DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Dziadka
Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

Witold Gadowski: jeżeli COVID-19 komukolwiek sprzyja, to sprzyja środowisku medycznemu

Witold Gadowski: jeżeli COVID-19 komukolwiek sprzyja, to sprzyja środowisku medycznemu
Fotograf: Wojciech Grabowski/Archiwum: Forum

Wchodzimy w epokę, w której medycy nie mogą stykać się z chorymi, bo mogą zostać zarażeni, ale nie zarażają się w prywatnych praktykach. Tam, podwajając stawki, obsługują dziesiątki pacjentów. Jeżeli COVID-19 komukolwiek sprzyja, to sprzyja środowisku medycznemu – mówi w „Komentarzu Tygodnia” Witold Gadowski.

 

Publicysta w odcinku zatytułowanym „Nowy wspaniały świat” porusza kwestię dotyczącą światowej pandemii COVID-19 i skutków, jakie wynikają z działań podejmowanych w tej kwestii przez rządy.

 

COVID w jednostce wojskowej w Powidzu, COVID w reprezentacji Polski, COVID w rządzie, COVID u znajomych, COVID na ulicy, COVID wszędzie – dzieje się to, co przewidywaliśmy już w lecie. Nadszedł październik i nadszedł nowy okres przeziębień, grypy, chorób sezonowych. I nowe statystyki. (…) Jeżeli COVID-19 komukolwiek sprzyja, to sprzyja środowisku medycznemu. Po pierwsze, leczą zdalnie – nawet nie muszą się wysilać, mogą posadzić babcię czy sąsiadkę z książką i w ten sposób udzielać porad. Po drugie, nie zarażą się na pewno. (…) Wchodzimy w epokę, w której medycy nie mogą stykać się z chorymi, bo mogą zostać zarażeni, ale nie zarażają się w prywatnych praktykach. Tam, podwajając stawki, obsługują dziesiątki pacjentów – zauważa Gadowski.

 

Jak zaznacza: nie każdego obywatela stać jednak na prywatną służbę zdrowia, bo – jak dodaje – w Polsce panuje jeszcze konstytucyjny „mit bezpłatnej służby zdrowia”.

 

Dzieje się coś, o czym jeszcze niewiele wiemy. Dzieje się rzeczywistość pandemiczna i musimy jakoś na to zareagować, musimy jakoś w tym żyć. (…) Czy z jednej strony, mamy się poddać globalnej tresurze i kontroli, czy z drugiej strony – spiskowym teoriom i wariactwu mówiącemu o tym, że rząd światowy wymyślił pandemię i teraz będzie nas zarażał przez 5G, 10G i różne inne rzeczy? – zastanawia się dziennikarz.

 

Autor „Komentarza Tygodnia” zwraca uwagę, że od początku pandemii minęło już kilka miesięcy, a nie zostały jeszcze opublikowane żadne badania i konkretne statystyki dotyczące COVID-19.

 

Na jakiej podstawie rządy kolejnych państw podejmują decyzje, które są znamienne dla losów milionów ludzi? Na jakiej podstawie podejmują decyzje o lockdownie, o ograniczeniach, o wpisywaniu pewnych powiatów na czerwone listy? Wszystko zostało zamrożone, gospodarki światowe zostały rozbite, trwa masowy proces drukowania pustego pieniądza. To są fakty. Jak to się skończy? Co się stanie z naszymi pieniędzmi, które zgromadziliśmy w formie oszczędności? Politycy zajmują nas daremnym teatrem głupich wypowiedzi i gestów, a my za tym biegamy jak króliczki za marchewką. Ale nikt z tych polityków nie potrafi odpowiedzieć na te pytania – podkreśla Witold Gadowski.

 

Źródło: YouTube / GadowskiTV

TK

Czytaj także:
DATA: 2020-10-10 10:49
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Panie Gadowski, wirus został wypuszczony z CHIN i to Chiny odpowiadaja za zbrodnie przeciw ludzkosci a nie lekarze.
3 miesiące temu / Wojtek
 
>> Soros i Gates, którzy zachowują się tak jakby byli właścicielami tej planety. Oni wiedzą lepiej co nam do szczęścia potrzeba i jak powinniśmy żyć prawda ? Światowe media kreują ich wręcz na zbawicieli świata, a jaka jest prawda ? - prawda jest taka, ze Biblia takich jak oni nazywa antychrystami. Niestety - my zwykli ludzie jesteśmy tylko biernymi obserwatorami działań prowadzonych przez ciemne siły, które rządzą tym światem.
3 miesiące temu / tak tylko
 
Podobnie za teorię spiskową uważano informację, że wirus został celowo stworzony w laboratorium i co ? - okazało się, że faktycznie został tam stworzony, pytanie tylko w jakim celu ? Pisze p. Witold Gadowski o zniszczeniu gospodarek, może to właśnie główny powód - przemodelowanie systemu finansowego na świecie, aby odebrać poszczególnym krajom suwerenność gospodarczą ? Pod pozorem współpracy tworzy się różne organizacje, bloki, unie, a w rzeczywistości pomijając otwarte konflikty wojenne, trwa nieustannie zakulisowa walka o wpływy i zyski, systemy agenturalne polityczne, wojskowe i gospodarcze dwoją się i troją by osłabić lub zniszczyć przeciwnika. Wspomina p. Witold o sieci 5G - technologia ta oprócz rozwoju różnych systemów między innymi umożliwia rozwój systemów monitorowania na szeroką skalę, w tym np. monitorowania społeczeństw. NWO tworzy się na naszych oczach i nie jest to teoria spiskowa, a fakt niezbity. Znamy przecież dobrze dwóch słynnych filantropów >>
3 miesiące temu / tak tylko
 
Panie Gadowski, zawsze Pana szanowałem za odwagę, ale proszę , BŁAGAM ! nie napuszczaj Pan społeczeństwa polskiego na lekarzy. Proszę najpierw założyć kitel lekarski i pójść do pracy jako wolontariusz na internistyczny oddział szpitalny na prowincji.Potem napisze Pan o lekarzach, którzy na izbie przyjęć codziennie w ciemno ratują ludzi, w przewadze starszych, tylko z maseczką na twarzy.A mają w domu dzieci i musza do nich przyjść i opiekować się nimi, zanim otrzymają wynik testu.Że nie wspomnę o ICH WŁASNYM BEZPIECZEŃSTWIE !!! A potem, jeszcze o ile starczy Panu odwagi napisze Pan o chińskich producentach corona wirusa z WUHAN, którzy zarazili nim całą ludzkość, uśmiercili ponad milion ludzi i czerpią z tego TERAZ !!! ekonomiczne korzyści.
3 miesiące temu / Savonarola
 
Pan Gadowski to wzór dziennikarza.
3 miesiące temu / Pluto
 
Panie Gadowski, proszę się poddać działaniu 5 G w granicach 30 GHzów, i potem opowiedzieć nam swoje dowody na prawdziwość Pana twierdzeń, że teorie spiskowe są głupotą. Prosty sposób na uwiarygodnienie się wobec Nas. Czekam na odzew, panie bohaterze mediów. ALe PAn wie, że w pana płucach pojawi się coś, co wg. teorii spiskowych - Pana zabije! Tragiczny obrońco półprawd!
3 miesiące temu / AndrzejBR
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.