DZIŚ JEST:   21   LISTOPADA   2019 r.

Ofiarowanie NMP
Św. Gelazego I, papieża
Św. Alberta, biskupa
 
 
 
 

Wierność albo katastrofa. Polscy katolicy wobec homoterroryzmu

Wierność albo katastrofa. Polscy katolicy wobec homoterroryzmu
fot. Paulina Przepiora/FORUM

Animatorzy wojowniczo-ekshibicjonistycznej odmiany homoseksualizmu postawili na ostrą konfrontację przeciwko rodzinie i Kościołowi. Liczą na słabość i bierność śmiertelnego wroga w postaci tradycyjnego społeczeństwa. Mogą liczyć na wsparcie bogatych i trzymających władzę. Czy wygrają, tak jak na Zachodzie?

 

U podstaw skuteczności ideologii LGBT leży dezinformacja. Rozpowszechniana na skalę masową, angażuje nielicznych, lecz znieczula ogromną większość. Kto przy zdrowych zmysłach będzie sprzeciwiał się walce z nienawiścią, nietolerancją, nierównością i agresją? Pod takimi hasłami wychodzą od lat na ulice tęczowi rewolucjoniści i ci, którzy ich posłuchali. Wielu z nich jest nawet przekonanych, że chodzi właśnie o to, co powyżej. Tylko na zamkniętych spotkaniach dla wtajemniczonych najzagorzalsi dowiadują się, że prawdziwym celem tego ruchu nie jest możliwość zakładania rodzin, lecz walka z rodziną.

 

Tymczasem ludzie dotknięci homoseksualizmem są dla animatorów i liderów LGBT nowym proletariatem. Obchodzą ich tyle, co robotnicy komunistów przed transformacją ustrojową. Dziwne, że są wciąż ludzie, którzy nie widzą rażącej sprzeczności pomiędzy ciągłym domaganiem się akceptacji, alergicznym reagowaniem na wszelkie przejawy niechęci, z coraz mocniej eskalowanymi bluźnierstwami i wyśmiewaniem katolicyzmu – ostoi małżeństwa i rodziny. Pod tym względem wojujący sodomici przypominają „przedsiębiorstwo Holokaust”. Prowokują silne reakcje, by po chwili zawołać: „O, jaka nietolerancja” (w tym drugim przypadku: „O, jaki antysemityzm!”).

 

Ostatnie miesiące przynoszą nam nową, gwałtowną falę antykatolickiej agresji. To nie tylko profanacje świątyń, ale i coraz bardziej konfrontacyjne wystąpienia propagatorów LGBT. Na tak zwanych marszach równości, oprócz zawodowych rewolucjonistów, pojawia się coraz więcej (chociaż i tak mniej niż chciałyby media) ludzi młodych. Nic tu nie powinno dziwić. Ideologia ta szczególnie intensywnie lansowana jest w ośrodkach cieszących się obecnością wyższych uczelni. Przyciągają one jak magnes zdolną młodzież, która licząc na błyskotliwą karierę w korporacjach, na uniwersytetach czy bogatych mediach, szybko uczy się, że tylko „słuszne” poglądy przyniosą oczekiwane profity i nie skażą na emigrację.

 

Widać też polityczne zapotrzebowanie na tęczową rewolucję. Chcą nas wszystkich – zwłaszcza dzieci i młodzież – „zatolerować” na śmierć już nie tylko władcy popkultury i globalnych koncernów. Przemarszom promotorów dewiacji na wiele sposobów sprzyjają prezydenci największych miast. Zależna od władz publicznych policja nie dostrzega profanacji świętych symboli i obrazów, osłania prowokacyjne występy nawet w takich miejscach jak Jasna Góra. Bluźniercze, jak na razie bezkarne ekscesy w Gdańsku i Warszawie, ośmieliły tęczowych hucpiarzy do odwiedzenia tego miejsca, i to akurat podczas dziecięcej pielgrzymki kółek różańcowych. To zgodne z diabelską logiką tego ruchu – sodomia nie mnoży się przecież przez prokreację, lecz przez demoralizację.

