DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Co kościół sądzi o ustawie 447. Jak zubożeje społeczeństwo to kościół też straci.
9 miesięcy temu / Wojtek
 
dzisiaj w parafii przy Dickensa wlasnie o tym bylo kazanie,na podstawie analizy dzisiejszej ewangelii o tym ze Jezus przyszedl wprowadzic miecz,nie pokoj,ze juz wtedy zapowiedzial rozlamy nawet w rodzinach jesli ktos chce isc za Nim.
9 miesięcy temu / Dorota Rezel
 
Piękny artykuł. Proszę o wiecej.By katolicy Polscy i nie tylko Polscy zrozumieli co jest Najwazniejsze w Życiu człowieka.ar
9 miesięcy temu / Art.
 
Popieram Pana Gadowskiego. Mniejszość chce dominowac i narzucać antyspolecxna idealogie
9 miesięcy temu / Ryszard
 
To siedzenie z podkulonym ogonem jest dla hieraruchów kościoła bezpieczne jak bardzo brakuje nam Wyszynskiego ktory budził nadzieje i męstwo wśród katolików
9 miesięcy temu / Aska
 
Silna wiara Polaków daje nadzieję, że chora ideologia nie przebije się w Polsce. Walka jest o tyle trudna, że przeciwnikiem nie jest jakieś zewnętrzne mocarstwo, które zbliża się do naszych granic. Przeciwnik już u nas jest w postaci globalnych korporacji i opanował Internet.
9 miesięcy temu / Ewa2
 
Kto jest groźniejszy - czy owa kilkuprocentowa garstka ateistów, atakująca kościół, czy te ponad 40% "zimnych katolików" co ani na mszę nie chodzą, ani ślubów sakramentalnych nie zawierają, dzieci jak mają too jedno i nie chrzczą i na religię nie posyłają. Apostazji nie ogłaszają, bo to strata czasu - kto groźniejszy?
9 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
o tym mówił ks.prof Alfred Wierzbicki
9 miesięcy temu / @Bulinek
 
"Nie możemy rozregulować steru, dzięki któremu wznieśliśmy ogromny gmach dobrej, ludzkie cywilizacji. To my to uczyniliśmy - my, ludzie wierzący w Jezusa Chrystusa, gdyż tylko z Jego inspiracji powstawały dobre i niezniszczalne dzieła". \\ Ster został zlikwidowany przez uchwały Soboru Watykńskiego II.\\ Na przykład: Deklaracja Dignitatis humanae podkreśla fakt, iż wolność religijna pojawiła się w konstytucjach wielu państw jako prawo obywatelskie. Uczestnikami tego prawa są zarówno WIERZĄCY, jak i NIEWIERZĄCY.\\ Nie ma więc steru.
9 miesięcy temu / Ryś
 
Pan Gadowski powinien rozwinąć temat zwoju siedmiu pieczęci. Następnym razem.
9 miesięcy temu / wiebicielka
 
Problemem nie są media. Lecz księża kturzy nie potrafią przyciągnąć do siebie młodych ludzi. Wręcz ich odpychają.
9 miesięcy temu / Bulinek
 
Tak, ponieważ jesteśmy Kościołem Wojującym Walczącym, Ecclesia Militans! Mamy obowiązek bronić dobra i walczym z tym, co złe! Każdy dzień to walka przeciw złu. Każde ustępstwo to przegrana. Wspierajmy księży i wiernych świeckich walczących o prawdę!
9 miesięcy temu / Czytelniczka
 
Należy głosować na PiS bo PiS obniża podatki.
9 miesięcy temu / wyborcapis
 
Trochę mieliśmy. Może na tyle, że teraz wystarczy temu, kto z tego czasu skorzystał. Jak oliwy dla panien roztropnych.
9 miesięcy temu / sp
 
Panie Gadowski czy na wojnę z Rosją będzie Pan posłał polskie dzieci i młodzież z równą gorliwoscią ? Już raz Pan to robił.
9 miesięcy temu / pytacz
 
Piękny umysł.
9 miesięcy temu / serio
 
Pięknie powiedziane, jestem gorąca Pańska wielbicielką. Dziękuję Panu za to, że robi Pan tyle dobrego i tak dzielnie walczy. Dziękuję, że mamy takich głęboko wierzących liderów jak Pan.
9 miesięcy temu / Ewa
 
mieliśmy swój czas i świeże powietrze cały pontyfikat JPII to przykre ze pozwoliliśmy na to co się teraz dzieje co nas znieczuliło ?
9 miesięcy temu / do sp
 
