DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2019 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Joanna Skąd wiadomo, że właśnie "Rosja"?
3 miesiące temu / Ryś
 
Zamach Warszawski z udziałem służb kilku krajów. USA,Izrael, Niemcy,Rosja.
3 miesiące temu / Adam
 
@Airam "Bo tak, 10 kwietnia 2010r., powiedzieli Putin i Miedwiediew". No to jak, wierzymy Putinowi, czy nie wierzymy?
3 miesiące temu / Ryś
 
No jasne, że to Rosja narzuciła te dwie narracje ! - skutecznie doprowadzając do skłócenia czy - raczej - pogłębiając skłócenie i rozdarcie w łonie społeczeństwa polskiego.
3 miesiące temu / Joanna
 
Bardzo polecam wpisy p. Cypriana Polaka o Smoleńsku. Króluj nam Chryste na Podkarpaciu i wszędzie!
3 miesiące temu / Czesław Biega
 
Znamienne. Temat ?Smoleńsk? i już stada trolli jak osy do dżemu się zlatują. Analogicznie temat ?Rosja?, ?ZSRR?, ?Putin?. Wy chyba macie jakieś alerty od maszyn przeszukujących sieć pod kątem tych słów kluczowych.
3 miesiące temu / Jurgen
 
Nie rozumiem dlaczego pomija się milczeniem takie pismo D.Tuska do Rosji wnoszące zastrzeenia co do raportu Anodiny.
3 miesiące temu / Czesław
 
dziś na mszy św rekolekcyjnej ksiądz podał inetncję modlitewną za ofiary ZAMACHU !!! w Smoleńsku..skąd wie że to był zamach ?
3 miesiące temu / qrek
 
a co jeśli to był tylko zwykły NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK lotniczy ??? bo cała reszta to jak do tej pory tylko "PISowska liturgia smoleńska i wiara w zamach którego np nie było, żadnych dowodów...tylko półprawdy, ćwierć fakty i domniemania. Dlaczego przyjęto wiarę w zamach jako dowód ??? I Putin to sprytnie rozgrywa
3 miesiące temu / [email protected]
 
posłuchajcie na YT opinii nt Smoleńska prof. B.Wolniewicza --- jeden z niewielu glosów rozsądku
3 miesiące temu / qrek
 
Anodina i Miller kłamią, Macierewicz mówi prawdę, a to, że on do dzisiaj nie przedstawił żadnych dowodów świadczy o tym, iż mieszają w tym kotle obce służby. Nie interesują go fakty, lecz fantazje.
3 miesiące temu / Janek
 
@Gość Tylko że sam Grzegorz Braun powiedział, że nie wyklucza żadnego scenariusza jeśli chodzi o koalicje z PiS. Pani dr Ewa Kurek w tym samym wywiadzie dokonała miażdżącej krytyki PiS a następnie zadeklarowała poparcie dla nich w wyborach. Podobnie kilka innych osób. Po prostu niektórzy widzą to inaczej i są w tym szczerzy nawet jeśli się w tym mylą. Ja na PiS nie zagłosuję. Z Panami JKM, Liroyem, Jakubiakiem też mi nie po drodze. Może zagłosuję, może nie na Konfederację. Też mogę powiedzieć, że katolicy co chcą głosować na Konfederację też się oszukują. "Anty-systemowość" to trochę za mało. Przy założeniu, że doszliby sami do władzy to też się okaże co w takiej grupie są w stanie zmienić :aborcje, in-vitro. Tylko, że oczywistym jest, że takiego poparcia nie mają i koalicja byłaby jedyną szansą na wpływ na władzę. Tylko nie sądzę że PiS takiej koalicji chciałby. Idąc tropem zimny albo gorący nie powinienem głosować na Konfederację tak samo jak na PiS.
3 miesiące temu / jgw
 
@jgw, albo jesteś zimny albo gorący. Nie można skakać z kwiatka na kwiatek. Proszę zauważyć, że Konfederacja kompletnie się z nim nie utożsamia. Nie jest tam mile widziany.
3 miesiące temu / Gość
 
Do Ryś. Jak ,,SKĄD WIADOMO". Bo tak, 10 kwietnia 2010r., powiedzieli Putin i Miedwiediew ;
3 miesiące temu / Airam
 
Do Ryś. Jak ,, SKĄD WIADOMO". Tak, 10 kwietnia 2010r., powiedzieli Putin i Miedwiediew, a Tusk to potwierdził. Gdyby miał wątpliwości nie oddał by przecież ruskim bandytom śledztwa ;
3 miesiące temu / airam
 
Kamil Dziubka Dziennikarz Onetu : ,,Tusk po prostu płakał jak dziecko". Nie dziwię się. Żyć z tak potworną tajemnicą do końca swoich dni i strachem o własne życie..., to tylko sobie w łeb palnąć.
3 miesiące temu / Maria
 
"Wiemy, że katastrofa miała miejsce i że zginęło w niej 96 osób." SKĄD WIADOMO?
3 miesiące temu / Ryś
 
@Gość Bez przesady, idąc tym tropem można każdego dyskredytować. Pan Gadowski ma swoje poglądy i sposób widzenia spraw, z którymi bardzo często się zupełnie nie zgadzam, ale to nie znaczy że zaraz jest "ślepy" , "głuchy" i "reżimowy". Koalicja PiS i Konfederacji wiadomo, że nie ma szans w praktyce, bo nikt nie pozwoliłby zaglądać w ważne papiery Konfederacji i nie pozwoliłby im zająć stanowisk na których nam zależy. Ludzie tego jeszcze nie dostrzegają i uważają koalicje za jedyny realistyczny i możliwy do zrealizowania układ polityczny. Ja się z tym nie zgadzam, ale jakaś logika i realizm w tym jest, kiedy nie dostrzega się tego kto z kim ma się dogadać. Wiadomo, że Konfederacja sama rządzić nie ma żadnych szans, więc ludzie upatrują jakąś szansę w patrzeniu na ręce władzy będąc w koalicji. Moim zdaniem to się i tak nie uda bo albo Konfederacja nie odniesie wielkiego sukcesu na jesień albo PiS nie będzie chciał takiej koalicji albo po prostu POKO przejmie władzę.
3 miesiące temu / jgw
 
Pan Witold Gadowski ostatnio na antenie wrealu24 oznajmił, że jest przyjacielem PIS i dobrze byłoby aby Konfederacja dołączyła do PIS. Pan Witold Gadowski mówi o sobie, że jest niezależnym dziennikarzem śledczym. Jeżeli chodzi o jego niezależność to mocno w nią wątpię. A jeżeli chodzi o tytuł dziennikarza śledczego to coś kiepsko potrafi śledzić i wyciągać wnioski. Ponieważ powinien wiedzieć, że PIS=PO=SLD=PSL=Wiona i reszta tych .
3 miesiące temu / Gość
 
Ta katastrofa to wielka tragedia...dla rodzin...dla Polski... W tej katastrofie zginal pewien ksiadz,ktorego znalem osobiscie i widywalem regularnie na niedzielnej Mszy Swietej... Owczesny polski rzad to hanba dla narodu polskiego i kpina
3 miesiące temu / Smutek duszy
 
Dlaczego Tusk zamiast 10.04.2010r. poleciał do Smoleńska 07.04.2010r.???? Czy umowa gazowa podpisana przez Pawlaka PSL IX 2010r. na najdroższy w całej Europie gaz dla Polski nie był przedmiotem uzgodnień???
3 miesiące temu / Piotr
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.