DZIŚ JEST:   17   LISTOPADA   2019 r.

XXXIII Niedziela zwykła
Św. Grzegorza z Tours
Św. Elżbiety Węgierskiej
Św. Grzegorza Cudotwórcy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Popieram bo jestem Polakiem,
1 miesiąc temu / stas
 
oczywiście popieram jestem katolikiem jestem Polakiem
1 miesiąc temu / jo
 
Pan Witold jest katolikiem, co głosuje na sanację. Przestałem go oglądać, niestety. Wolę Mackiewicza - socjalistów pacyfikować, i tyle!
1 miesiąc temu / Jeffs
 
Pora na walkę z dyktaturą lewicową, z ograniczeniem wolności i własności.
2 miesiące temu / bjs
 
VERY GOOD INDEED
2 miesiące temu / MOHERCZYNSKI
 
Izydor Oracz - a może tak by ustanowić jakieś normy a nie propagować sodomię? Żyję na tyle długo że te sodomickie marsze dumy byłyby nie do przyjęcia. Jakbyś ludziom powiedział do czego doprowadzi to akceptowanie sodomitów to by nie uwierzyli. Powiedzieli by - bez przesady - chodzi tylko o to aby ich nie prześladować, nie bić itd. Jutro będziesz miał marsze dumy nekrofili, zoofili, pedofili i kanibali. Więc może pora na nieprzekraczalne normy? I to i tak należałoby się sporo cofnąć. Stan obecny jest nieakceptowalny.
2 miesiące temu / Jot
 
antoni a co z tym? 14 Gdyby was gdzie nie chciano przyjąć i nie chciano słuchać słów waszych, wychodząc z takiego domu albo miasta, strząśnijcie proch z nóg waszych!9 15 Zaprawdę, powiadam wam: Ziemi sodomskiej i gomorejskiej lżej będzie w dzień sądu niż temu miastu. .... coz tym? i mówicie: "Gdybyśmy żyli za czasów naszych przodków, nie byliśmy ich wspólnikami w zabójstwie proroków". 31 Przez to sami przyznajecie, że jesteście potomkami tych, którzy mordowali proroków! 32 Dopełnijcie i wy miary waszych przodków!10 33 Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle?
2 miesiące temu / Jot
 
Odezwali się JEZUSOWIE naszych czasów, może poczytacie ewangelie i zrozumiecie naukę Jezusa w której najważniejszy jest człowiek jako istota a nie jakaś ideologia, wszyscy którzy chcą się postawić ponad Bogiem pod jego przykrywka udają prawych i szczują jednego człowieka na drugiego to się nazywa bluźnierstwo!!!!!!!
2 miesiące temu / antoni
 
Brawo, jasno i zrozumiale - katolicy obudżcie się, bo potem będzie lament gdy już będzie po wszystkim
2 miesiące temu / leon
 
Witold Gadowski znowu ma rację i nie wstydzi się do tego naszego jedynego zbawiciela Jezusa Chrystusa
2 miesiące temu / Martini1987777
 
prosze walczyć z wyborczą onanistyczną ..
2 miesiące temu / senne miasteczk
 
A cóż to... komentarze ucichły... myślenie nie boli - zapewniam i pozdrawiam.
2 miesiące temu / ygli22
 
No, do trzech razy sztuka. Tzw. marsze LGBT nieważne co to znaczy to manifestacja woli przejęcia władzy nad znanym nam światem, przez osoby płci żeńskiej i tylko takie osoby. Mężczyźni mają zostać zepchnięci do roli "trutni". Mają zapładniać i w strachu uciekać. Jak się w tym wszystkim widzicie panowie-faceci... Pozdrawiam.
2 miesiące temu / ygli22
 
Grozi nam światopoglądowy totalitaryzm? Ideologiczna ofensywa środowisk LGBT+ W Polsce ? tak jak i w innych krajach Europy środkowo-wschodniej - mamy do czynienia z szeroko zakrojoną kampanią środowisk LGBT+, której celem są daleko idące zmiany prawa. Mają one doprowadzić do legalizacji ?małżeństw homoseksualnych?, wprowadzenia do systemu edukacji programów promujących postawy homoseksualne oraz ścigania z urzędu wszelkich aktów tzw. homofobii. Ten szeroko zakrojony program rewolucji społeczno-kulturowej nosi znamiona znanych z historii, klasycznych ideologii.
2 miesiące temu / Edu
 