 

Pomysłodawcy antykatolickiej kampanii liczą, że milczeć będzie hierarchia kościelna, oszołomiona falą oskarżeń o pedofilię duchowieństwa. Tutaj uwidacznia się rola świeckich, którzy muszą wziąć w zdecydowaną obronę kapłaństwo i tych naszych pasterzy, którzy wybrali drogę wierności Panu Bogu. Wierności stawiającej w naszych czasach coraz bardziej heroiczne wyzwania. Jeśli chcemy uniknąć losu Irlandii, krajów Beneluksu i innych, nie tak dawno jeszcze katolickich, powinniśmy także cierpliwie domagać się oczyszczenia struktur Kościoła z duchownych-homoseksualistów oraz zamknięcia drzwi seminariów przed ludźmi o takich skłonnościach. Bez rozwiązania problemu homolobby czeka nas katastrofa, lecz nie będziemy mogli wówczas udawać zaskoczonych.

 

Roman Motoła

 


DATA: 2019-06-19 08:12
AUTOR: ROMAN MOTOŁA
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
24
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Powinny być dwie dozwolone przez państwo i Kościół postawy: heteroseksualizm reproduktywny albo totalna abstynencja. Odstępstwa od nich powinny być napiętnowane i penalizowane. Recydywa w zakresie praktyk homoseksualych powinna skutkować więzieniem.
4 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Jakoś na Jasnej Górze widziałem 16.6. 2019 dwie osoby duchowne i może jedną siostrę zakonną, a Paulinów w ogóle. Milczeli oni nawet podczas Apelu Jasnogórskiego...a inny zakonnik nie przyjął mojej prośby, by stanąć z nami robiącymi barierę przed potopem lewactwa.
4 miesiące temu / Jacek
 
Dochodzi do tego, że takie firmy jak PayPal, Disney czy Netflix szantażują dzisiaj poszczególne stany USA i próbują wywierać naciski na poziomie ustawodawstwa, mówiąc o tym, że zrezygnują z inwestycji jeśli ustawodawcy nie będą wspierać dewiacji. Niedawno skandalem była tzw. ustawa toaletowa, gdzie lokalne władze uchwaliły prawo, że z publicznych toalet można korzystać nie wdg płci w dowodzie, a według bieżącego samopoczucia dzisiaj czuje się kobietą, albo mężczyzną. Na poziome stanowym to lokalne, kolejne z poziomów bolszewickiego absurdu przepisy, zostały zniesione, na co władze stanowe zostały poinformowane przez PayPal, że rezygnuje on z jakiś finansowych inwestycji u nich z uwagi na brak tolerancji. Jest nas po prostu więcej i powinniśmy ostentacyjnie manifestować sprzeciw nie tylko przed LGBT, ale takimi ideologicznymi praktykami i pogrywaniem sobie koncernów. Dostają nasze pieniądze, ale wcale nie musimy korzystać z ich usług.
4 miesiące temu / JakubWojdak
 
Szatan posługuje się LGBT do ataków świętokradczych i bluźnierczych na Kościół Katolicki, na wartości wyrosłe z Chrześcijaństwa dotyczące małżeństwa i rodziny. Nie miejmy złudzeń. Gdy do władzy dojdzie obecna opozycja, czyli PO + przystawki i koalicjanci, to staną się oni narzędziem szatana, który wykorzysta środki przymusu, jakie są do dyspozycji Państwa, czyli prawne, administracyjne i karne do walki z Kościołem Katolickim, czyli nami wszystkimi; do walki z małżeństwem i rodziną rozumianą w tradycyjnym, chrześcijańskim znaczeniu. Potrzeba wiele modlitwy za Polskę!
4 miesiące temu / Piotr
 
No więc ja się domagam "oczyszczenia struktur Kościoła z duchownych-homoseksualistów oraz zamknięcia drzwi seminariów przed" takimi!! Ale czy ONI tzn. hierarchia o tym wiedzą, że my się domagamy?? Czy nie trzeba zrobić normalnej petycji i zbierać podpisy?? I ja jeszcze się domagam lustracji w KK, bo inaczej co jakiś czas będzie jakieś "szydło wychodzić z worka"
4 miesiące temu / Anaja
 
"Tutaj uwidacznia się rola świeckich, którzy muszą wziąć w zdecydowaną obronę kapłaństwo..." - jak może bronić chrześcijaństwa i kapłaństwa społeczeństwo, w którym 100% głosów w wyborach zgarniają partie socjalistyczne, popierające jawnie lub skrycie LGBT i inne takie?
4 miesiące temu / Republikanin
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.