Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

Witold Gadowski: szczepionka, Trump i Wielki Reset || Prawy Prosty


Odtwórz w YouTube
 

Witold Gadowski w programie Łukasza Karpiela „Prawy Prosty” opowiada o szczepionce, Trumpie i projekcie Wielkiego Resetu.


DATA: 2021-01-11 07:46:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Co wynika z tego? Ano jak wynika obliczeń dokładnie to, że jeżeli przez maseczkę może przenikać tak ogromna liczba wirusów to tym bardziej przeniknie 1000, 10.000 czy nawet 1 milion wirusów. I ani maseczki ani tzw. odległość społeczna nic nie pomogą. Po co więc ogromne międzynarodowe zakupy maseczek i tzw. przyłbic- po prostu jest największy w dziejach ludzkości PRZEKRĘT ? który ma uzasadnić nałożenie na nas niewolników dodatkowych podatków przy zmniejszeniu wydatków. Kłania się także Rząd Światowy. Uprzejmie proszę, aby wszystkie tzw. ??autorytety? medyczne i polityczne odniosły się do powyższego artykułu i przedstawili własne obliczenia ale bez zbędnego bełkotu. Inaczej Polacy będą was traktować jako zdrajców Narodu Polskiego.
6 dni temu / AS2202
 
Nie mogę zrozumieć dlaczego nasz rząd włączył się w ten światowy spisek. Dlaczego Kaczyński postawił na Morawieckiego, który nas po prostu oszukał w tej Europie. Dlaczego zgodzili się na te szczepionki, które podobno mają działać około 8 miesięcy. To ludzie mają się szczepić co roku? I jeszcze będą nas do tego przymuszać? Ja się na to nie zgadzam.Nastały takie czasy, że w pracy trzeba uważać co się mowi bo za nieprawomyślne poglądy można wylądować na dywaniku. Straszne czasy a Panowie Redaktorzy mówią, że ten rok zapowiada się gorzej niż poprzedni. Gdzie jest ratunek i wyjście z tej matni? Musimy się modlić o jakąś Bożą interwencję bo innego sposobu nie ma.To jedyna nadzieja. Nie możemy też się poddać i tak biernie czekać co jeszcze będą nam chcieli narzucić itd...Nie możemy pozwalać na ograniczanie naszych praw , niech wreszcie to społeczeństwo się obudzi!
7 dni temu / Tina
 
@meduza ''Jeżeli szczepionka na COVID miałaby tyle skutków ubocznych, to dlaczego rządy zaszczepiają najpierw lekarzy i pielęgniarki ? Przecież ich wykształcenie jest bardzo drogie.'' - Skoro lekarze dają się WYszczepić tzn., że zbyt wielkim IQ nie grzeszą, czyli za publiczne pieniądze wykształcono miernoty. Optymistycznie patrząc: WYszczepienie dokona selekcji naturalnej w narodzie.
7 dni temu / E
 
@meduza, po pierwsze sam producent nie zna długofalowych efektów, po drugie testy na zwierzętach nie zostały ukończone, po trzecie producent został zwolniony z jakiejkolwiek odpowiedzialności - czyli sam powątpiewa w swój produkt, po czwarte do produkcji/ testowania wykorzystano komórki mordowanych dzieci - i to zamyka całą dyskusję dla katolika. Poza tym szczepienia na grypopodobne wirusy są absurdalne, ponieważ wirusy mutują. Co teraz będą dwoma dawkami szczepić całe narody co 6 miesięcy?
8 dni temu / Samanta
 
Pomijając medyczne aspekty szczepień, które mogą być korzystne, najgorsza jest propaganda sugerująca przyszły podział społeczeństwa na zaszczepionych i niezaszczepionych i związane z tym korzyści i ograniczenia. Oto niektórzy -osobiście znam-jako główny powód chęci zaszczepienia podają korzyści związane z korzystaniem np z hoteli czy linii lotniczych niedostępnych w niedalekiej przyszłości dla niezaszczepionych. Takie informacje podają tzw. główne media. Niebywała sytuacja, która sprowadza ludzi do niewolników, którzy w przyszłości może dadzą sobie wszczepić np chipy, aby mogli korzystać z reglamentowanych dóbr. Reszta niepokornych pozostanie na całkowitym marginesie, jako wyrzutki ponowoczesnych społeczeństw. Czy obecna sytuacja to nie próbą?
8 dni temu / raf
 
Mówiłem to już wcześniej i powtórzę raz jeszcze - wprowadzana technologia 5G ma służyć głównie zbudowaniu w świecie nowoczesnych systemów kontroli społeczeństw na wielką skalę i to jest dopiero początek.
8 dni temu / tak tylko
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.