Niestety odnosi się wrażenie, że zwolennicy całkowitej wolności od wszystkiego, od porządku naturalnego, od porządku Bożego, chcą wywrócić do góry nogami świat hierarchicznie uporządkowany. Od wszystkich pozostałych - w imię tolerancji i bezgranicznej miłości do wszelkiej odmienności - żądają uległości. Całkiem na miejscu należy postawić pytanie, co oni proponują pozytywnego, milczącej, rozumnej większości ? Wydaje się, że nic nowego, wszystko już wcześniej było gdy jeszcze tych niedouczonych rewolucjonistów na świcie nie było. Rewolucja w Rosji Sowieckiej też głosiła program seksualnej wolności jako wyraz higieny społecznej. Hasło : "seks jak szklanka wody" w latach 1917-1926 był realizowany praktycznie i teoretycznie. Czym to się skończyło - koszty społeczne : kryzys demograficzny, choroby weneryczne, przepełnione sierocińce, - zmusiły do zmiany kursu na purytanizm obyczajowy. Pytanie : czy nauka poszła w las, czy musimy jeszcze raz próbować tego samego ?
2 miesiące temu / Druh Ryszard
 
LGBT - lesbijki, geje, biseksualni, transwestyci jako gatunki uprzywilejowane, wiżą się z celami socjalizmu a takim państwem jest UE.
2 miesiące temu / bt
 
Tak, bezwzględnie STOP LGBT i dewiantom seksualnym.
2 miesiące temu / Janusz
 
A może by tak odebrać prawa wyborcze niepraktykującym i niewierzącym?
2 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Pan Gadowski nie zauważa,że na świecie zmieniają się poglądy dotyczące zależności udziału człowieka w społecznym podziale obowiązków oraz przywilejów zależnych od płci.Symbol tęczy ma obrazować wielobarwność działań. LGBT to nie dyktatura,lecz próba wyzwolenia się z zastanego konserwatyzmu.Dyktaturę, próbują wprowadzić niektórzy hierarchowie Kościoła w Polsce.
2 miesiące temu / nn
 
Ale to jest ostatni dzwonek,niestety! Smiem twierdzic , ze te ostatnie ekscesy LGBT sa od dawna przygotowywane przez Zakaptowana obcje teczowa.Jestem prawie pewny ze zajecia "uswiadamiajace" dzieci i mlodziez byly od dluzszego czasu juz przemycane naszym dziecia przez pedagogow bez koniecznosci dodatkowych zajec.Na lekcjach np wychowawczy czy mimochodem na innych bez naszej zgody i wiedzy.Staramy sie jako rodzice wychowac nasze dzieci poprawnie po Bozemu , a tu co rusz odpowiada nam znajome hasla , ktore sa nam teraz dopiero znanae z ideologi LGBT.Niestety wystarczy , ze jeden nauczyciel jest w szkole "zarazony" ta zaraza by zepsuc nawet najlepsze checi i proby rodzicow.Wiec to nie problem zakazac pisemnie brania udzialu w tym procedeze , ale zadac od szkoly samookreslenia swiatopogladowego i karania za lamanie takiegoz.Diabel jest wszedzie i niestety bardzo podstepny!!!!
2 miesiące temu / paulus
 
cyt"wpychanie się na wszystkie dziedziny życia to już graniczy z jakąś paranoja. a teraz ćwiczenie z wyobraźni -wyobraź sobie że jesteś obywatelka Polski-ateistką i jeszcze raz przeczytaj cytowane zdanie ,czyż nie mogą tak powiedzieć o nas?
2 miesiące temu / ale ale
 
Dyktatura LGBT to nie tylko marsze równości i obsceniczna promocja dewiacji. To także ideologia child-free, wesołóków negujących obowiązek posiadania i wychowania dzieci. Czas z tym skończyć. Bykowe, pobór do wojska, nękające kontrole skarbowe - to tylko niektóre mechanizmy walki z tą "drugą stroną tęczowej zarazy".
2 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Kilka dni temu, postanowiłem, trochę wbrew swoim zasadom, zamieścić komentarz odnoszący się do artykułu p. Gadowskiego. Próbowałem w komentarzu zwrócić, niestety chyba większości z Państwa uwagę, że wypisywanie głupot w internecie, to nie jest dowód wiary w Boga. Najwyraźniej nie uzyskałem żadnego efektu, a więc dalej tkwimy w ciemnościach... Ygli22
2 miesiące temu / ygli22
 
ideologia wesolkow jest kolejna ideologia imperialistyczna tzw nowego porzadku swiata NWO tak jak komunizm. Wiele teatrow in uniwersytetow juz jest obstawiona ich wojownikami.
2 miesiące temu / ideologia wesol
 
