DZIŚ JEST:   20   SIERPNIA   2018 r.

Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Witamy imigrantów – w Gdyni pojawiły się pierwsze plakaty „STREFA PRAWA SZARIATU”

Witamy imigrantów – w Gdyni pojawiły się pierwsze plakaty „STREFA PRAWA SZARIATU”
fot. wykop.pl

Na ulicach Gdyni pojawiły się plakaty „STREFA PRAWA SZARIATU”. Wygląda na to, iż rząd Ewy Kopacz może sobie winszować szybkiej „aklimatyzacji” bliskowschodnich przybyszów, którzy wedle zapewnień rządu mają się pojawić w Polsce już w roku 2016. Analogiczne plakaty są rozwieszane w krajach takich jak Wielka Brytania czy Francja, gdzie islamiści dokonują ataków terrorystycznych.

 

Do internetu dotarły zdjęcia dokumentujące pojawienie się pierwszych w Polsce plakatów z napisem „STREFA PRAWA SZARIATU”. Sfotografowała je na ulicach Gdyni użytkowniczka portalu wykop.pl o nicku „szybki_bil”. - Czy muzułmanie chcą wprowadzać u nas prawo szariatu? – zapytuje internautka.

 

- Dzisiaj rano przeszłam się na nadmorski bulwar w moim mieście. Osoby śledzące mnie wiedzą, że chodzi o Gdynię. Wpierw poszłam na taras widokowy, później chciałam zjechać kolejką, ale okazała się być jeszcze zamknięta, dlatego zeszłam schodami. Za teatrem muzycznym zobaczyłam te oto plakaty. Są one na całym bulwarze, aż do mola. Niektóre ludzie zdążyli już zerwać, inne wciąż wiszą – informuje.

 

- Plakaty są duże, widać, że drukowane w profesjonalnej drukarni. Jak myślicie, kto je sfinansował i ponaklejał? – pyta „szybki_bil”.

 

„Tu obowiązują zasady prawa islamskiego” – czytamy na plakacie. Zaś w dolnej części widnieje podpis „Szariat – lepsze jutro”.

 

Podobne plakaty, z obrazkami wyszczególniającymi, czego zabrania muzułmańskie prawo, zobaczyli już w swoich miastach Brytyjczycy czy Francuzi, a ostatnio pojawiły się one również w Stanach Zjednoczonych. We wszystkich tych państwach zamachy terrorystyczne dokonywane przez fanatycznych wyznawców islamu w imię wprowadzenia tegoż prawa szariatu powtarzają się co jakiś czas.

 

 

Źródło: wMeritum.pl

FO
DATA: 2015-09-28 17:12
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Przecież to troll użytkowników strony karachan.org
ponad 2 lata temu / lol
 
Coś mi tu jedzie prowokacją..
ponad 2 lata temu / zgredka
 
Zrywac i wyrzucac! Niszczyc ten klamliwy kult diabla juz u podstaw! Nie lekcewazyc, bron Boze! Swoja droga chetnie zobacze jak grupka Islamistow sprobuje w Polsce sila robic ten ich siarjat na ulicach. My, Polacy, to nie miekkie Angliki czy Francuzy, oni juz zapomnieli{ w wiekszosci} kim jest Chrystus. Koscioly przerabiaja na meczety, sami zaczynaja ubierac sie w burki. Oby Polska wytrwala! { a lekko nie bedzie}
ponad 2 lata temu / Lukasz
 
Lubię czuć się jak cudzoziemiec, kiedy jestem w obcym kraju. Kiedy czujesz się jak obcy w swoim własnym kraju, zaczynasz mieć wątpliwości. "Gość przychodzi i odchodzi. Obcym staje się ten, który dziś przychodzi i jutro zostaje" [Georg Simmel]
ponad 2 lata temu / Tiberias
 
może to nowy potop "szwedzki"???
ponad 2 lata temu / ppp
 
Nie mówiłem ...?! "Modlitwa mieczy". To nas czeka, bowiem gnojki boją się wyartykułować swoje, nadane przez Boga, prawa. Andy
ponad 2 lata temu / Andy
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.