Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   LISTOPADA   2019 r.

Św. Cecylii, męczennicy
Św. Sawy
 
 
 
 

Wir - The Vortex - „Złodzieje” Pachamamy się ujawniają


Odtwórz w YouTube
 

Figurki Pachamamy stały się symbolem Synodu Amazońskiego. Jak to się stało, że wylądowały w Tybrze? Kto stał za tą akcją i dlaczego zdecydował się na taki krok? O tym w programie The Vortex Michaela Vorisa.

 

Materiał opublikowany dzięki uprzejmości Church Militant.

 

 

Polecamy nasz e-tygodnik.

Aby go pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ.


  


DATA: 2019-11-06 09:22:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@Gość: Chodzi o otwarty przez niego Instytut św. Bonifacego? www.bonifatius-institut.com
15 dni temu / M.
 
Czy ktoś może podac link do wspólnoty św. Bonifacego ?
15 dni temu / Gość
 
Po wysłuchaniu wywiadu, moje serce odżyło, jak są tacy ludzie, to damy wspólnie radę.Koniecznie trzeba się jednoczyć w wyznawaniu prawdziwej wiary i nie pozwolić się zastraszyć. Dziękuję tym młodym z Austrii za odwagę wiary...
15 dni temu / Gość
 
Popieram ten czyn i odwagę z tym związaną. Jestem zadowolona tym bardziej że uczynili to ludzie młodzi. Myślę, że wielu katolików miało ochotę uczynić to samo. Chłopaki Bóg Wam Zapłać za obronę naszej Wiary Katolickiej.
15 dni temu / Jadwiga z Polsk
 
santo subito
15 dni temu / Izydor Oracz
 
Teraz nadszedl czas wspolnego dzialania na rzecz odnowy tradycji Kosciola Swietego. To od nas wszystkich zalezy, katolicka Europa jest naszym orezem zwyciestwa w konfrontacji z wypaczonym poganskim imperializmem zlego ducha
15 dni temu / Bartek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 118 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.