DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Witold Gadowski: czas cierpliwości skończył się! Pora na twardą walkę z dyktaturą LGBT

Witold Gadowski: czas cierpliwości skończył się! Pora na twardą walkę z dyktaturą LGBT
Witold Gadowski, Źródło: gadowskiwitold.pl

„Nadszedł w Polsce moment, w którym my – katolicy musimy powiedzieć sobie wyraźnie: albo damy się zepchnąć do defensywy i zastraszyć, albo twardo powiemy: nie zgadzamy się na zmienianie naszego kraju na modłę neomarksizmu, która chce nam wmówić, że mamy mniejsze prawa niż siły postępu”, pisze na łamach tygodnika „Niedziela” Witold Gadowski.

 

„To już nie jest kwestia smaku, problem łagodności i tłumaczenia czegokolwiek tym, którzy doskonale zdają sobie sprawę, do czego zdążają. Musimy zrozumieć jedną prawdę: oni nie mają dobrej woli!”, podkreśla publicysta.

 

W ocenie Witolda Gadowskiego katolicy w Polsce stanęli oko w oko z agresją homopolityki i obsesją spychania religii do czterech ścian, jakie wcześniej nie miały miejsca w Rzeczypospolitej. „Chcą nam dziś wmówić, że to, co możemy jedynie tolerować, ma być bezwzględnie szanowane i afirmowane przez wszystkich obywateli”, zaznacza.

 

„Nie jest tak, że musimy się tłumaczyć z tego, iż chcemy, aby wyznawane przez nas wartości konstytuowały sprawy publiczne Polski. Nie musimy tłumaczyć się z tego, że dla nas instytucja małżeństwa zarezerwowana jest jedynie dla związku kobiety i mężczyzny. Choćby cały świat zaakceptował publiczne parady bezwstydu i homoseksualnego nierządu, to mamy prawo twardo mówić, że nie chcemy, aby polskie ulice zmieniły się w miejsca, gdzie bezkarnie drwi się z naszych świętości i zasad, które uważamy za najważniejsze”, tłumaczy Witold Gadowski.

 

Jego zdaniem polscy katolicy muszą w końcu zorganizować się i być solidarni, ponieważ tylko w ten sposób do wrogowie Kościoła dostaną jasny sygnał, że żaden wyznawca Chrystusa Króla nie da im się zastraszyć.

 

„Czas cierpliwości skończył się. Dalsza bierność wobec coraz bardziej zdumiewających ekscesów, dalsza tolerancja dla wzmagających się żądań dewiantów mogą sprawić, że niedługo zostaną przeforsowane prawa, które skutecznie zamkną nam usta”, podsumowuje Witold Gadowski.

 

Źródło: „Niedziela”

TK


DATA: 2019-08-10 11:16
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
76
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Popieram bo jestem Polakiem,
10 miesięcy temu / stas
 
oczywiście popieram jestem katolikiem jestem Polakiem
10 miesięcy temu / jo
 
Pan Witold jest katolikiem, co głosuje na sanację. Przestałem go oglądać, niestety. Wolę Mackiewicza - socjalistów pacyfikować, i tyle!
10 miesięcy temu / Jeffs
 
Pora na walkę z dyktaturą lewicową, z ograniczeniem wolności i własności.
10 miesięcy temu / bjs
 
VERY GOOD INDEED
10 miesięcy temu / MOHERCZYNSKI
 
Izydor Oracz - a może tak by ustanowić jakieś normy a nie propagować sodomię? Żyję na tyle długo że te sodomickie marsze dumy byłyby nie do przyjęcia. Jakbyś ludziom powiedział do czego doprowadzi to akceptowanie sodomitów to by nie uwierzyli. Powiedzieli by - bez przesady - chodzi tylko o to aby ich nie prześladować, nie bić itd. Jutro będziesz miał marsze dumy nekrofili, zoofili, pedofili i kanibali. Więc może pora na nieprzekraczalne normy? I to i tak należałoby się sporo cofnąć. Stan obecny jest nieakceptowalny.
11 miesięcy temu / Jot
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.