Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   MARCA   2019 r.

Św. Tyburcjusza z Mongrovejo
Św. Józefa Oriola
 
 
 
 

Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja IV. Uczynki miłosierdzia co do duszy


„Przyjdzie kiedyś czas, kiedy ludzie oszaleją. I kiedy zobaczą, że ktoś nie jest szalony zaatakują go mówiąc: Jesteś szalony, ponieważ nie jesteś taki jak my”, powiedział ponad 1700 lat temu św. Antoni Wielki. Czy jednak słowa te nie dotyczą również naszych dzisiejszych czasów? W IV części wielkopostnych rekolekcji portalu PCh24.pl na to pytanie odpowiada ks. Piotr Glas.

 

Materiał przygotowany przez PCh24.pl. Zakaz kopiowania bez zgody redakcji. Wolno udostępniać w mediach społecznościowych.

 

 

Polecamy poprzednie Konferencje ks. Piotra Glasa:


Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja I


Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja II. Kto jest drogą Kościoła?

 

Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja III. Jak żyć w trudnym czasie?

 

  


DATA: 2018-03-09 20:04:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Najlepszy kapłan !Dziekuję za nawracanie na drogi Boże.
ponad 1 rok temu / Irena
 
Dziękuję za piękne, proste słowa, które przenikają do żywego, właśnie dlatego że są proste. Dziękuję za to że wiele lat temu Ksiądz "wyszedł z łódki", dziękuję za to że Ksiądz się nie boi i za słowa o pokoju i spokoju, za słowa o "szarej strefie" i za "DZISIAJ TRZEBA WYBRAĆ. Z niecierpliwością czekam na DEKALOG i kolejną konferencję. Z Panem Bogiem.
ponad 1 rok temu / Monika
 
Ta część rekolekcji jest najlepsza z dotąd wygłoszonych, polecam. Niech Bóg błogosławi Księdzu Glasowi i nam wszystkim na drodze nawrócenia :)
ponad 1 rok temu / kwiatek77
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 93 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.