Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Wierni bronią kościołów przed antykatolicką nienawiścią. RELACJA PCh24 TV


Odtwórz w YouTube
 

Naprzeciw wylewającej się na ulice polskich miast nienawiści wymierzonej w Kościół mężnie stanęli katolicy, którzy bronią świątyń przed profanacją i zniszczeniem. I czynią to skutecznie. Zapraszamy na relację z Krakowa. Tam obrońcom świątyń towarzyszył Łukasz Karpiel wraz z kamerą PCh24 TV.


DATA: 2020-10-29 07:47:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

...kot wiatr sieje ten burze zbiera...
1 miesiąc temu / PP_007
 
Może zamiast narażać bezbronnych młodzieńców na napady uzbrojonych przestępców, zorganizowalibyście narodową zbiórkę pieniędzy na profesjonalną ochronę? Czy to jakiś problem?
1 miesiąc temu / Sławek
 
ponawiam apel o udział egzorcystów w obronie Kościoła, oraz używanie sakramentaliów jak poświęcone świece, egzorcyzmowana sól i woda!
1 miesiąc temu / krk
 
Biskupi !!! Pozbawiliście ochrony kościoła w postaci wody święconej, ludzi wiernych w kościołach, pozbawiliście ochrony narody przez brak tridum paschalnego na wielkanoc. To nie dziwcie się że zło nie boi się wejść do kościołów.
1 miesiąc temu / Leliwa
 
Dewastacja kościołow czy pomników zawsze jest aktem barbarzyńskim, bez dwóch zdań. Ci co to robią, stawiają się w jednym rzędzie z islamskimi terrorystami.
1 miesiąc temu / naxa
 
to Państwo i służby państwowe MAJĄ t łumić rozboje. z kibicami sobie radzą a tu z grupą kobiet NIE? i to jest rząd prawicowy?? Bierność policji i napuszczanie jednych na drugich pokazuje prawdę zarówno o biskupach jak i pseudoprawicowej partii rządzącej. poleje się krew i to będzie wina rządu i biskupów! Policja pokazała skuteczność w marszach o zniesienie restrykcji i branży fitness tu specjalnie nie robi nic
1 miesiąc temu / lilka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.