DZIŚ JEST:   25   SIERPNIA   2019 r.

XXI Niedziela zwykła
Św. Ludwika IX, króla
Św. Józefa Kalasancjusza
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A może by tak odebrać prawa wyborcze niepraktykującym i niewierzącym?
2 dni temu / Izydor Oracz
 
Pan Gadowski nie zauważa,że na świecie zmieniają się poglądy dotyczące zależności udziału człowieka w społecznym podziale obowiązków oraz przywilejów zależnych od płci.Symbol tęczy ma obrazować wielobarwność działań. LGBT to nie dyktatura,lecz próba wyzwolenia się z zastanego konserwatyzmu.Dyktaturę, próbują wprowadzić niektórzy hierarchowie Kościoła w Polsce.
3 dni temu / nn
 
Ale to jest ostatni dzwonek,niestety! Smiem twierdzic , ze te ostatnie ekscesy LGBT sa od dawna przygotowywane przez Zakaptowana obcje teczowa.Jestem prawie pewny ze zajecia "uswiadamiajace" dzieci i mlodziez byly od dluzszego czasu juz przemycane naszym dziecia przez pedagogow bez koniecznosci dodatkowych zajec.Na lekcjach np wychowawczy czy mimochodem na innych bez naszej zgody i wiedzy.Staramy sie jako rodzice wychowac nasze dzieci poprawnie po Bozemu , a tu co rusz odpowiada nam znajome hasla , ktore sa nam teraz dopiero znanae z ideologi LGBT.Niestety wystarczy , ze jeden nauczyciel jest w szkole "zarazony" ta zaraza by zepsuc nawet najlepsze checi i proby rodzicow.Wiec to nie problem zakazac pisemnie brania udzialu w tym procedeze , ale zadac od szkoly samookreslenia swiatopogladowego i karania za lamanie takiegoz.Diabel jest wszedzie i niestety bardzo podstepny!!!!
3 dni temu / paulus
 
cyt"wpychanie się na wszystkie dziedziny życia to już graniczy z jakąś paranoja. a teraz ćwiczenie z wyobraźni -wyobraź sobie że jesteś obywatelka Polski-ateistką i jeszcze raz przeczytaj cytowane zdanie ,czyż nie mogą tak powiedzieć o nas?
6 dni temu / ale ale
 
Dyktatura LGBT to nie tylko marsze równości i obsceniczna promocja dewiacji. To także ideologia child-free, wesołóków negujących obowiązek posiadania i wychowania dzieci. Czas z tym skończyć. Bykowe, pobór do wojska, nękające kontrole skarbowe - to tylko niektóre mechanizmy walki z tą "drugą stroną tęczowej zarazy".
7 dni temu / Izydor Oracz
 
Kilka dni temu, postanowiłem, trochę wbrew swoim zasadom, zamieścić komentarz odnoszący się do artykułu p. Gadowskiego. Próbowałem w komentarzu zwrócić, niestety chyba większości z Państwa uwagę, że wypisywanie głupot w internecie, to nie jest dowód wiary w Boga. Najwyraźniej nie uzyskałem żadnego efektu, a więc dalej tkwimy w ciemnościach... Ygli22
7 dni temu / ygli22
 
ideologia wesolkow jest kolejna ideologia imperialistyczna tzw nowego porzadku swiata NWO tak jak komunizm. Wiele teatrow in uniwersytetow juz jest obstawiona ich wojownikami.
7 dni temu / ideologia wesol
 
I kto Witoldzie będzie "twardo walczyć" - pisowska "dobra zmiana" pod pantoflem tęczowej ambasady usa? Bo jak lud chce zatrzymać tęczową zarazę na ulicach to PolicjaPaństwowa gazuje i pałuje.
9 dni temu / Wojtek
 
