Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   07   CZERWCA   2020 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Antoniego Maria Gianellego
 
 
 
 

Wielka Środa – Judasz zawiera układ z arcykapłanami. Duch zdrady pojawił się jednak wcześniej [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

W środę przed Męką i Śmiercią naszego Pana Jezusa Chrystusa Judasz zawarł układ z żydowską starszyzną. Zdrada „dojrzewała” w nim jednak od dłuższego czasu, a cień niewierności wobec Zbawiciela obecny jest i dziś. Niezmienny pozostaje także częsty powód buntu wobec Nauki Syna Bożego. Chodzi o Eucharystię – realną obecność Mesjasza w Najświętszym Sakramencie.

 

Zapraszamy na program Michaela Vorisa „Wir – The Vortex”. Materiał publikujemy dzięki uprzejmości churchmilitant.com. Polskie napisy po włączeniu.

 

 


DATA: 2020-05-06 17:54:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

A czy dzisiaj niektórzy biskupi zamykając przed wiernymi kościoły, jak abp. Skworc, czy domagając się utrzymania drakońskich restrykcji, jak prymas Polak, również zdradzają Mistycznego Ciała Chrystusa? A wystarczyłoby zaapelować do rządu o otwarcie kościołów, zamiast o ich zamykanie.
1 miesiąc temu / chmm
 
Bo chciał zmusić Jezusa aby okazał swoją moc udowadniając swoją moc posłannictwa Bożego
1 miesiąc temu / Jan
 
Powtórzę to raz jeszcze; pan Michael Voris jest wspaniałym katolikiem, nikt, prawie nikt tak prosto i dogłębnie nie mówi o prawdzie zawartaj w ewangelii. Porównajcie dzisiejsze dywagacje ks. Draguły na ten sam temat na portalu Więź, dramat.
1 miesiąc temu / Diagnoza
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.