I kto Witoldzie będzie "twardo walczyć" - pisowska "dobra zmiana" pod pantoflem tęczowej ambasady usa? Bo jak lud chce zatrzymać tęczową zarazę na ulicach to PolicjaPaństwowa gazuje i pałuje.
3 miesiące temu / Wojtek
 
Jak zamieściłem na FB wpis, że homo są w Polsce od zawsze i nikomu to nie przeszkadzało dopóki nie zaczęli chodzić z gołym tyłkami po ulicach to FB zablokował mnie na 3 dni. Za szerzenie mowy nienawiści.
3 miesiące temu / Rodak z USA
 
jak najbardziej pan Gadowski ma rację .Czasem odnoszę wrażenie ,że to chamskie wpychanie sie na wszystkie dziedziny życia to już graniczy z jakąś paranoja.To jednak zaplanowana akcja LOBBY LGBT!!!!Te osobniki mają się za świete krowy którym wszystko wolno.OTÓŻ NIE!!!MY ,PRAWDZIWI POLACY I PATRIOCI CHCEMY ŻYĆ W NORMALNYM KRAJU!!A ci odnmieńcy niech u siebie we własnych domach robia co się im podoba.Wtedy to ich sprawa i ich problem.
3 miesiące temu / Polka
 
W Polsce powinni rzadzic polacy a nie zadne lgbt, rownouprawnienie, usa czy ue. To jest kraj polakow a nie kogos kto ma zyczenie nimi rzadzic. Polak nie jest taki glupi jak ktos sobie mysli. Nie damy sie nabic w cztery litery. Juz kapujemy o co tu chodzi. Mamy tez wielka pomoc, ktora przyjdzie do nas z nieba. Zobaczycie co bedzie sie dzialo. Z boiem Polacy!
3 miesiące temu / Boguslawa
 
Jak świat światem LBGTQ+ istniały i istnieć będą, ale to nie oznacza, że mają prawo żądać praw do ideologizowania społeczeństwa w kierunku jego samozagłady, deprawacji i szydzenia z innych. Każdemu popierającemu takie żądania i takich ludzi proponuję oddać własne dzieci każde w ich obecnym wieku i stadium rozwoju na wychowanie tym którzy utożsamiają się z LBGTQ+. Odwagi, zróbcie pierwszy krok ku temu czego żądacie od całego społeczeństwa.
3 miesiące temu / odszkodowania
 
Artykuł jak artykuł. Proszę nie zapominać, że wszystko to bierze początek w równouprawnieniu. O tym się głośno nie mówi bo to jest zabronione. Żadna z największych z mniejszych także religii, nie dopuszcza równouprawnienia chociaż nie dopuszcza też znęcania się nad kobietami i sugeruje im ich prawa ale nie aż tak rozległe jakie obecnie im dano przez polityków. Zacznijmy więc od przyczyn PRZYCZYN a nie od skutków. W tłumie tych biednych ludzi rzekome LGBT70-80% to kobiety i wcale nie wyglądające jak mężczyźni chociaż w większości po prostu nieatrakcyjne - to o czymś świadczy. Tak próbują zaistnieć bo na co dzień, nikt ich nie zauważa. Tak zrodził się feminizm równouprawnienie, a teraz transseksualizm gender i LGBT. Te marsze na pewno nie mają nic wspólnego z prześladowaniem osób z zaburzeniami płciowości. Nikt tego nie potępia i nie prześladuje choć nie znaczy to, że musimy się takich osobach rozkochiwać. Ygli.
3 miesiące temu / ygli22
 
Zgadzam się i popieram. Codziennie modlę się za ojczyznę. Uważam że to jest obowiązek każdego chrześcijanina.
3 miesiące temu / jpotrzebny-cury
 