Jak zamieściłem na FB wpis, że homo są w Polsce od zawsze i nikomu to nie przeszkadzało dopóki nie zaczęli chodzić z gołym tyłkami po ulicach to FB zablokował mnie na 3 dni. Za szerzenie mowy nienawiści.
9 dni temu / Rodak z USA
 
jak najbardziej pan Gadowski ma rację .Czasem odnoszę wrażenie ,że to chamskie wpychanie sie na wszystkie dziedziny życia to już graniczy z jakąś paranoja.To jednak zaplanowana akcja LOBBY LGBT!!!!Te osobniki mają się za świete krowy którym wszystko wolno.OTÓŻ NIE!!!MY ,PRAWDZIWI POLACY I PATRIOCI CHCEMY ŻYĆ W NORMALNYM KRAJU!!A ci odnmieńcy niech u siebie we własnych domach robia co się im podoba.Wtedy to ich sprawa i ich problem.
10 dni temu / Polka
 
W Polsce powinni rzadzic polacy a nie zadne lgbt, rownouprawnienie, usa czy ue. To jest kraj polakow a nie kogos kto ma zyczenie nimi rzadzic. Polak nie jest taki glupi jak ktos sobie mysli. Nie damy sie nabic w cztery litery. Juz kapujemy o co tu chodzi. Mamy tez wielka pomoc, ktora przyjdzie do nas z nieba. Zobaczycie co bedzie sie dzialo. Z boiem Polacy!
10 dni temu / Boguslawa
 
Jak świat światem LBGTQ+ istniały i istnieć będą, ale to nie oznacza, że mają prawo żądać praw do ideologizowania społeczeństwa w kierunku jego samozagłady, deprawacji i szydzenia z innych. Każdemu popierającemu takie żądania i takich ludzi proponuję oddać własne dzieci każde w ich obecnym wieku i stadium rozwoju na wychowanie tym którzy utożsamiają się z LBGTQ+. Odwagi, zróbcie pierwszy krok ku temu czego żądacie od całego społeczeństwa.
11 dni temu / odszkodowania
 
Artykuł jak artykuł. Proszę nie zapominać, że wszystko to bierze początek w równouprawnieniu. O tym się głośno nie mówi bo to jest zabronione. Żadna z największych z mniejszych także religii, nie dopuszcza równouprawnienia chociaż nie dopuszcza też znęcania się nad kobietami i sugeruje im ich prawa ale nie aż tak rozległe jakie obecnie im dano przez polityków. Zacznijmy więc od przyczyn PRZYCZYN a nie od skutków. W tłumie tych biednych ludzi rzekome LGBT70-80% to kobiety i wcale nie wyglądające jak mężczyźni chociaż w większości po prostu nieatrakcyjne - to o czymś świadczy. Tak próbują zaistnieć bo na co dzień, nikt ich nie zauważa. Tak zrodził się feminizm równouprawnienie, a teraz transseksualizm gender i LGBT. Te marsze na pewno nie mają nic wspólnego z prześladowaniem osób z zaburzeniami płciowości. Nikt tego nie potępia i nie prześladuje choć nie znaczy to, że musimy się takich osobach rozkochiwać. Ygli.
11 dni temu / ygli22
 
Zgadzam się i popieram. Codziennie modlę się za ojczyznę. Uważam że to jest obowiązek każdego chrześcijanina.
12 dni temu / jpotrzebny-cury
 
Aby obronić człowieka przed ideologicznymi redukcjonizmami, trzeba ponownie uznać, że posłuszeństwo względem Boga jest GRANICĄ posłuszeństwa człowieka względem państwa. A przyjęcie tego wyzwania pośród epokowych przemian, które dziś przeżywamy, oznacza, że należy bronić rodziny ? napisał Papież Franciszek w przedmowie do wyboru pism Benedykta XVI o relacji między wiarą i polityką. \\ W tym krótkim tekście Papież Franciszek przytacza główne etapy rozwoju myśli Josepha Ratzingera w tym zakresie, począwszy od refleksji nad granicą posłuszeństwa względem państwa, które wyrastają z bezpośredniego doświadczenia hitlerowskiego totalitaryzmu.
12 dni temu / Ryś
 
Chyba p. Gadowski wie, że za tym wszystkim stoi UE i USA, a bezpośrednio rząd. Każdy ruch przeciw zarazie - antypaństwowy.
12 dni temu / Ryś
 
