DZIŚ JEST:   08   KWIETNIA   2020 r.

Św. Dionizego z Koryntu
Św. Waltera, opata
 
 
 
 

Witold Gadowski: „Wicie, rozumicie”, czyli dlaczego nie wolno krytykować partii rządzącej

Witold Gadowski: „Wicie, rozumicie”, czyli dlaczego nie wolno krytykować partii rządzącej
źródło: YouTube / GadowskiTV

„Wicepremier Gowin, który powinien dziękować losowi, że udało mu się wsiąść do szalupy PiS po tym, jak odrzuciła go macierzysta PO, poczyna sobie obecnie jak kukułka w nie swoim gnieździe. Nie dość, że mając nikłe realne poparcie, rości sobie coraz większe pretensje, to jeszcze przygarnia pod swoje skrzydła najgorsze odpady z… PO właśnie”, pisze na łamach tygodnika „SIECI” Witold Gadowski.

 

Publicysta przypomina, że to właśnie za sprawą Jarosława Gowina wiceministrem w resorcie rozwoju jest Andrzej Gut-Mostowy – kilkukadencyjny poseł PO. „I co? Ktoś się oburzył? Cisza jak makiem zasiał. Bo jak się ktoś odezwie, to już kariery nie zrobi”, zaznacza.

 

Gadowski podkreśla, że nie tylko Jarosław Gowin jest „promotorem podejrzanych karier i apanaży” w rządzie Mateusza Morawieckiego. „Przyglądam się temu i tym okadzającym władzę dziennikarzom i ciągle słyszę: Niech Pan nie rozrabia, bo przyjedzie PO i wtedy wicie, rozumicie”, wskazuje.

 

„Ja to wasze wicie, rozumicie, te wasze nieustanne wybory, które są grą o wszystko (dla kogo?), znam już aż do mdłości”, podkreśla Gadowski. Jak dodaje wielu z „dygnitarzy”, którzy od lat przewijają się w świecie polityki i „państwowego biznesu” to „krańcowi nieudacznicy, którzy nie potrafiliby poprowadzić własnej firmy”. Jednak w myśl zasady „Wicie, rozumicie” nie można krytykować tego typu działań, bo… „mogą przyjść tamci”.

 

„Zawsze jest nie w porę, zawsze jest ten sam szantaż emocjonalny, że jak nie ci, to będą gorsi, zawsze jest stawianie spraw na ostrzu stwierdzeń o wyborze mniejszego zła. Czy nie czas, aby tym wszystkim oszustom o gębach pełnych tego wicie, rozumicie publicznie wygarbować skórę i popędzić środkiem wsi?”, podsumowuje Witold Gadowski.

 

Źródło: tygodnik „SIECI”

TK


DATA: 2020-02-24 15:11
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
16
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jesteś złośliwy, a to ani ładne, ani mądre. Nie chcesz, nie czytaj.
1 miesiąc temu / @@@@obserwator
 
W takim razie mam nadzieję że nie jesteś szczepiony i życzę miłego przebiegu różyczki czy tężca
1 miesiąc temu / @@@obserwator
 
To nie Gowin przwlókł do PiSu wszystkich POwców. Obydwie te partie powstały z tego samego środowiska AWS i UW, PC w 2001 to była nieliczne grupka znajomych J. Kaczyńskiego. Poza nimi PiS składa się z byłych PSLowców którzy odeszli z PSL po 2000 roku, poza nimi jest w PiS spora grupa socjalistów etatowych związkowców Solidarności. To nie jest i nigdy nie była prawica dlatego tak łatwo ludzie PiSu odnajdują się w PO i odwrotnie. Jakby zniknęli Kaczyński i Tusk to te dwie partie mogłyby się śmiało zlać w jeden nowy AWS.
1 miesiąc temu / Tom
 
Pan Gadowski uprawia taniec koguci. Tylko jeszcze nie zdecydował przed kim.
1 miesiąc temu / ena
 
Też chciałabym poznać to źródło. Nie chce mi się wierzyć, bo w tej kwestii zawsze wypowiadał się jasno za ochroną życia od poczęcia.
1 miesiąc temu / @Beata
 
Osobiście wielokrotnie słyszałam jednoznaczne wypowiedzi p.Bosaka, w których jasno określał się jako zwolennik całkowitego zakazu aborcji.
1 miesiąc temu / @Beata
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.