Aby obronić człowieka przed ideologicznymi redukcjonizmami, trzeba ponownie uznać, że posłuszeństwo względem Boga jest GRANICĄ posłuszeństwa człowieka względem państwa. A przyjęcie tego wyzwania pośród epokowych przemian, które dziś przeżywamy, oznacza, że należy bronić rodziny ? napisał Papież Franciszek w przedmowie do wyboru pism Benedykta XVI o relacji między wiarą i polityką. \\ W tym krótkim tekście Papież Franciszek przytacza główne etapy rozwoju myśli Josepha Ratzingera w tym zakresie, począwszy od refleksji nad granicą posłuszeństwa względem państwa, które wyrastają z bezpośredniego doświadczenia hitlerowskiego totalitaryzmu.
3 miesiące temu / Ryś
 
Chyba p. Gadowski wie, że za tym wszystkim stoi UE i USA, a bezpośrednio rząd. Każdy ruch przeciw zarazie - antypaństwowy.
3 miesiące temu / Ryś
 
Manjaa, Brigida: nikt nie broni im żyć po swojemu i nikt nie jest nastawiony na nich agresywnie ale nikt tez nie pozwoli by dewianci narzucali nam swój sposób sposób widzenia świata, Witolod Gadowski wiecej rozumie niz jesteście w stanie to ocenić, wstyd, że jesteście za dewiantami i wojownikami nowego świata, swiata antywartości i promowania śmierci, "WSTYD" !!!
3 miesiące temu / Wiech
 
Czy są to poprawni umysłowo ludzie????? Jeżeli "kobieta", chociaż w ich tłumie trudno rozpoznać kto jest jakiej płci trzyma w ręku kartkę "JESTEM LGBT" to czym ten osobnik jest.
3 miesiące temu / erwin
 
A kaczyński tłumaczy swoje tchórzostwo tęczowymi sądami i tęczową unią . rzekomo wszyscy oni utrącą zmiany w prawie w tej kwestii
3 miesiące temu / grimm
 
@ manjas Ci ludzie wchodzą do szkół i zakładow pracy, żądają wladzy i żądają poklasku. Za nimi stoi bogactwo i potęga USA, a cwlem jest depopulacja planety.
3 miesiące temu / Ryś
 
Co ten człowiek plecie? Ci ludzie chcą tylko żyć po swojemu, chcą mieć część naszych praw, chcą kochać i być kochani. Nikomu nie robią krzywdy. Nie da się zmienić orientacji, nie da się nią zarazić. Gdyby hetero się zarażali, mielibyśmy epidemię. Żadna ideologia nie istnieje. Jedynie potrzeba szacunku i tolerancji
3 miesiące temu / manjaa
 
Gadowski jest głupi. Jeśli ja spokojnie muszę znosić "święte" cudzysłów ma znaczenie procesjena ulicy, to on musi znosić demonstracje inaczej myślących.
3 miesiące temu / Brygida
 
Popieram...
3 miesiące temu / Andrzej
 
W pełni zgadzamy się z tą opinią!!! Od wielu lat o tym mówię, ale niestety bez efektów!!! Zwłaszcza naleźy zacząć od tvp, poniewaź kosekwentnie brną w jakieś dialogi, przepychanki z wrogami i zdrajcami,unikają np. zaproszenia kogoś z Naszego Dziennika, Warszawskiej Gazety! Z wrogami się walczy, a nie dialoguje!!!
3 miesiące temu / Antoni
 
Zgadzam się całkowicie z Pana opinią. Mam wrażenie, że ta zorganizowana "horda" chce nas zepchnąć z naszej planety.
3 miesiące temu / Krystyna
 
Popieram dobre słowa
3 miesiące temu / Zygmunt
 
"Ale"- Twój wpis jest niedorzeczny: zanim zabierzesz głos,najpierw zdobądź odpowiednią wiedzę na temat który poruszasz.Dla Pana Witolda Gadowskiego moje wyrazy szacunku i uznania.
3 miesiące temu / Siostra
 
To już jest groźne. Garstka odchyleńców chce sprowadzić normalnych ludzi do podziemia.
3 miesiące temu / Ryszard
 
Brawo Panie Gadowski, oczywiście murem za Panem. Dość tych nieustannych kpin z Kościoła i naszych świętości.
3 miesiące temu / Polka
 
Tak mobilizacja w pełni konieczna nie pozwólmy zamknąć sobie ust precz z lgbt
3 miesiące temu / Maria
 
