Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   LIPCA   2019 r.

Św. Kingi, księżnej
Św. Krystyny z Bolsena
 
 
 
 

Witold Gadowski dla PChTV: podpisz protest przeciw aborcyjnej propagandzie w TVP!


Zachęcam do podpisania listu protestującego przeciw dopuszczeniu produkcji zespołu Girls on Fire do publicznego pokazu w czasie krajowego festiwalu piosenki polskiej w Opolu. List ten można znaleźć w internecie. Podpiszmy! – powiedział przed kamerą PCh24 redaktor Witold Gadowski. Aby odpowiedzieć na jego apel i podpisać protest, wystarczy kliknąć TUTAJ.

 

 

Więcej o sprawie:

 

Z aborcyjnego marszu na festiwalową scenę. Opole pod czarną parasolką

 

Aborcyjna propaganda na Festiwalu w Opolu. Zaprotestuj przeciwko promocji „czarnych marszów” w TVP!

 

„Nie” dla aborcyjnej propagandy w TVP! Protest wsparło już 12 tys. osób

 

   


DATA: 2018-06-05 08:43:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Bóg jest wielki
ponad 1 rok temu / Maciej
 
nie dla promocji aborcji.
ponad 1 rok temu / Michalina
 
cd. Słabość jest zbroją oparcia ze Skały, pancerz, tarcza, miecz, szpada ? Mu rady nie dały, w wątpliwościach i bezradności, w zapominaniu o celu ? usuwa przeciwności losu i przeciwników niewielu. Choć nie wiem tak dobrze, czy stać mnie na więcej, nie czuję potrzeby, by łamać konwencje, choć żyję jak rozumiem, też niekonsekwentnie. Trwajcie w wierze dziewczyny, trwajcie w czystości dziewczęta, spuście wzrok skromnie myśląc, że każda z nas jest przeciętna, w świątyni ciała, bije serce koronkowe, świat nie musi wiedzieć czy jesteśmy gotowe.
ponad 1 rok temu / Jagoda
 
Podpisałam protest. Contra do tekstu piosenki: Kobiety na wodzie, słabość kobiet; Ubrana w wyobrażenia, otwarta we wierszach, w tkaninie emocji, przeczuć i fantazji, co dzień się potykam lecz się reflektuję, tak wybieram, tak ślubuję, tak nie robię, tak nie czuję. Choć nie wiem na co mnie stać i siebie zaczynam się bać, wolę w szeregu stać i mówić ? nawet, gdy nie jestem przekonana, że jutro nie zmienię zdania. Nie mogę wszystkiego, czasem się do czegoś zmuszę, Prawda wiedzie mnie przez życie ? kopiuję Jego styl, mamy wspólny cel i marzenia, choć nie zawsze wiem dokąd zmierzam, wiem ? że nie do końca znam własne pragnienia, w żyłach krew mam spokojną, jestem kobietą jak woda. Trwajcie w wierze dziewczyny, trwajcie w czystości dziewczęta, spuście wzrok skromnie myśląc, że każda z nas jest przeciętna, w świątyni ciała, bije serce koronkowe, świat nie musi wiedzieć czy jesteśmy gotowe. cdn.
ponad 1 rok temu / Jagoda
 
Niezbyt dobrze mi sie kojarzy nazwisko KURSKI. Najpierw były dwie KURY, jedna poleciałą do GW gy gdakać z Michnik, Kuron i Maleszki, a drugi odpalił do TV śledzić co sie tam dzieje. Ta nibylepsza KURA wiele rzeczy sprzedawała na prawo i za pośrednictwem GadzinóWki na lewo, a resztę cholera wie komu. Potem słynna ZDRADA braci Kaczyńskich "w podzięce za lody w EUrlamencie". Teraz ostanio kombinacje z prezesurą i duszenie przyzwoitych oraz Rady Mediów. KURSK i też się kojarzy z atomowym ruskim podwodnym, a na koniec oczywiście z KURO'niem nieodłącznie.
ponad 1 rok temu / ANAWA
 
Niczego nie podpiszę.
ponad 1 rok temu / DFGG
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 105 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.