Manjaa, Brigida: nikt nie broni im żyć po swojemu i nikt nie jest nastawiony na nich agresywnie ale nikt tez nie pozwoli by dewianci narzucali nam swój sposób sposób widzenia świata, Witolod Gadowski wiecej rozumie niz jesteście w stanie to ocenić, wstyd, że jesteście za dewiantami i wojownikami nowego świata, swiata antywartości i promowania śmierci, "WSTYD" !!!
12 dni temu / Wiech
 
Czy są to poprawni umysłowo ludzie????? Jeżeli "kobieta", chociaż w ich tłumie trudno rozpoznać kto jest jakiej płci trzyma w ręku kartkę "JESTEM LGBT" to czym ten osobnik jest.
12 dni temu / erwin
 
A kaczyński tłumaczy swoje tchórzostwo tęczowymi sądami i tęczową unią . rzekomo wszyscy oni utrącą zmiany w prawie w tej kwestii
12 dni temu / grimm
 
@ manjas Ci ludzie wchodzą do szkół i zakładow pracy, żądają wladzy i żądają poklasku. Za nimi stoi bogactwo i potęga USA, a cwlem jest depopulacja planety.
12 dni temu / Ryś
 
Co ten człowiek plecie? Ci ludzie chcą tylko żyć po swojemu, chcą mieć część naszych praw, chcą kochać i być kochani. Nikomu nie robią krzywdy. Nie da się zmienić orientacji, nie da się nią zarazić. Gdyby hetero się zarażali, mielibyśmy epidemię. Żadna ideologia nie istnieje. Jedynie potrzeba szacunku i tolerancji
13 dni temu / manjaa
 
Gadowski jest głupi. Jeśli ja spokojnie muszę znosić "święte" cudzysłów ma znaczenie procesjena ulicy, to on musi znosić demonstracje inaczej myślących.
13 dni temu / Brygida
 
Popieram...
13 dni temu / Andrzej
 
W pełni zgadzamy się z tą opinią!!! Od wielu lat o tym mówię, ale niestety bez efektów!!! Zwłaszcza naleźy zacząć od tvp, poniewaź kosekwentnie brną w jakieś dialogi, przepychanki z wrogami i zdrajcami,unikają np. zaproszenia kogoś z Naszego Dziennika, Warszawskiej Gazety! Z wrogami się walczy, a nie dialoguje!!!
13 dni temu / Antoni
 
Zgadzam się całkowicie z Pana opinią. Mam wrażenie, że ta zorganizowana "horda" chce nas zepchnąć z naszej planety.
13 dni temu / Krystyna
 
Popieram dobre słowa
13 dni temu / Zygmunt
 
"Ale"- Twój wpis jest niedorzeczny: zanim zabierzesz głos,najpierw zdobądź odpowiednią wiedzę na temat który poruszasz.Dla Pana Witolda Gadowskiego moje wyrazy szacunku i uznania.
13 dni temu / Siostra
 
To już jest groźne. Garstka odchyleńców chce sprowadzić normalnych ludzi do podziemia.
13 dni temu / Ryszard
 
Brawo Panie Gadowski, oczywiście murem za Panem. Dość tych nieustannych kpin z Kościoła i naszych świętości.
13 dni temu / Polka
 
Tak mobilizacja w pełni konieczna nie pozwólmy zamknąć sobie ust precz z lgbt
13 dni temu / Maria
 
Tak w pełni popieram musimy się zmobilizować i odeprzeć zło które na siłę chce zawładnąć nami pokażmy że nie zgadzamy się na profanowanie naszych symboli religijnych
13 dni temu / Maria
 
Podpisuje sie pod tym rekoma i nogami. Brawo !
13 dni temu / Meloox
 
Prekursorem LGBT był niemiecki faszysta Ernst Rohm, kolega i jednocześnie konkurent Hitlera. Zginął jako męczennik tej sprawy wraz 400 "członkami" SA po orgii homoseksualnej w Bad Wiessee. uwięziono go i zastrzelono go w celi.
13 dni temu / szczurek
 
