DZIŚ JEST:   15   LIPCA   2020 r.

Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Polecam Wydarzenia Polsat.
7 miesięcy temu / Polak katolik
 
Mam rozumieć,że poprawne dziennikarstwo ,to takie,gdzie są "przypadkowo"precyzyjne identyfikacje jednej strony politycznej i ....dla równowagi wzmianka o tych niezidentyfikowanych,bez szczegółów / bo rzetelny dziennikarz nie zajmuje się polityką w niedzielę ,a tylko tak niechcący utrwala coś i kogoś....
7 miesięcy temu / też proakowiec
 
Faktycznie, zurnalisci po obu stronach stali się jedną stroną. Zeszmaciło się towarzystwo.
7 miesięcy temu / panda
 
@rrr Dobre, ale mnie rozbawiłeś.
7 miesięcy temu / hehehe
 
Nie wierzę nikomu kto głosuje na pis. Ani na PO.
7 miesięcy temu / jasne...
 
Ja polecam Informacje Dnia w Radiu Maryja i TV Trwam. Najbardziej obiektywne. Codziennie o 20:00 i 21:20
7 miesięcy temu / rrr
 
Świat nigdy nie będzie jednorodny, aczkolwiek w tym kierunku działa niewidzialna ręka producentów i handlarzy wszystkim co przynosi szybki zysk. Różnorodność stanowią kierownicy tej ręki: mafia, masoneria, psychopaci, zboczeńcy podsuwając coraz nowe produkty uzależniających bezmyślnych konsumentów, głosząc nachalnie i powszechnie - hulaj dusza piekła niema.
7 miesięcy temu / Gerard
 
Reżimowe media PIS prawdopodobnie w wyniku kolejnej intrygi polityczno-ideologicznej prezesa wzmocniły ledwo zipiace czerwono - tęczowe ,,giry,,. Ale zwolennicy, w tym, o zgrozo, media toruńskie udają, że nic się nie stało. Dla postronnych katolików i patriotów na śmiech już za późno, pozostał jedynie płacz.
7 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Kto nami rządzi ? Jedynie co nam zostaje to modlitwa do Pana Jezusa o Jego rządy.
7 miesięcy temu / qwe
 
I znów ta sama zabawa z głupimi tubylcami w porównania PiS do PO, PO do PiS. Kto lepszy? Kto ładniejszy? Bardziej czerwony? Czyja agentura? Jedno i drugie? A za plecami juz finalizują upragnioną przez WG napastniczą wojnę z Rosją. Za wolność waszą towarzyszu.
7 miesięcy temu / turek
 
Polskie podwórko tak do końca nie jest wyznacznikiem oceny. Świat po za tym nie jest jednorodny i standardy niekoniecznie są przestrzegane gdzie indziej. Warto zadać sobie pytanie o cele takiej wojny i kto za tym stoi? Unifikacja prawa światowego, pogarda dla życia, filozofia ciepłej wody w kranie stosowana przez wielu dziennikarzy i sporo innych symptomów pokazują stan dziennikarstwa dziś. Pan Michalkiewicz mowil, że wielu dziś chce jedynie tanio zakąsić i wypić... Do tego najczęściej potrzebne są pieniądze, również na nowe samochody, domy, ciuchy etc. Walka o prawdę dla wielu przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie... Poza nielicznymi większość nie chce się narażać pisząc na jedynie na tematy poprawne lub czując za plecami poparcie wielkich mecenasów ich pióra.
7 miesięcy temu / Krakusik
 
Pan Gadowski moze by zaczął od siebie, bo wszystkie opcje polityczne krytykuje a konfederacji potkniecia i powiaązania omija lub slodzi
7 miesięcy temu / Lila
 
Między TVP i TVN jest jeszcze telewizja Trwam - i tam jest wiecej bezstronnej dziennikarsko relacji niz w tych dwoch partyjnych telewizjach razem
7 miesięcy temu / Niestety
 
Tusk Vision Network najgorsze.
7 miesięcy temu / dindu
 
Obecnie większość dziennikarzy stała się "funkcjonariuszami politycznymi", którzy zajmują się szerzeniem propagandy serwowanej przez popierane przez nich partie. Często obrażają oponentów, przedstawiają wiele wydarzeń oraz niektóre grupy społeczne w złym świetle, manipulują informacjami, wyjmują pewne wypowiedzi z kontekstu, po to by uderzyć w drugą stronę.
7 miesięcy temu / Uther Lightbrin
 
Jedni i drudzy są siebie warci. Pozostaje pytanie kto pierwszy zaczął? Kto przelał "pierwszą krew "? Otóż media lewackie były monopolista i to one zaczęły siać propagandę i poprawność polityczna!
7 miesięcy temu / Pawel.pakula
 
W obecnych czasach trudno o uczciwego dziennikarza, sędziego,czy lekarza. Przykre ale prawdziwe.
7 miesięcy temu / tyle w temacie
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.