DZIŚ JEST:   23   SIERPNIA   2019 r.

Św. Róży z Limy
Bł. Władysława Findysza
 
 
 
 

Witold Gadowski: czas cierpliwości skończył się! Pora na twardą walkę z dyktaturą LGBT

Witold Gadowski: czas cierpliwości skończył się! Pora na twardą walkę z dyktaturą LGBT
Witold Gadowski, Źródło: gadowskiwitold.pl

„Nadszedł w Polsce moment, w którym my – katolicy musimy powiedzieć sobie wyraźnie: albo damy się zepchnąć do defensywy i zastraszyć, albo twardo powiemy: nie zgadzamy się na zmienianie naszego kraju na modłę neomarksizmu, która chce nam wmówić, że mamy mniejsze prawa niż siły postępu”, pisze na łamach tygodnika „Niedziela” Witold Gadowski.

 

„To już nie jest kwestia smaku, problem łagodności i tłumaczenia czegokolwiek tym, którzy doskonale zdają sobie sprawę, do czego zdążają. Musimy zrozumieć jedną prawdę: oni nie mają dobrej woli!”, podkreśla publicysta.

 

W ocenie Witolda Gadowskiego katolicy w Polsce stanęli oko w oko z agresją homopolityki i obsesją spychania religii do czterech ścian, jakie wcześniej nie miały miejsca w Rzeczypospolitej. „Chcą nam dziś wmówić, że to, co możemy jedynie tolerować, ma być bezwzględnie szanowane i afirmowane przez wszystkich obywateli”, zaznacza.

 

„Nie jest tak, że musimy się tłumaczyć z tego, iż chcemy, aby wyznawane przez nas wartości konstytuowały sprawy publiczne Polski. Nie musimy tłumaczyć się z tego, że dla nas instytucja małżeństwa zarezerwowana jest jedynie dla związku kobiety i mężczyzny. Choćby cały świat zaakceptował publiczne parady bezwstydu i homoseksualnego nierządu, to mamy prawo twardo mówić, że nie chcemy, aby polskie ulice zmieniły się w miejsca, gdzie bezkarnie drwi się z naszych świętości i zasad, które uważamy za najważniejsze”, tłumaczy Witold Gadowski.

 

Jego zdaniem polscy katolicy muszą w końcu zorganizować się i być solidarni, ponieważ tylko w ten sposób do wrogowie Kościoła dostaną jasny sygnał, że żaden wyznawca Chrystusa Króla nie da im się zastraszyć.

 

„Czas cierpliwości skończył się. Dalsza bierność wobec coraz bardziej zdumiewających ekscesów, dalsza tolerancja dla wzmagających się żądań dewiantów mogą sprawić, że niedługo zostaną przeforsowane prawa, które skutecznie zamkną nam usta”, podsumowuje Witold Gadowski.

 

Źródło: „Niedziela”

TK


DATA: 2019-08-10 11:16
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
47
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A może by tak odebrać prawa wyborcze niepraktykującym i niewierzącym?
12 - minut temu / Izydor Oracz
 
Pan Gadowski nie zauważa,że na świecie zmieniają się poglądy dotyczące zależności udziału człowieka w społecznym podziale obowiązków oraz przywilejów zależnych od płci.Symbol tęczy ma obrazować wielobarwność działań. LGBT to nie dyktatura,lecz próba wyzwolenia się z zastanego konserwatyzmu.Dyktaturę, próbują wprowadzić niektórzy hierarchowie Kościoła w Polsce.
22 godzin temu / nn
 
Ale to jest ostatni dzwonek,niestety! Smiem twierdzic , ze te ostatnie ekscesy LGBT sa od dawna przygotowywane przez Zakaptowana obcje teczowa.Jestem prawie pewny ze zajecia "uswiadamiajace" dzieci i mlodziez byly od dluzszego czasu juz przemycane naszym dziecia przez pedagogow bez koniecznosci dodatkowych zajec.Na lekcjach np wychowawczy czy mimochodem na innych bez naszej zgody i wiedzy.Staramy sie jako rodzice wychowac nasze dzieci poprawnie po Bozemu , a tu co rusz odpowiada nam znajome hasla , ktore sa nam teraz dopiero znanae z ideologi LGBT.Niestety wystarczy , ze jeden nauczyciel jest w szkole "zarazony" ta zaraza by zepsuc nawet najlepsze checi i proby rodzicow.Wiec to nie problem zakazac pisemnie brania udzialu w tym procedeze , ale zadac od szkoly samookreslenia swiatopogladowego i karania za lamanie takiegoz.Diabel jest wszedzie i niestety bardzo podstepny!!!!
1 dzień temu / paulus
 
cyt"wpychanie się na wszystkie dziedziny życia to już graniczy z jakąś paranoja. a teraz ćwiczenie z wyobraźni -wyobraź sobie że jesteś obywatelka Polski-ateistką i jeszcze raz przeczytaj cytowane zdanie ,czyż nie mogą tak powiedzieć o nas?
4 dni temu / ale ale
 
Dyktatura LGBT to nie tylko marsze równości i obsceniczna promocja dewiacji. To także ideologia child-free, wesołóków negujących obowiązek posiadania i wychowania dzieci. Czas z tym skończyć. Bykowe, pobór do wojska, nękające kontrole skarbowe - to tylko niektóre mechanizmy walki z tą "drugą stroną tęczowej zarazy".
5 dni temu / Izydor Oracz
 
Kilka dni temu, postanowiłem, trochę wbrew swoim zasadom, zamieścić komentarz odnoszący się do artykułu p. Gadowskiego. Próbowałem w komentarzu zwrócić, niestety chyba większości z Państwa uwagę, że wypisywanie głupot w internecie, to nie jest dowód wiary w Boga. Najwyraźniej nie uzyskałem żadnego efektu, a więc dalej tkwimy w ciemnościach... Ygli22
5 dni temu / ygli22
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.