Racja. Murem za P. Gadowskim
13 dni temu / Grendel
 
Pan Witold jak zawsze NIEZŁOMNY. Uczymy się i naśladujmy. Wyrazy ogromnego szacunku.
13 dni temu / Teściu
 
Zgadzam się całkowicie z P.Gadowskim. Precz z LGBT z naszych szkół i wara od naszych dzieci NIE dla małżeństw homoseksualnych i adopcji dzieci. To nie rodzina .
13 dni temu / 123456
 
Dziękuję za te słowa, Mam wrażenie, że sama nieakceptacja zjawisk związanych z lgbt to zbyt mało. Marsze należy zdecydowanie potępić tak samo jak całą ideologię. Czas zrobić coś więcej!!!
13 dni temu / Sylwester Sasin
 
Popieram. Witold Gadowski to prawdziwy Polak i patriota.
13 dni temu / Rico
 
Panie Witoldzie Mnie to przypomina się Hitler i jego brunatne koszule albo Musolini i czarne koszule teraz Lgbt i tęcza, przypadek?
13 dni temu / Piotr
 
Potrzebny jest jednak przywódca, który przyciągnie ludzi do siebie
13 dni temu / Andrzej73
 
Ciekawe, że KK w Polsce nazywa ludzi o innej orientacji jako dewiantów etc., powołuje się na prawa naturalne, a jego kapłani żyją w celibacie, co jest dopiero nienaturalne. Ponadto KK uważa, że za dotknięciem magicznej różdżki człowiek po ślubie kościelnym staje się istotą seksualną.
13 dni temu / Ale
 
W pełni się z panem zgadzam.tolerancja i przyzwolenie bierne przyglądanie się jak niszczone są nasze świętości,szydzenie z naszej wiary mają swoje granice.nie można ciągle spuszczać głowy i przyjmować lewackich ideologi jako coś normalnego....
13 dni temu / Ja
 
Pan Gadowski bryluje głosząc truizmy i gromko pomstując. "Nie damy, nie pozwolimy..." - pokrzykiwanie. Czy ulubiona partia pana Gadowskiego zamierza penalizować ideologię LGBT ? Czy ukarała dyrektorów, którzy pozwolili na "tęczowy piątek" w szkole ? Otóż nie. Ta partia nie ma nawet takiego zamiaru, gdyż strasząc powrotem Tuska i tak ma katolickie głosy za darmo.
13 dni temu / Józef z Tallin
 
Panie Gadowski, naprawdę nie ma się Pan czym zajmować jako dziennikarz śledczy? To takiego wroga Pan sobie znalazł? Mało to poważne. Proponuję zająć sie największą kradzieżą w historii Polski, czyli Skokuem Wołomin. No, chyba że jak prawie wszyscy, Pan też się boi.
13 dni temu / Dora
 
100% racja
13 dni temu / Olo
 
Popieram pana Witolda. Mamy szczęście że jest z nami :
13 dni temu / Olo
 
To prawda
13 dni temu / Have
 
Tak właśnie ! Obudźmy się kochani rodacy ! Nie pozwólmy na rozmiękczanie nie tylko katolickich dusz. Nie dajmy się manipulować. Szkoda mi ludzi lgbt ,którzy dają się wmanewrować w coś, czego sensu do końca nie rozumieją. Polska jest tolerancyjnym krajem wbrew temu co się o Polakach mówi. Katolicyzm to na dziś jedyna "formacja" w kraju, która może i powinna odważnie stawiać czoła złu, które niesie ideologią lgbt. Ale każdy, bez względu na wyznanie , czy jego brak powinien broni z ojczyzny przed zalewem czegoś, co pełznie od lat z zachodu. Mamy przykłady stamtąd do czego doprowadziło zgadzanie się na "postulaty" środowisk promujących rozwiązłość i "róbta co chceta".... Kochajmy wszystkich ludzi , ale złu trzeba powiedzieć stanowcze NIE !!!
14 dni temu / MarekW
 
