Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   MARCA   2019 r.

Św. Tyburcjusza z Mongrovejo
Św. Józefa Oriola
 
 
 
 

Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja II. Kto jest drogą Kościoła?


W każdy piątek Wielkiego Postu – tylko dla czytelników PCh24.pl rekolekcje z księdzem Piotrem Glasem. Materiał przygotowany przez PCh24.pl. Zakaz kopiowania bez zgody redakcji. Wolno udostępniać w mediach społecznościowych:).

 

Zobacz także: Konferencja I, Konferencja III

 

Więcej o książce Dekalog. Prawdziwa droga w czasach zamętu czytaj: Ks. Glas: W Polsce jest więcej zawodowych okultystów niż księży! To jest biznes.

 

 

 


DATA: 2018-03-03 12:39:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

bardzo dziękuję czekam na ks.Glasa w Krakowie
ponad 1 rok temu / pol
 
Bóg zapłać.
ponad 1 rok temu / Robert
 
Kto jest drogą Kośc ioła? To zależyktórego. Tego prawdziwego czy modernistycznego?
ponad 1 rok temu / Jacek
 
Módlmy się za Pasterzy.
ponad 1 rok temu / Katolik
 
4/4 Pan Jezus nie przyjął ciała całej ludzkości, tak jak nie przyjął ciała zwierzęcia czy rośliny. Miał własne ciało - Jezusa z Nazaretu, ograniczone jak ciało każdego człowieka, z określonym wzrostem, rękami i nogami, oczami i nosem. Pan Jezus nie wcielił się w całą ludzkość, wcielił się w jedno ciało - ciało Jezusa z Nazaretu. Człowiek nie może odkryć Boga wcielonego we własne ciało inaczej niż podczas Komunii św. - wtedy to zdanie jest prawdą - podczas Komunii św. tylko. Każde życie nie jest samym Chrystusem, bo po co Chrzest? skoro wystarczy się urodzić aby być drogą? Dziecko nie jest objawieniem się Boga, bo jeśli nie miało Chrztu św., to ma w sobie grzech pierworodny. Jeśli człowiek jest drogą - to dlatego mamy teraz ekumenizm, bo wszystko co człowiek wymyśli jest drogą. Tak nie jest - tylko to co wymyślił jeden człowiek na świecie - Jezus Chrystus - tylko to, co Zbawiciel wymyślił jako człowiek jest drogą dla ludzi do Boga. NIE WYMYSŁY KAŻDEGO CZŁOWIEKA...
ponad 1 rok temu / kwiatek77
 
3/4 Człowiek to tylko Boży twór - odbicie Bożego pomysłu. Poznajemy Objawienie żeby odnaleźć Boga, a nie samego siebie - nie człowieka. Każdy człowiek nie jest Chrystusem, synem żyjącego Boga, bo by to musiało znaczyć, że Bóg się wcielił nie w jedno Ciało przybrane z Maryi w Nazarecie, a to, że wciela się w każde ciało każdego człowieka - a wiadomo, że nie każde ciało każdego człowieka jest Hostią - bo Hostia to Ciało Jezusa z Nazaretu, a nie innego człowieka. Nawet Hostia nie jest ciałem Maryi, choć Jezus wziął z niej swoje Ciało, ono było jego własne - tak jak każde ciało dziecka jest jego własne, a nie jest ciałem jego matki. Człowiek nie może siebie stawiać w miejsce Boga - tak czynią masoni podobno - uważają siebie za bogów. Bóg jest tylko jeden i tylko w jedno Ciało się wcielił - w ciało konkretnego człowieka Jezusa z Nazaretu, który żył 2 tys. lat temu. Nie jestem Jezusem Chrystusem. Tak samo każdy jest sobą samym, a Bóg nas nie pozbawia naszej osobowości...
ponad 1 rok temu / kwiatek77
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 93 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.