Wiara to jest pokarm duszy jak chleb dla ciała bez tego niema życia
9 miesięcy temu / Wiki
 
Czy leci z nami pilot? Parafrazując, pytam o naszego Prymasa, a raczej o jego nieobecność. Brak jego jest dziwny. Myślę że Wyszyński by jednak zareagował.
9 miesięcy temu / Judy
 
Zrezygnowali podczas V2 w latach 1962-1965.
9 miesięcy temu / Sal
 
@klik, człowiek do rozwoju potrzebuje czystego powietrza, a nie zanurzania go w bagnie.
9 miesięcy temu / sp
 
Święta prawda
9 miesięcy temu / Senior
 
P. Gadowski ma racje. Ludzie LGBT graja na emocjach. To samo czynia Media im sprzyjajace. Chodzi im o wywolanie FALSZYWEGO wspolczucia dla nich. Jak bardzo sa oni ucisnieni przez wiekszosc ludzi, Jaka ta wiekszosc jest nietoleracyjna. Chca wywolac w wiekszosci LITOSC. A wiekszosc da sie NABRAC i dla swietego spokoju zaakceptuje ich zadania. Ta sama TAKTYKA zostala przeprowadzona na zgnilym Zachodzie. W Niemczech to przeciez glosami PODOBNO chrzescijanskiej CDU uznano zwiazki homoseksualistow. Mlode pokolenie nie widzi w homoseksualistach nic strasznego. Ludzie jak wszyscy. W gazetach w ogloszenniach matrymonialnych czyta sie juz:ON SZUKA JEGO, albo ONA SZUKA JA. Normalne, poprostu dla SWIETEGO SPOKOJU. Czy PiS podobno wyznajacy wartosci chrzescijanskie postapi jak CDU? Mysle, ze w kampani przedwyborczej, warto aby ludzie OD DOLU dawali wyraz swojemu NIE DLA LGBT. NIE CHOWAC sie w swoich domach, a mlodzi NIE CHOWAC SIE w WIRTUALNYM SWIECIE.
9 miesięcy temu / CH
 
A ilu katolików jest w Polsce ? Czy chrzest i uczęszczanie nawet na cotygodniowe na Msze święte to wystarczające kryterium jak jest się ani zimnym ani gorącym tylko letnim ? Czy np media toruńskie są katolickie skoro stręcza nam prawie wyłącznie farbowane lisy jako polityczne autorytety ? Czy niektórzy biskupi są katolikami jeśli uznają prawie za świętych prominentnych orędownikow poganstwa i oddają im niezależny prawie kult ? Czy katolikowi wolno głosować na bolszewika lub postbolszewika czy ateiste ?Takich wątpliwości jest co nie miara.
9 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
katolicy zamiast ćwiczyć swoja wolę , walczyć z pokusami i dawać przykład chcą żeby to za nich zrobiły zakazy i ustawy i to do tego świeckie -zakaz aborcji, zakaz handlu ,zakaz demonstracji innych ,słabe to
9 miesięcy temu / klik
 
Co do Zwoju Siedmiu Pieczęci to tu jest wskazówk:a Dn 10,20
9 miesięcy temu / Zenek
 
Ale w lipcu br. na spotkaniu Radia Maryja w Częstochowie cała świta PiS z Morawieckim tam także przyjechała. Czy przeszkadzały im strajki nauczycieli i nękanie uczniów przed egzaminami, sądy obronione przez p. Dudę by były tak jak były,LGBT w największym rozkwicie by dewastować psychikę młodego pokolenia w ramach ..obniżenia liczby ludności świata Erlich i in.?
9 miesięcy temu / Mat
 
Wy odrzucacie ostatnie prawdziwe proroctwa dane ludzkości na te czasy od Pana Boga Ojca aby przygotowały nas na Powrót Jego Syna. Odrzucacie odpieczętowaną przez Baranka teraz Księgę, którą zapieczętował prorok Daniel aż do czasów ostatecznych i w ten sposób miotacie się jak ślepy we mgle a wystarczy poszukać zwoju siedmiu pieczęci w internecie
9 miesięcy temu / Crocs
 
"Głosujcie na PiS, współtwórcę antykatolickiego i antyludzkiego systemu" podsumowuje Witold Gadowski.
9 miesięcy temu / resume
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.