Nic dodać nic ująć!!!
14 dni temu / Optymist
 
Należy pisać petycje do rządu, aby stworzył ustawy chroniące Polaków przed złem tego świata. Dość unicestwiania przez żywność, powietrze i ideologie. Dość niszczenia nas i wszystkiego,co polskie!!!
14 dni temu / Patriota
 
Dobry artykuł i na czasie. Publicyści powinni wykazać więcej odwagi w tępieniu homo herezji, jak własnie Pan Witold Gadowski. Dziekuję.
14 dni temu / Dorota M
 
Trzeba koniecznie zatrzymać się na tolerancji i nie dopuścić do afirmacji tej ideologii. Ci ludzie powinni żyć i cieszyć się tym, że ich tolerujemy. Polska nie powinna naśladować w tej kwestii zachodniego modelu. Jeśli ci dewianci chcą parad niech robią je gdzieś gdzie normalni ludzie nie będą zmuszani do ich oglądania.
14 dni temu / Joeval
 
Święta prawda. A na obrażanie uczuć religijnych jest odpowiedni paragraf, tylko trzeba z niego jak najszybciej skorzystać.
14 dni temu / Szpec
 
Ma pan rację ja mogę się tylko modlić, jestem po wypadku osobą z niepełnosprawnością,ale ojcem dwójki dorosłych już dzieci,i nie wyobrażam sobie żeby jacyś chorzy dewianci dyktowali mi co mam robić.zakazac tej ideologi rządzie obudź się
14 dni temu / Rychu
 
Zgadzam się z Pana opinią... Jestem zdecydowanie przeciwny szerzeniu ideologii LGBT !!! Nie wiem tylko, na czym miałaby polegać ta "twarda walka", skoro "parady" się szerzą, a chroni ich policja...
14 dni temu / KKK
 
Święte słowa
14 dni temu / lech53
 
Całkowicie POPIERAMY tę wypowiedź. Bo prawdą jest iż już zaszło to za daleko co się nam polskim rodzinom przestaje podobać.
14 dni temu / Poparcie
 
Tak trzeba pisać i tak to rozumieć,bo jest prawda napisana i jezykiem Pokoju.Proszę wspierać Redaktora Witolda Gadowskiego Robi dobro i pisze dobrze.//ar.
14 dni temu / art.
 
popieram trzeba dzialac
14 dni temu / czarny
 
SŁUSZNA RACJA, NAJWYŻSZY CZAS POSTAWIĆ VETO
14 dni temu / Mw
 
Koścół Katolicki podpadł mi za swoje dewiacje,ale Chrystus zawsze będzie moim nauczycielem.Ma Pan moje poparcie.Widzę w Panu mądrego i uczciwego patriotę.
14 dni temu / GREG
 
Popieram Pana. Nie może mniejszość dewiantow decydować o wiekszosci
14 dni temu / eRKa
 
Czas postawić tamę gederowym tęczowym wyskoków..
14 dni temu / Leon
 
Jestem całym sercem z Panem Gadowskim. Żałuję,że nie mogę być w Auschwitz.
14 dni temu / Krystyna
 
tylko jak wyjaśnisz to ze nasza obecną młodzież wychowało pokolenie JPII?
14 dni temu / @Mała Mi
 
Amen. Po trzykroć Amen.
14 dni temu / Wolny rynen
 
Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. Modląc się, nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, zanim jeszcze Go poprosicie Mt 6, 5-8.
14 dni temu / do Pejot
 
Szacunek dla Pana
14 dni temu / Zibi
 
Oczywiście z całą stanowczością popieram .
14 dni temu / Adams
 
Popieram pana.
14 dni temu / Grzegorz
 
cyt"Komuna też walczyla z religią, ale jej nie deprecjonowala w tak prymitywny cha mski sposób!" i odwrotnie ,religia tez walczyła z komuną z większa klasą niż teraz i chyba skuteczniej bo JPII powitały tłumy ,teraz z religia na poziomie państwowym nikt nie walczy -kraj jest wyznaniowy przecież
14 dni temu / @Rabbun
 
Panie Witoldzie... żuć Pan hasło!
14 dni temu / antyPOPiS
 
Brawo Panie Gadowski. Trzeba powiedzieć stop obłódnikom!
14 dni temu / Jan!
 
