Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Wiosenny „bohater” i letni „czarny charakter”. Tak zwana pandemia pogrąża Łukasza Szumowskiego


Odtwórz w YouTube
 

Maciej Pawlicki w artykule „Druga fala histerii” opublikowanym na łamach prorządowego tygodnika „Sieci” podaje w wątpliwość tezę o zbliżającej się drugiej fali epidemii koronawirusa oraz pandemii jako takiej. Co więcej, wskazuje odpowiedzialnych za wprowadzenie niewspółmiernych, drastycznych ograniczeń prowadzących do katastrofy gospodarczej i osobistych tragedii wielu osób. Sprawę komentują w „Przeglądzie Prasy” Jacek Ożóg i Piotr Relich.


DATA: 2020-10-07 13:33:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ciekawe to, warto poddać refleksji, ale jeśli chodzi o Szumowskiego, to zachowywuje się on podobnie do około 200. ministrów zdrowia na całym świecie, więc nie za bardzo widzę podstawy do jego ganienia. Najwyżej zwykła dymisja bez rozgłosu. Zostawcie człowieka i nie czepiajcie się ponadto co potrzeba.
5 miesięcy temu / Nickolasss
 
Mam takie otwarte pytanie do naszych rzadzacych: Czy prawda jest ze MFW albo Bank Swiatowy albo jakakolwiek inna instytucja globalna proponowala jakies kwoty pieniezne przeznaczone dla Panstwa Polskiego, za wprowadzenie w naszym kraju Lockdownu ze wszystkimi obostrzeniami sanitarnymi, wojskowymi, itd jak to bylo np. we Wloszech i jezeli tak to czy Polska zgodzila sie na taki deal?
5 miesięcy temu / Jacek
 
W nawiązaniu do wypowiedzi Jacka co do lockdown'u. To nie jest tylko sprawa Polski. Na całym świecie jest przeprowadzana operacja, oczywiście rozłożona w czasie, która ma uczynić z ludzi programowalnych niewolników i zlikwidować starych, słabych i niepotrzebnych. Celowy chaos wywoływany ma ludzi zastraszyć żeby sami chcieli aby stosować im różne ograniczenia. Szczepionka za którą trzeba będzie płacić \jak nie ludzie to państwo z ich pieniędzy\ to może być nawet placebo, ale się wmówi, że jest stuprocentowo skuteczna ale trzeba ją co pewien czas ponawiać. Ci co będą chorować i umierać, właśnie ci niepotrzebni, może własnie celowo czymś likwidowani w ramach przymusowych szczepień to już o tym się nie będzie mówić albo będzie to pokazane jako rzecz z przyczyn naturalnych lub tzw. obecnie chorób współistniejących. Tak, że jeszcze wszystko przed nami.
5 miesięcy temu / Johnny
 
Czyli wg Szanownego Pana o zdrowiu powinni wypowiadać się tylko lekarze, o listach listonosze, o nauczaniu nauczyciele a o drogach drogowcy? W takim razie dlaczego lekarze decydują o tym na czym się nie znają, gospodarce, edukacji i porządku prawnym? Szanowny Panie, Pan ma prawo do własnej opinii na temat dziennikarstwa p. Pawlickiego, p. Pawlicki na temat polityki epidemiologicznej.
5 miesięcy temu / @Zbigniew
 
To nie tylko szumowski, to cały obecny rząd jest winny, bo nie pracuje dla dobra Polski, tylko wykonuje polecenia masonerii, która dąży do stworzenia rządu światowego a nas uczynienia niewolnikami.
5 miesięcy temu / Polka
 
Dobrze że poruszyliscie ten temat. Szumowski niszczy egzystencje wielu Polaków. Na lockdownie traci klasa średnia, małe i średnie przedsiębiorstwa. I to właśnie je chce sie zniszczyc. To jest cel! Koncerny przejmują wszystko włącznie z ludźmi. Później: szczepionka za pracę, za szkołę itd. Ta szczepionka to pierwsza szczepionka RNA. Tzn. wirus ma być wszczepiony do naszego DNA. Konsekwencje: np. rak a dla przyszłych pokoleń choroby genetyczne przekazywane z pokolenia na pokolenie. Tragedia!!!! Producenci szczepionek nie odpowiadają za choroby poszczepienne. Odpowiadać ma państwo. Następny punkt to maseczki. Oczko 0.5mm. Niech będzie nawet 0.01mm. Sars-cov2 60nm do 140nm. Średnio 100nm. Tzn. że wirus jest conajmniej 100 razy mniejszy niż super gęsta maska. Wirusy przechodzą jak przez otwarte drzwi. Inny punkt. Śmierci we Włoszech. W listopadzie 2019 185.000 ludzi zostalo w tym rejonie zaszczepionych na grypę. Obrazy z trumnami to były obrazy z katastrofy statku. Sprawdźcie!! Pozdrowienia
5 miesięcy temu / Jacek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.