DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Witold Gadowski przeprasza Citizen Go za sugestię o finansowaniu ich działalności przez Rosjan

Witold Gadowski przeprasza Citizen Go za sugestię o finansowaniu ich działalności przez Rosjan
źródło: witoldgadowski.pl

Znany dziennikarz śledczy Witold Gadowski, w swym materiale zamieszczonym na portalu YouTube, przeprosił Fundację „Citizen Go” za sugestię jakoby organizacja miała być finansowana przez osoby związane z Rosją lub Władimirem Putinem. Pierwotna sugestia została wypowiedziana w związku z zablokowaniem przez „Citizen Go” dystrybucji filmu „Insha Allah. Krew męczenników”. Fundacja była producentem filmu opowiadającego m.in. o terrorystach z Państwa Islamskiego.


- Muszę przyznać się do swojej małości, a może i nieporządności. Kilka komentarzy temu, zarzuciłem mocne rzeczy organizacji „Citizen Go”. Ta moja wypowiedź spowodowała lawinę protestów i głosów domagających się wyjaśnień. Chodziło o wstrzymanie dystrybucji filmu Insha Allah(…). Wtedy sugerowałem, że „Citizen Go” ma być może jakieś finansowanie od Putina, a tam (w filmie – przyp. red.) była krytyka Putina – poinformował Gadowski. Publicysta powiedział, że swoją opinię na temat organizacji zmienił po tym jak skontaktowali się z nim przedstawiciele „Citizen Go” i udowodnili, że w budżecie organizacji, dotacje z Rosji są na drugim miejscu od końca. Tym samym stanowią niewielką część środków przeznaczonych na działalność.


Gadowski podkreślił również, że nie bez znaczenia okazał się argument związany z bezpieczeństwem chrześcijan żyjących w Syrii. - Podali mi argument, z którym trudno się nie zgodzić. Otóż stwierdzili, że jeżeli w naszym filmie będą mocne argumenty antyassadowskie, antyputinowskie, bardzo mocne argumenty polityczne, to dystrybuując ten film na Bliskim Wschodzie pogorszymy dolę chrześcijan. Producenci filmu chcą mieć film uwolniony od konotacji politycznych, a pokazujący cierpienie ofiar Państwa Islamskiego. Ja rozumie taką postawę. Zwracam honor organizacji „Citizen Go” – podsumował Witold Gadowski.

 


Źródło: YouTube

POz

DATA: 2016-10-03 19:53
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zamiast wszędzie doszukiwać się finansowania Putina lepiej zainteresować się finansowaniem Sorosa, które w przeciwieństwie do pierwszego istnieje realnie i realnie niszczy podstawy naszej cywilizacji.
ponad 4 lata temu / abc
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.