A politycy PiS, w tym przewodniczący ich klubu parlamentarnego, przyszli pokibicować?! Nie po to na nich głosowałem! Obiecywali walkę z cywilizacją śmierci, m.in. wypowiedzenie konwencji stambulskiej, ale teraz walczą głównie o wejście na salony brukselskie, więc nie staną realnie po naszej stronie, stać ich co najwyżej na poziom niegroźnych uchwał samorządowych czy sejmowych.
14 dni temu / M.Migas
 
Żyjemy w wolnym kraju i róbta co chceta.
14 dni temu / Atike
 
Jestem z Panem Gadowskim sercem. Popieram.
14 dni temu / Monika
 
Bardzo słuszna postawa Pana Gadowskiego Nie takej Polskii polskich ulic chcemy
14 dni temu / Lila
 
Uważam, ze trochę za póżno zaczynamy się organizować w oporze. Nasze dzieci i młodzież już zindoktrynowała lewacka szkoła. Jestem przerażona poziomem intelektualnym i moralnym większości młodzieży. Pozdrawiam Pana Gadowskiego i wszystkich forumowiczów.
14 dni temu / Mała Mi
 
Nareszcie ktoś z jajami !
14 dni temu / Jacek
 
LGBT i ich ideoogia w skrócie? Przebrał się wilk za koguta, i kury pilnuje. Tylko idiota uwierzy w wołanie o tolerancje njbardziej nietolerancyjnej grupy społecznej, LGBT Oni teraz na siłę szukają męczeństwa ale to nie Katyń tylko Polska ludzi rozumnych.
14 dni temu / Koejnyy
 
Brawo!
14 dni temu / Grzegorz
 
Cokolwiek byśmy chcieli zmienić w prawie, aby powstrzymać tę zarazę to ta lewacka unia zablokuje w europejskim trybunale sprawiedliwości. Od dawna powtarzam, że jak najszybciej należy opuścić to szambo, aby do reszty nie utonąć w tym gnoju, który nas zalewa, choćby i za cenę pogorszenia jakości życia, choćby i za cenę sankcji. Gdzie się podział Polaku, Polko Twój honor, gdzie jest Twoja wiara, gdzie jest Twoja etyka, gdzie Twój patriotyzm. Jak długo jeszcze zamierzacie się prostytuować sprzedając najcenniejsze dobra i wartości,niejednokrotnie na przestrzeni wieków okupione krwią naszych przodków i za co ? - za cenę możliwości wyjazdów za granicę , za mamonę, za ten pozorny dobrobyt ?! ile rodzin już się rozpadło w wyniku tych licznych wyjazdów "za chlebem". Dzisiaj krew naszych ojców, którą jak wielkie morze wchłonęła ta polska styrana ziemia woła pod niebiosa -co robicie z naszym dziedzictwem !- Non possumus ! Matko Boża ratuj nas, ratuj Swoje królestwo - Polskę !
14 dni temu / tak tylko
 
Całkowicie się zgadzam z Witoldem Gadowskim
14 dni temu / Lancer
 
Jestem za?
14 dni temu / matti. [email protected]
 
Panie redaktorze Pana wypowiedzi są jak zawsze w punkt!
14 dni temu / Reno
 
To prawda.Basta
14 dni temu / Olo
 
Dla katolika argumentem jest Objawienie Boże, a nie treści promowane przez lgbt. Więc w górę serca "kto wytrwa do końca ten będzie zbawiony".
14 dni temu / Luca
 
tak jest
14 dni temu / andriu
 
Zgadzam się z tą opinią. Ja nie dworuję sobie ze środowiska LGBT i nie życzę sobie, aby to środowisko brukało moją wiarę! Zgadzam się, że nawet w czasach komuny nikt się takich oblesnych aktów nie dopuszczał. Komuna też walczyla z religią, ale jej nie deprecjonowala w tak prymitywny cha mski sposób!
14 dni temu / Rabbuni
 
