DZIŚ JEST:   20   WRZEŚNIA   2020 r.

XXV Niedziela zwykła
Św. Andrzeja Kim Taegon
Św. Pawła Chong Hasang
 
 
 
 

Wielka Brytania: od marca 500 kobiet dziennie zabija w domach dzieci nienarodzone

Wielka Brytania: od marca 500 kobiet dziennie zabija w domach dzieci nienarodzone
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: unsplash.com (The Tonik)

Od marca 2020 roku ponad 90 tysięcy kobiet dokonało aborcji we własnych domach - to średnio około 500 dziennie. Oto tragiczne skutki wprowadzenia w Wielkiej Brytanii pozwalających na to przepisów związanych z... COVID-19.

 

W związku z wprowadzonym lockdownem wprowadzono możliwość zdalnego kontaktu (telefon, wideo) z dostawcą usług aborcyjnych. Ten, po konsultacji z kobietą, wysyła jej pocztą pigułki aborcyjne, które kobieta zażywa w domu.   

 

Aborcja zawsze stanowi morderstwo nienarodzonego dziecka. W tym jednak przypadku dochodzi jeszcze do spotęgowania traumy i skutków ubocznych dla kobiety. Ta jest bowiem pozbawiona jakiejkolwiek pomocy medycznej i psychologicznej podczas zażywania śmiercionośnej dla jej dziecka pigułki.

 

Z e-maila, który wyciekł z brytyjskiego ministerstwa zdrowia wynika, że toczy się śledztwo w przynajmniej 13 przypadkach związaną z procedurą domowej aborcji. W 2 z nich chodzi o śmierć matki.

 

Źródło: lifesitenews.com

mjend


DATA: 2020-09-04 07:54
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To po prostu nie do wiary ! Co się stało z ludźmi? Zabrakło Boga , dyscypliny autorytetów! Autorytetów w każdej dziedzinie życia! Wszędzie jest nie tak jak być powinno! Jeżeli rozpocznie się odbudowa moralna - myślę że tak- to tylko od Polski! Nie jest dobrze, ale znacznie lepiej niż w innych krajach! Może być że to właśnie w Polsce powstanie to zarzewie łaski którym zostanie objęty cały świat! Różaniec,Koronka do Miłosierdzia Bożego I wołanie Ojcze Nasz! Jesteśmy pod opieką Matki Bożej ! To też wiele znaczy!
15 dni temu / Adi 1302
 
Wzięcie piguły poronnej jest równoznaczne z zamachem na życie dziecka. I musi być tak traktowane w prawie. Dziś kobieta w Polsce może zlecić dowolną ilość razy mord na własnych nienarodzonych dzieciach i chodzi dalej po ulicy jak normalny obywatel. Miejsce takich kobiet jest wyłącznie w więzieniu, na długie lata odsiadki. Co z tego, że prokuratura zajmie się lekarzem aborterem czy kimś kto przekazał pieniądze na zabicie dziecka. Kobiety pozostają bezkarne i to musi się zmienić, bo to jakieś zupełne bezprawie jest! Kobiety to największe zbrodniarki ostatnich stuleci.
15 dni temu / Beata
 
Pełna zgoda, Mario. Ty piszesz o zamordowanym i przypadku, gdy zabójca chce zatrzeć zbrodni. Ja zaś pisałam w kontekście kobiet dokonujących aborcji.
15 dni temu / Maria
 
Maria, jak ktoś spali ciało swojej zamordowanej ofiary, a jej prochy rozrzuci nad oceanem to też nie ma zbrodni, bo nie ma ciała?? No bez żartów. Wystarczą często inne dowody.
15 dni temu / Maria
 
Beata, trzeba by znaleźć ciało, żeby mówić o morderstwie, "nie ma ciała, nie ma zbrodni"
15 dni temu / Maria
 
To ja sie pytam co to za pomoc przy zażywaniu trucizny dla dziecka? Pomoc? Słowo pomoc nabiera nowego znaczenia. Choć nie - to już było - bratnia pomoc ZSRR.
16 dni temu / Jot
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.