Tak w pełni popieram musimy się zmobilizować i odeprzeć zło które na siłę chce zawładnąć nami pokażmy że nie zgadzamy się na profanowanie naszych symboli religijnych
3 miesiące temu / Maria
 
Podpisuje sie pod tym rekoma i nogami. Brawo !
3 miesiące temu / Meloox
 
Prekursorem LGBT był niemiecki faszysta Ernst Rohm, kolega i jednocześnie konkurent Hitlera. Zginął jako męczennik tej sprawy wraz 400 "członkami" SA po orgii homoseksualnej w Bad Wiessee. uwięziono go i zastrzelono go w celi.
3 miesiące temu / szczurek
 
Racja. Murem za P. Gadowskim
3 miesiące temu / Grendel
 
Pan Witold jak zawsze NIEZŁOMNY. Uczymy się i naśladujmy. Wyrazy ogromnego szacunku.
3 miesiące temu / Teściu
 
Zgadzam się całkowicie z P.Gadowskim. Precz z LGBT z naszych szkół i wara od naszych dzieci NIE dla małżeństw homoseksualnych i adopcji dzieci. To nie rodzina .
3 miesiące temu / 123456
 
Dziękuję za te słowa, Mam wrażenie, że sama nieakceptacja zjawisk związanych z lgbt to zbyt mało. Marsze należy zdecydowanie potępić tak samo jak całą ideologię. Czas zrobić coś więcej!!!
3 miesiące temu / Sylwester Sasin
 
Popieram. Witold Gadowski to prawdziwy Polak i patriota.
3 miesiące temu / Rico
 
Panie Witoldzie Mnie to przypomina się Hitler i jego brunatne koszule albo Musolini i czarne koszule teraz Lgbt i tęcza, przypadek?
3 miesiące temu / Piotr
 
Potrzebny jest jednak przywódca, który przyciągnie ludzi do siebie
3 miesiące temu / Andrzej73
 
Ciekawe, że KK w Polsce nazywa ludzi o innej orientacji jako dewiantów etc., powołuje się na prawa naturalne, a jego kapłani żyją w celibacie, co jest dopiero nienaturalne. Ponadto KK uważa, że za dotknięciem magicznej różdżki człowiek po ślubie kościelnym staje się istotą seksualną.
3 miesiące temu / Ale
 
W pełni się z panem zgadzam.tolerancja i przyzwolenie bierne przyglądanie się jak niszczone są nasze świętości,szydzenie z naszej wiary mają swoje granice.nie można ciągle spuszczać głowy i przyjmować lewackich ideologi jako coś normalnego....
3 miesiące temu / Ja
 
Pan Gadowski bryluje głosząc truizmy i gromko pomstując. "Nie damy, nie pozwolimy..." - pokrzykiwanie. Czy ulubiona partia pana Gadowskiego zamierza penalizować ideologię LGBT ? Czy ukarała dyrektorów, którzy pozwolili na "tęczowy piątek" w szkole ? Otóż nie. Ta partia nie ma nawet takiego zamiaru, gdyż strasząc powrotem Tuska i tak ma katolickie głosy za darmo.
3 miesiące temu / Józef z Tallin
 
Panie Gadowski, naprawdę nie ma się Pan czym zajmować jako dziennikarz śledczy? To takiego wroga Pan sobie znalazł? Mało to poważne. Proponuję zająć sie największą kradzieżą w historii Polski, czyli Skokuem Wołomin. No, chyba że jak prawie wszyscy, Pan też się boi.
3 miesiące temu / Dora
 
100% racja
3 miesiące temu / Olo
 
Popieram pana Witolda. Mamy szczęście że jest z nami :
3 miesiące temu / Olo
 
To prawda
3 miesiące temu / Have
 
Tak właśnie ! Obudźmy się kochani rodacy ! Nie pozwólmy na rozmiękczanie nie tylko katolickich dusz. Nie dajmy się manipulować. Szkoda mi ludzi lgbt ,którzy dają się wmanewrować w coś, czego sensu do końca nie rozumieją. Polska jest tolerancyjnym krajem wbrew temu co się o Polakach mówi. Katolicyzm to na dziś jedyna "formacja" w kraju, która może i powinna odważnie stawiać czoła złu, które niesie ideologią lgbt. Ale każdy, bez względu na wyznanie , czy jego brak powinien broni z ojczyzny przed zalewem czegoś, co pełznie od lat z zachodu. Mamy przykłady stamtąd do czego doprowadziło zgadzanie się na "postulaty" środowisk promujących rozwiązłość i "róbta co chceta".... Kochajmy wszystkich ludzi , ale złu trzeba powiedzieć stanowcze NIE !!!
3 miesiące temu / MarekW
 
