DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

Witold Gadowski o sprawie Ludmiły Kozłowskiej: najważniejsze żeby trzymała się z dala od Polski!

Witold Gadowski o sprawie Ludmiły Kozłowskiej: najważniejsze żeby trzymała się z dala od Polski!
Źródło: gadowskiwitold.pl

Fundacja Otwarty Dialog była ekspozyturą interesów Wschodu w Polsce. Myślę, że to wyraźnie wyjdzie w przepływach finansowych, ponieważ nie da się odciąć przepływów finansowych od instytucji związanych z Mukhtarem Ablyazowem – powiedział w poniedziałek na antenie Radia Maryja Witold Gadowski.

 

Gadowski wskazał powody, które jego zdaniem skłoniły polskie władze do podjęcia decyzji o wydaleniu Ludmiły Kozłowskiej, szefowej Fundacji Otwarty Dialog z Polski i Unii Europejskiej. Chodzi przede wszystkim o związki pomiędzy organizacji z Kremlem niż z George’em Sorosem – finansistą związanym z „Otwartym Dialogiem” i podobnymi instytucjami.

 

Fundacja (Otwarty Dialog – red.) była ekspozyturą interesów Wschodu w Polsce. Myślę, że to wyraźnie wyjdzie w przepływach finansowych, ponieważ nie da się odciąć przepływów finansowych od instytucji związanych z Mukhtarem Ablyazowem, złodziejem, który ukradł z Kazachstanu ponad 6 mld dolarów i stworzył tysiące różnych instytucji na zachodzie Europy, które teraz tworzą pewną gmatwaninę – zauważył.

 

Publicysta przypomniał, że „pani Ludmiła Kozłowska wypierała się związków z Ablyazowem”, co było zwykłym kłamstwem zwłaszcza w obliczu informacji, jaką zdobyli śledczy w trakcie badania sprawy. – W sieci krąży film, pokazujący pewną formę zażyłych stosunków pani Ludmiły Kozłowskiej z panem Mukhtarem Ablyazowem. (…) Pani Kozłowska może powiedzieć i napisać cokolwiek, co jej ślina na język przyniesie. Grunt, żeby trzymała się z dala od Polski i żeby sieć powiązań pani Kozłowskiej została ujawniona, a wobec osób, które brały pieniądze w kręgu Fundacji Otwarty Dialog, żeby zostały wyciągnięte konsekwencje. To jest ważne dla państwa polskiego. Nie należy zwracać uwagi na to, co pisze pani Kozłowska, ponieważ jest to tylko agresywna „paplanina” – podkreślił.

 

Źródło: radiomaryja.pl

TK


DATA: 2018-08-21 08:50
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Pan Gadowski to według mnie populista. To osoba, która obrała jakiś kierunek będący jednym z modnych trendów i wypełniająca go gadaniną. Wszystko co mówi brzmi ?fajnie? dopóki nie słucha tego osoba mająca głębsze pojęcie, większą wiedzę na dany temat. Wtedy widać jak na dłoni, że pan Gadowski przedstawia zlepki plotek lub oklepanych ale ubarwionych tematów. Często robi przy tym masę błędów merytorycznych wykazując bardzo słabe poznanie tematu. To takie jak rozmowa dwóch ludzi ?a wiesz bo ten, to podobno to i tamto, ale numery, a tamten to zdaje się powiązany z tym tym?, a słuchający puszcza to dalej pomijając wszelkie ?podobno?, ?zdaje się? itd. Poza tym puszcza w eter banały jako jakieś niemal tajne, a odkryte dopiero tematy. Spośród polskich publicystów jest moim zdaniem raczej jednym z najsłabszych.
ponad 1 rok temu / Jurgen
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.