Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

Wir - The Vortex - „Złodzieje” Pachamamy się ujawniają


Odtwórz w YouTube
 

Figurki Pachamamy stały się symbolem Synodu Amazońskiego. Jak to się stało, że wylądowały w Tybrze? Kto stał za tą akcją i dlaczego zdecydował się na taki krok? O tym w programie The Vortex Michaela Vorisa.

 

Materiał opublikowany dzięki uprzejmości Church Militant.

 

 

Polecamy nasz e-tygodnik.

Aby go pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ.


  


DATA: 2019-12-02 14:07:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@Gość: Chodzi o otwarty przez niego Instytut św. Bonifacego? www.bonifatius-institut.com
6 miesięcy temu / M.
 
Czy ktoś może podac link do wspólnoty św. Bonifacego ?
6 miesięcy temu / Gość
 
Po wysłuchaniu wywiadu, moje serce odżyło, jak są tacy ludzie, to damy wspólnie radę.Koniecznie trzeba się jednoczyć w wyznawaniu prawdziwej wiary i nie pozwolić się zastraszyć. Dziękuję tym młodym z Austrii za odwagę wiary...
6 miesięcy temu / Gość
 
Popieram ten czyn i odwagę z tym związaną. Jestem zadowolona tym bardziej że uczynili to ludzie młodzi. Myślę, że wielu katolików miało ochotę uczynić to samo. Chłopaki Bóg Wam Zapłać za obronę naszej Wiary Katolickiej.
6 miesięcy temu / Jadwiga z Polsk
 
santo subito
6 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Teraz nadszedl czas wspolnego dzialania na rzecz odnowy tradycji Kosciola Swietego. To od nas wszystkich zalezy, katolicka Europa jest naszym orezem zwyciestwa w konfrontacji z wypaczonym poganskim imperializmem zlego ducha
6 miesięcy temu / Bartek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.