Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Witold Gadowski: pandemia, 5 dla zwierząt, zamach na gotówkę. Co kryje się za kurtyną? || PRAWY PROSTY


Odtwórz w YouTube
 

Na program PRAWY PROSTY zaprasza Łukasz Karpiel. Rozmowa z Witoldem Gadowskim.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-15 12:17:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Za kurtyną Panie Gadowski kryje się poparcie jakiego Pan udzielił PAD, który to wszystkie te zmiany grzecznie przyklepie.
7 dni temu / gosc
 
Sz p Gadowski,lubię p słuchać,podejmuje p multum ciekawych ważnych spraw,tylko co z tego wynika praktycznie nic,bo zazwyczaj dalszego ciągu brak,krytykuje p PiS od lat,jak przychodzą wybory,to w każdym felietonie nawoływał p żeby głosować właśnie na PiS ,dlatego pewnie jestem głupi że nie rozumiem pana. Ja od dobrej zmiany nie głosuje na pis,ani nie glosowalem na p pr Dude,z tego co wiem to p głosował i na PiS i na p pr Dude. Jest po wyborach zaczął p z tej samej nuty,krytyki pis,więc jak tu p zrozumieć,pozdrawiam
8 dni temu / Kazimierz
 
lista winnych jest na liście rządu od góry do dołu
8 dni temu / Marek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.