Nic dodać nic ująć!!!
3 miesiące temu / Optymist
 
Należy pisać petycje do rządu, aby stworzył ustawy chroniące Polaków przed złem tego świata. Dość unicestwiania przez żywność, powietrze i ideologie. Dość niszczenia nas i wszystkiego,co polskie!!!
3 miesiące temu / Patriota
 
Dobry artykuł i na czasie. Publicyści powinni wykazać więcej odwagi w tępieniu homo herezji, jak własnie Pan Witold Gadowski. Dziekuję.
3 miesiące temu / Dorota M
 
Trzeba koniecznie zatrzymać się na tolerancji i nie dopuścić do afirmacji tej ideologii. Ci ludzie powinni żyć i cieszyć się tym, że ich tolerujemy. Polska nie powinna naśladować w tej kwestii zachodniego modelu. Jeśli ci dewianci chcą parad niech robią je gdzieś gdzie normalni ludzie nie będą zmuszani do ich oglądania.
3 miesiące temu / Joeval
 
Święta prawda. A na obrażanie uczuć religijnych jest odpowiedni paragraf, tylko trzeba z niego jak najszybciej skorzystać.
3 miesiące temu / Szpec
 
Ma pan rację ja mogę się tylko modlić, jestem po wypadku osobą z niepełnosprawnością,ale ojcem dwójki dorosłych już dzieci,i nie wyobrażam sobie żeby jacyś chorzy dewianci dyktowali mi co mam robić.zakazac tej ideologi rządzie obudź się
3 miesiące temu / Rychu
 
Zgadzam się z Pana opinią... Jestem zdecydowanie przeciwny szerzeniu ideologii LGBT !!! Nie wiem tylko, na czym miałaby polegać ta "twarda walka", skoro "parady" się szerzą, a chroni ich policja...
3 miesiące temu / KKK
 
Święte słowa
3 miesiące temu / lech53
 
Całkowicie POPIERAMY tę wypowiedź. Bo prawdą jest iż już zaszło to za daleko co się nam polskim rodzinom przestaje podobać.
3 miesiące temu / Poparcie
 
Tak trzeba pisać i tak to rozumieć,bo jest prawda napisana i jezykiem Pokoju.Proszę wspierać Redaktora Witolda Gadowskiego Robi dobro i pisze dobrze.//ar.
3 miesiące temu / art.
 
popieram trzeba dzialac
3 miesiące temu / czarny
 
SŁUSZNA RACJA, NAJWYŻSZY CZAS POSTAWIĆ VETO
3 miesiące temu / Mw
 
Koścół Katolicki podpadł mi za swoje dewiacje,ale Chrystus zawsze będzie moim nauczycielem.Ma Pan moje poparcie.Widzę w Panu mądrego i uczciwego patriotę.
3 miesiące temu / GREG
 
Popieram Pana. Nie może mniejszość dewiantow decydować o wiekszosci
3 miesiące temu / eRKa
 
Czas postawić tamę gederowym tęczowym wyskoków..
3 miesiące temu / Leon
 
Jestem całym sercem z Panem Gadowskim. Żałuję,że nie mogę być w Auschwitz.
3 miesiące temu / Krystyna
 
tylko jak wyjaśnisz to ze nasza obecną młodzież wychowało pokolenie JPII?
3 miesiące temu / @Mała Mi
 
Amen. Po trzykroć Amen.
3 miesiące temu / Wolny rynen
 
Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. Modląc się, nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, zanim jeszcze Go poprosicie Mt 6, 5-8.
3 miesiące temu / do Pejot
 
Szacunek dla Pana
3 miesiące temu / Zibi
 
Oczywiście z całą stanowczością popieram .
3 miesiące temu / Adams
 
Popieram pana.
3 miesiące temu / Grzegorz
 
cyt"Komuna też walczyla z religią, ale jej nie deprecjonowala w tak prymitywny cha mski sposób!" i odwrotnie ,religia tez walczyła z komuną z większa klasą niż teraz i chyba skuteczniej bo JPII powitały tłumy ,teraz z religia na poziomie państwowym nikt nie walczy -kraj jest wyznaniowy przecież
3 miesiące temu / @Rabbun
 
Panie Witoldzie... żuć Pan hasło!
3 miesiące temu / antyPOPiS
 
Brawo Panie Gadowski. Trzeba powiedzieć stop obłódnikom!
3 miesiące temu / Jan!
 
