Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   LISTOPADA   2019 r.

Św. Rafała Kalinowskiego
Św. Feliksa Walezjusza
 
 
 
 

Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja VI. Matka Boża Cię wzywa!


Odtwórz w YouTube
 

Trwajmy w tradycji Kościoła, jego Nauczania. Trwajmy mocno przy Jezusie. W tych trudnych czasach bądźmy blisko krzyża. Choć będzie bolało, choć będą pokusy, a szatan będzie szalał. Zwróć się do Matki Bożej, powierz się Jej opiece. I nie lękaj się!

 

Zapraszamy na VI - ostatnią już część - wielkopostnych rekolekcji portalu PCh24.pl z ks. Piotrem Glasem.

 

 

Materiał przygotowany przez PCh24.pl. Zakaz kopiowania bez zgody redakcji. Wolno udostępniać w mediach społecznościowych.

 

Polecamy poprzednie Konferencje ks. Piotra Glasa:


Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja I


Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja II. Kto jest drogą Kościoła?

 

Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja III. Jak żyć w trudnym czasie?

 

Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja IV. Uczynki miłosierdzia co do duszy

 

Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja V. Człowiek swoim Bogiem 

 


DATA: 2018-03-26 12:09:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ja mam pytanie: "Trwajmy mocno przy Jezusie" czy "Zwróć się do Matki Bożej, powierz się Jej opiece"? Ja widzę różnicę. Zawsze należy się modlić tylko do Boga i poprzez pośrednictwo Jego Umiłowanego Syna a nie poprzez ludzi jak czyni ten ksiądz. " Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus" 1Tm2;5
ponad 1 rok temu / Głos Prawdy
 
Bóg zapłać księże Piotrze
ponad 1 rok temu / Nat
 
Proszę Księdza mówi ksiądz o modlitwie z rękami do góry, czy tradycji kościoła jakiś święty. modlił się z rękami do góry przy gitarze w rytmie czasami disco-polo. Pojawiają się głosy że ratunek dla kościoła jest powrót do Tradycji. Proszę sobie na YouTube wyświetlić film jak wyglądała msza Oj. Pio , pełna pokory na kolanach i w ciszy a nie w czy, hałasie. Ksiądz tańczy a z nim cały kościół czy to jest modlitwa skupiane. Dzisiaj ludzie stawiają się na równi z Bogiem wyciągają ręce, kołyszą się jest fajnie. Założyć wory pokutne i na kolana.
ponad 1 rok temu / annizięty
 
Niech bedzie Bóg uwielbiony.To wielki dar dla nas te rekolekcje ks.Piotrze. Dla mnie nauka,umocnienie i kierunek.Krotko a jak ogromnie wiele waznych słów.Niech Bóg umacnia i prowadzi . Zawierzam Ksiedza Maryji Niepokalanej To wielka łaska i dar kaplaństwo Ksiedza i Jego posługa dla nas.Szczęść Boże.
ponad 1 rok temu / sluchaczka
 
Dziękuję za te rekolekcje i za błogosławieństwo na koniec :) Bóg zapłać!
ponad 1 rok temu / kwiatek77
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 117 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.