DZIŚ JEST:   29   MARCA   2020 r.

V Niedziela Wielkiego Postu
Św. Stefan IX, papież
Św. Bertold, kapłan
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@don marco: Chyba będę musiała Cię bronić w razie czego, bo niepełnoletniemu nikt nie da do ręki karabinu :p
ponad 4 lata temu / Venatrix
 
Z drukiem 259 może chodzić o jakąś wspólną brygadę(?) pol-ukr-litewską, którą komponuje Macierewicz. Może, ale nie musi. Dziś nie należy wierzyć żadnej władzy.
ponad 4 lata temu / ja
 
Inna opcja - wojska ukraińskie? Miłość POPiS do oligarchów z podwójnymi paszportami jest ogólnie znana. A może obie opcje naraz?
ponad 4 lata temu / polak
 
wiktus: ja myślę, że uzbrojeni żołnierze państwa położonego w Palestynie na ulicach naszych miast. Wkrótce, na "prośbę" PAD. Sejm i senat zostaną jedynie powiadomione. Dlatego Kaczyński idzie na emeryturę. Druk 259 z 4 marca.
ponad 4 lata temu / polak
 
@venatrix: Twoja wypowiedź to uroczy sofizmacik (vide sofizmat rozszerzenia). I co teraz? Mamy się przed Tobą tłumaczyć? Braun i Kowalski nas nie obronią. Ty to zrobisz!!!!
ponad 4 lata temu / don marco
 
@Marcin Wawrzyniak: wątpię, by w takiej sytuacji USA sprzedały jakąkolwiek broń Polsce pod rządami PiS. To tak, jakby dać małpie granat.
ponad 4 lata temu / Stormer
 
wysłuchałem przmówienia prezydenta Wrocławia na otwarcie Synagogi "Pod Białym Labedziem" - szok!!!! gmerając doczytałem się, że w ramach Rabinatu RP powolano Naczelnego Rabina Galicji!!! w osobie p. Edgara Gluca (Chaim Baruch) polsko - amerykański chasyd!!!! czy RP powiekszyła granice? czy to tylko forma przerasta trśc??
ponad 4 lata temu / wiktus
 
@wmo: Na poważnie: nie można powiedzieć, że UE jest w agonii, bo od dawna jest już tylko rozkładającym się trupem. Nawet gdyby nie była wylęgarnią najplugawszego lewactwa, Polska nie mogłaby liczyć na jej pomoc w razie czego. Z drugiej strony kacapy od dawna ostrzą sobie zęby na odzyskanie dawnych radzieckich stref wpływów, a w szachu trzymają ich tylko Chiny. Polsce przydałoby się porządne Międzymorze (w kształcie zaplanowanym przez Piłsudskiego, może jeszcze poszerzonym o Bałkany i Finlandię). Tylko że Międzymorze niewiele znaczy bez poparcia molocha konkurencyjnego wobec Rosji. Niestety USA pod rządami zarówno Clintonowej, jak i Trumpa, raczej nie zaangażuje się w politykę ekspansywną obejmującą Europę Środkową i Wschodnią. I stąd moja bezsilność.
ponad 4 lata temu / Venatrix
 
rożne znaki wskazują na to, że jesteśmy intensywnie przygotowywani do "czegoś" co ma nieuchronnie nastąpić.tajemnicze (nałożona klauzula tajności) rozmowy z Brytyjczykami, tajemniczo intensywne rozmowy (brak komunikatow) z USA, gwałtowne ruchy Rosji w Syrii (wycofanie wojsk, sprzedaż sprzetu Kurom), złowroga cisza z Ukrainy- sam nie wiem ? zbierać chrust i robić zapasy czy jeszcze czas????? sprawa TK to teatr na scenie politycznej!
ponad 4 lata temu / wiktus
 
#wmo: "Czy ten sarkazm to wyraz bezsilności? Czy też chodzi o coś innego?" Czy pyta Pan/Pani o to, czy jestem ruskim szpionem? A niech to licho. Po zdekonspirowaniu na forum Frondy myślałem, że jakoś tutaj się ukryję i głosił będę swoje wywrotowe poglądy bezkarnie. Ale WSW czuwa! :)
ponad 4 lata temu / Marcin Wawrzyniak
 
@Venatrix, @Marcin Wawrzyniak. Czy ten sarkazm to wyraz bezsilności? Czy też chodzi o coś innego? Bo żadnej rozsądnej, konstruktywnej krytyki, ani propozycji nie widać...
ponad 4 lata temu / wmo
 
Yup, najlepiej wmawiajmy sobie, że Polska jest Imperium Lechickim od oceanu do oceanu i nie musimy szukać sojuszników (oprócz "braci Słowian"). Braun z Kowalskim nas obronią. Śmiechu warte.
ponad 4 lata temu / Venatrix
 
PiS na pewno znajdzie rozwiązanie. Np. zakup za kilka mld $ jakiegoś amerykańskiego złomu, albo broni, która jeszcze nie powstała. Jak tego będzie mało, to PiS wypłaci żydom jakieś miliardy alimentów. A jak i tego nie wystarczy, a mądrość etapu będzie tego wymagała, to PiS może sprowokuje jakąś wojnę z Rosją. A może trzeba będzie zerwać jakąkolwiek współpracę z Chinami? Może trzeba będzie zgodzić się na ewakuację Izraela do Polski? PiS znajdzie rozwiązanie. Na ważny odcinek propagandowy (szef publicystyki TVP Info) wysunięty został syjonista Dawid z Wildsteinów. Czyżby przygotowania do ww. opcji były już zaawansowane? Możliwe, że Macierewicz pójdzie na zwarcie z Rosją już teraz, zanim wygra w USA Trump, który na żadną wojnę z Rosją nie pozwoli. Spokojnie, PiS znajdzie rozwiązanie...
ponad 4 lata temu / Marcin Wawrzyniak
 
Ktoś może w końcu napisze o szkoleniach przyszłych polityków w USA.
ponad 4 lata temu / Leo
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.