A politycy PiS, w tym przewodniczący ich klubu parlamentarnego, przyszli pokibicować?! Nie po to na nich głosowałem! Obiecywali walkę z cywilizacją śmierci, m.in. wypowiedzenie konwencji stambulskiej, ale teraz walczą głównie o wejście na salony brukselskie, więc nie staną realnie po naszej stronie, stać ich co najwyżej na poziom niegroźnych uchwał samorządowych czy sejmowych.
3 miesiące temu / M.Migas
 
Żyjemy w wolnym kraju i róbta co chceta.
3 miesiące temu / Atike
 
Jestem z Panem Gadowskim sercem. Popieram.
3 miesiące temu / Monika
 
Bardzo słuszna postawa Pana Gadowskiego Nie takej Polskii polskich ulic chcemy
3 miesiące temu / Lila
 
Uważam, ze trochę za póżno zaczynamy się organizować w oporze. Nasze dzieci i młodzież już zindoktrynowała lewacka szkoła. Jestem przerażona poziomem intelektualnym i moralnym większości młodzieży. Pozdrawiam Pana Gadowskiego i wszystkich forumowiczów.
3 miesiące temu / Mała Mi
 
Nareszcie ktoś z jajami !
3 miesiące temu / Jacek
 
LGBT i ich ideoogia w skrócie? Przebrał się wilk za koguta, i kury pilnuje. Tylko idiota uwierzy w wołanie o tolerancje njbardziej nietolerancyjnej grupy społecznej, LGBT Oni teraz na siłę szukają męczeństwa ale to nie Katyń tylko Polska ludzi rozumnych.
3 miesiące temu / Koejnyy
 
Brawo!
3 miesiące temu / Grzegorz
 
Cokolwiek byśmy chcieli zmienić w prawie, aby powstrzymać tę zarazę to ta lewacka unia zablokuje w europejskim trybunale sprawiedliwości. Od dawna powtarzam, że jak najszybciej należy opuścić to szambo, aby do reszty nie utonąć w tym gnoju, który nas zalewa, choćby i za cenę pogorszenia jakości życia, choćby i za cenę sankcji. Gdzie się podział Polaku, Polko Twój honor, gdzie jest Twoja wiara, gdzie jest Twoja etyka, gdzie Twój patriotyzm. Jak długo jeszcze zamierzacie się prostytuować sprzedając najcenniejsze dobra i wartości,niejednokrotnie na przestrzeni wieków okupione krwią naszych przodków i za co ? - za cenę możliwości wyjazdów za granicę , za mamonę, za ten pozorny dobrobyt ?! ile rodzin już się rozpadło w wyniku tych licznych wyjazdów "za chlebem". Dzisiaj krew naszych ojców, którą jak wielkie morze wchłonęła ta polska styrana ziemia woła pod niebiosa -co robicie z naszym dziedzictwem !- Non possumus ! Matko Boża ratuj nas, ratuj Swoje królestwo - Polskę !
3 miesiące temu / tak tylko
 
Całkowicie się zgadzam z Witoldem Gadowskim
3 miesiące temu / Lancer
 
Jestem za?
3 miesiące temu / matti. [email protected]
 
Panie redaktorze Pana wypowiedzi są jak zawsze w punkt!
3 miesiące temu / Reno
 
To prawda.Basta
3 miesiące temu / Olo
 
Dla katolika argumentem jest Objawienie Boże, a nie treści promowane przez lgbt. Więc w górę serca "kto wytrwa do końca ten będzie zbawiony".
3 miesiące temu / Luca
 
tak jest
3 miesiące temu / andriu
 
Zgadzam się z tą opinią. Ja nie dworuję sobie ze środowiska LGBT i nie życzę sobie, aby to środowisko brukało moją wiarę! Zgadzam się, że nawet w czasach komuny nikt się takich oblesnych aktów nie dopuszczał. Komuna też walczyla z religią, ale jej nie deprecjonowala w tak prymitywny cha mski sposób!
3 miesiące temu / Rabbuni
 