Zgadzam się z tą opinią. Ja nie dworu ję sobie z homoseksualizmu i nie życzę sobie, aby środowisko LGBT kpilo i wyszydzalo moją religię!
14 dni temu / Ela
 
kiedy będzie nowy "Różaniec do Granic" ?
14 dni temu / Pejot
 
Należy twardo i bezwzględnie zakazać w Polsce pod groźbą ustawowych kar rozpowszechniania sodomickiej propagandy.
14 dni temu / krisbac
 
Lubię teksty pana Witka,bo to twardy i rzeczowy mężczyzna a nie jakaś lewacka ciepła klucha.
14 dni temu / leon
 
Pan Gadowski jak zwykle konkretnie i dosadnie. Rzeczywiście w neopoganskim kraju możemy wkrótce stać się mniejszością, której łatwo będzie zamknąć usta poprzez zmienione prawo. Ustanawianie prawa są ludzkie i zawsze można je " dostosowac" do aktualnych potrzeb. Jedynie prawo Boskie jest niezmienne, ale ono już dawno przestało być kryterium w ustanawianiu praw w Polsce.
15 dni temu / Elle
 
może tę walkę z lddtzboq rozpocząć od ,,walki bez walki,, i przestać pisać o onych używając Dużych Drukowanych Literek???
15 dni temu / szpulas11
 
Nic dodać, nic ująć.
15 dni temu / Jan
 
Jestem zdumiona ze mozna myslec i czuc w ten sposob...no coz - ludzie bywaja rozni...czlowieku! Zyj i daj zyc - i daj sobie spokoj z atakami miniproblemow - i w polsce, i na swiecie istnieja aktualnie mega problememy - tym nalezaloby sie zajac
15 dni temu / Ewa
 
Panie Gadowski ale jakie my katolicy mamy narzędzia aby przeciwdziałać sodomskiej zarazie? Modlitwa , słowa i przemoc czyli obrona fizyczna. Niestety nie posiadamy możliwości pisania ustaw. Gdybyśmy takową możliwość mieli to walka trwałaby 24 godziny + 3 czytania i głosowanie. A tak to co nam pozostaje?
15 dni temu / do Pana G
 
Tak. Zgadza się.
15 dni temu / El-Ka
 
W ocenie Witolda Gadowskiego katolicy w Polsce stanęli oko w oko z agresją homopolityki. Problem polega na tym, że ta agresja wypływa nie tylko ze środowisk świeckich, ale i ze strony KK. Ks.Sowa. o.Gużyński, ks.Lemański i im podobnirównież biskupi. Jak biedni Katolicy mają się w tym wszystkim odnaleźć? Jak? KRÓLUJ NAM CHRYSTE! !
15 dni temu / Maria
 
,zgadzam się z p.Gadowskim,popieram,
15 dni temu / ,edekheniek
 
Tak. Ale jednocześnie trzeba aby Kościół modlił się o skruchę dla zatwardziałych grzeszników, też z LGBT+ Nie można walczyć z ideologią, pomijając ludzi, którzy są w niej uwięzieni = jak w sekcie. Duchowym patronem takich grup modlitewnych mógłby być błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko, który jak nikt potrafił odróżnić biedę człowieka, do szatańskiej ideologii, która chce zniewolić ludzkie umysły. Święty Maksymilian Kolbe modlił się za Żydów i masonów. Kościół w Polsce nie może oddzielać walki z ideologią jakąkolwiek od modlitwy za jej ofiary. Publiczna modlitwa oraz wspieranie osób, które chcą się nawrócić - to powinien być pierwszy punkt walki. Nie należy też zachęcać do walki bez jednoczesnej zachęty do modlitwy o skruchę dla osób uwikłanych w LGBT+
15 dni temu / kwiatek77
 
Viva Cristo Rey!
15 dni temu / Dziobak
 
A co na to dobra zmiana ? Chyba wyznaje Agendę 2030 i nie może nic zrobić dla dobra katolików ?
15 dni temu / gender studies
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.