA.
9 miesięcy temu / Krzysiek
 
@Cogito.To Trump obraził Duńczykow. Ale to buc. Rzuca szalonym pomysłami, bez nawet konsultacji z Dania? Żenada. Ale cóż. Przynajmniej chce kupić. Zawsze mógł zbombardowac. Polscy politycy do współpracy jeszcze doplacaja.
9 miesięcy temu / Skanderbeg
 
Sprawa ze strony USA jest prosta. Popatrzcie choćby na historię USA w Wikipedii. Amerykanie od powstania państwa do XX wieku kupowali ziemie od Danii też! i była to najważniejsza metoda rozwoju terytorialnego USA, drugą był podbój militarny wojny z Meksykiem, Hiszpanią, Japonią. Więc z amerykańskiej strony nie ma nic dziwnego w tej propozycji. Dziwi mnie bardzo emocjonalna reakcja Duńczyków. Mogli po prostu powiedzieć "Nie.". Nie musieli Trumpa obrażać, nazywać jego propozycji absurdalną a jego samego szaleńcem.
9 miesięcy temu / cogito
 
Trump i kindersztuba? Toż dla naszego Dudusia nawet taboreciku z kuchni nie przyniósł Ale, trzeba przyznać dobry z niego pan. Mógł ukraść jak południowe stany Meksykowi, a on chce zapłacić!
9 miesięcy temu / Ana
 
Znaczy się, lody topnieją, co rokuje szansę wydobycia ichniego "złotego pociągu", który jak wszystko co się świeci, jest przedmiotem roszczeń nacji zionącej czosnkiem i nienawiścią do gojów. Której to Trump, gotowy jest przychylić nieba bez względu na koszty. Zwłaszcza że z Polin Pi$, szykuje się poważna mamona z programu 447+...
9 miesięcy temu / antyPOPiS
 
Grenlandii może i nie kupi, ale Polskę dostaje za darmo.
9 miesięcy temu / Ryś
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.