Zgadzam się z tą opinią. Ja nie dworu ję sobie z homoseksualizmu i nie życzę sobie, aby środowisko LGBT kpilo i wyszydzalo moją religię!
3 miesiące temu / Ela
 
kiedy będzie nowy "Różaniec do Granic" ?
3 miesiące temu / Pejot
 
Należy twardo i bezwzględnie zakazać w Polsce pod groźbą ustawowych kar rozpowszechniania sodomickiej propagandy.
3 miesiące temu / krisbac
 
Lubię teksty pana Witka,bo to twardy i rzeczowy mężczyzna a nie jakaś lewacka ciepła klucha.
3 miesiące temu / leon
 
Pan Gadowski jak zwykle konkretnie i dosadnie. Rzeczywiście w neopoganskim kraju możemy wkrótce stać się mniejszością, której łatwo będzie zamknąć usta poprzez zmienione prawo. Ustanawianie prawa są ludzkie i zawsze można je " dostosowac" do aktualnych potrzeb. Jedynie prawo Boskie jest niezmienne, ale ono już dawno przestało być kryterium w ustanawianiu praw w Polsce.
3 miesiące temu / Elle
 
może tę walkę z lddtzboq rozpocząć od ,,walki bez walki,, i przestać pisać o onych używając Dużych Drukowanych Literek???
3 miesiące temu / szpulas11
 
Nic dodać, nic ująć.
3 miesiące temu / Jan
 
Jestem zdumiona ze mozna myslec i czuc w ten sposob...no coz - ludzie bywaja rozni...czlowieku! Zyj i daj zyc - i daj sobie spokoj z atakami miniproblemow - i w polsce, i na swiecie istnieja aktualnie mega problememy - tym nalezaloby sie zajac
3 miesiące temu / Ewa
 
Panie Gadowski ale jakie my katolicy mamy narzędzia aby przeciwdziałać sodomskiej zarazie? Modlitwa , słowa i przemoc czyli obrona fizyczna. Niestety nie posiadamy możliwości pisania ustaw. Gdybyśmy takową możliwość mieli to walka trwałaby 24 godziny + 3 czytania i głosowanie. A tak to co nam pozostaje?
3 miesiące temu / do Pana G
 
Tak. Zgadza się.
3 miesiące temu / El-Ka
 
W ocenie Witolda Gadowskiego katolicy w Polsce stanęli oko w oko z agresją homopolityki. Problem polega na tym, że ta agresja wypływa nie tylko ze środowisk świeckich, ale i ze strony KK. Ks.Sowa. o.Gużyński, ks.Lemański i im podobnirównież biskupi. Jak biedni Katolicy mają się w tym wszystkim odnaleźć? Jak? KRÓLUJ NAM CHRYSTE! !
3 miesiące temu / Maria
 
,zgadzam się z p.Gadowskim,popieram,
3 miesiące temu / ,edekheniek
 
Tak. Ale jednocześnie trzeba aby Kościół modlił się o skruchę dla zatwardziałych grzeszników, też z LGBT+ Nie można walczyć z ideologią, pomijając ludzi, którzy są w niej uwięzieni = jak w sekcie. Duchowym patronem takich grup modlitewnych mógłby być błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko, który jak nikt potrafił odróżnić biedę człowieka, do szatańskiej ideologii, która chce zniewolić ludzkie umysły. Święty Maksymilian Kolbe modlił się za Żydów i masonów. Kościół w Polsce nie może oddzielać walki z ideologią jakąkolwiek od modlitwy za jej ofiary. Publiczna modlitwa oraz wspieranie osób, które chcą się nawrócić - to powinien być pierwszy punkt walki. Nie należy też zachęcać do walki bez jednoczesnej zachęty do modlitwy o skruchę dla osób uwikłanych w LGBT+
3 miesiące temu / kwiatek77
 
Viva Cristo Rey!
3 miesiące temu / Dziobak
 
A co na to dobra zmiana ? Chyba wyznaje Agendę 2030 i nie może nic zrobić dla dobra katolików ?
3 miesiące temu / gender studies
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.