DZIŚ JEST:   27   MAJA   2020 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Krzysiek - całkowita zgoda. Jeden warunek: bezpieczeństwo. Bez niego nie bedziemy się bogacić. Nikt nam na to nie pozwoli. Ani Ruscy Ani Niemcy. A na zapewnienie sobie bezpieczeństwa jesteśmy za biedni. Czyli pętla.
7 miesięcy temu / Rob
 
Sojusz z jankesami nigdy nie może być stabilny chciażby z jednego powodu że nie żyją w Europie tylko za Atlantykiem. Naszą siłę musimy budować na zasadzie bycia zwartym organizmem wewnętrznie czyli usdrowić tkankę narodową. Zabrać się do swobodnej pracy i zamożnieć. Siła kupcza i kapitał gwarantuje sprawne i dobrze wyposażone wojsko, własną i wytrwała infrastrukturę. A więc należy zaczęć od wewnątrz a nie szukać wsparcia na zewnątrz. To znami jest problem a nie ze znalezienim sojuszników. Amerykanie nam w niczym nie pomogą ponieważ dla nich jesteśmy europejskim Meksykiem. Krainą naiwnych i przygłupawych chłopów.
7 miesięcy temu / Krzysiek
 
@Chrobry Nie czytasz że zrozumieniem. Emocje?
7 miesięcy temu / Rob
 
@Rob - a potem znów damy się nabrać i znów i znów... I zawsze znajdzie się kolejny Rob, który uwierzy, że tym razem będzie inaczej... Mistrz Kochanowski dawno już zauważył: Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie, Nową przypowieść Polak sobie kupi, Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.
7 miesięcy temu / Chrobry
 
?Walczymy tylko tam, gdzie jest nasza korzyść i tylko w walce, którą wygramy? - D. Trump. Przynajmniej szczery, nie owija w pokrętny język dyplomacji. Co na to panowie: Kaczyński, Duda, Błaszczak ?
7 miesięcy temu / Ruben
 
veritas - oczywiście że podzielimy. Przecież już raz zostaliśmy sprzedani Stalinowi. Zrobią to tyle razy ile razy im się opłaci ale zanim to zrobią to nasprzedają nam swojego drogiego złomu. Bo chcemy kupić. Tzn ja nie chcę.
7 miesięcy temu / Jot
 
Co to jest bojownik? Mamy żołnierzy, terrorystów, powstańców, partyzantów i jeszcze bojowników.
7 miesięcy temu / Jot
 
Będziemy walczyć, gdzie będziemy mieli korzyści i gdzie będziemy mogli wygrać. Turcja, Europa, Syria, Iran, Irak, Rosja i Kurdowie będą musieli rozwiązać problem.? UCZ SIĘ POLAKU...NA WŁASNYCH BŁĘDACH
7 miesięcy temu / Klik
 
@veritas Nie wieszcz, każdy głupi może szukać analogii. Problem jest taki sam od wieków - wokół naszych granic sa raczej nieprzychylni sąsiedzi. Każdy gnojek z korporacji powie że problemy się rozwiązuje i że tego nie umiemy. Owszem, możemy to rozwiązać, ale rozwiazanie jest tylko jedno. Stać sie Rosjanami albo Niemcami. No oczywiscie jest jeszcze wykpiwana walka i śmierć w boju ale dziś już tak się nie walczy. Dlatego jezeli pojawia sie nawet mglista opcja sojuszu z USA trzeba próbować. Jak to zawiedzie i bedzie powtórka z historii wowczas pozostanie wybor jak wyzej napisalem. Lemingi oczywiście mogą zostać wasalami Niemiec na zasadach 1989-2015
7 miesięcy temu / Rob
 
Oto jak USA traktują swoich sojuszników. Kiedy byli im potrzebni w walce z prezydentem Syrii Asadem, obiecywali im złote góry, swoje własne państwo, dawali pieniądze i broń. Kiedy już ich nie potrzebują, pozwalają Turcji ich wymordować. Amerykanie zabierają swoje zabawki i wracają za ocean. Oby Polacy nie podzielili losu Kurdów.
7 miesięcy temu / veritas
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.