DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2020 r.

III Niedziela Zwykła
Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Wielka Brytania: kobieta urodziła dziecko żyjącemu w homozwiązku bratu

Wielka Brytania: kobieta urodziła dziecko żyjącemu w homozwiązku bratu

27-letnia mieszkanka Dalton, Chapelle Cooper urodziła dziecko swojemu bratu Michaelowi i jego partnerowi Scottowi. Para nie chciała decydować się na wynajęcie obcej kobiety jako surogatki – odstraszyły ich także koszty całego przedsięwzięcia.

 

O wyczynie swojej siostry para poinformowała na Facebooku „Jesteśmy zachwyceni siłą, miłością i odwagą Chapelle i nigdy nie będziemy w stanie wystarczająco podziękować jej za nasze małe doskonałe zawiniątko. Kochamy cię bardziej niż myślisz!” – napisali, określając Chapelle mianem „nadczłowieka”.

 

Para początkowo rozważała adopcję. - Gdy zaczęliśmy wszystko sprawdzać, dowiedzieliśmy się, ile jest różnych przeszkód stojących na drodze do realizacji tego celu – wyjaśniała siostra jednego z zainteresowanych. Homoseksualiści nie mieli też wystarczającego zaufania do obcej kobiety jako surogatki – odstraszyły ich też koszty całego przedsięwzięcia.

 

W końcu z pomocą bratu przyszła Chapelle. Zapłodnienia dokonano metodą in vitro, wykorzystując komórkę jajową kobiety i nasienie partnera jej brata. Dla Michaela zostanie ojcem to „spełnienie jego marzenia” i jakkolwiek by to nie zabrzmiało – zostało ono spełnione dzięki siostrze.

 

Nie wiadomo, jakie przeszkody stanęły na drodze do adopcji dziecka. W Wielkiej Brytanii podczas procedury adopcyjnej największe szanse na adopcję ma para w wieku 26-35 lat,  pozostająca w związku małżeńskim, najlepiej pierwszym. Jeśli związek nie jest zalegalizowany, należy udowodnić, że partnerzy żyją ze sobą od co najmniej trzech lat. Od 2005 roku, kiedy w Wielkiej Brytanii zostały zalegalizowane pseudomałżeństwa homoseksualne o adopcję mogą się ubiegać także osoby żyjące w takich związkach. Brytyjski Departament Edukacji zwraca uwagę, że obecnie 1 na 12 dzieci trafia do pary jednopłciowej – jest to gwałtownie rosnący trend.

 

Źródło: dorzeczy.pl / metro.cu.uk / Facebook.com / topmejt.co.uk

PR  


DATA: 2019-07-18 12:33
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Przecież to jej własne dziecko...
6 miesięcy temu / sp
 
Ta Anglia to niezła patologia. Gdzie to jest?
6 miesięcy temu / Nik
 
@A.G. Para to dwie sztuki czegoś. Użyte w artykule słowo para jest jak najbardziej na miejscu. Fajna siostra. Ładny los zgotowała dziecku. A skoro pan Michael chciał zostać ojcem, to nie powinien wchodzić w związek homoseksualny, bo ten dzieci nie daje.
6 miesięcy temu / trooper
 
Takie sa skutki błednie rozumianego miłosierdzia "?Niepodobna, żeby nie przyszły zgorszenia; lecz biada temu, przez którego przychodzą. 2 Byłoby lepiej dla niego, gdyby kamień młyński zawieszono mu u szyi i wrzucono go w morze, niż żeby miał być powodem grzechu jednego z tych małych. Uważajcie na siebie!" .... Będzie coraz gorzej bo ludzie powszechnie zaczynaja uważać degeneratów za normę.
6 miesięcy temu / Jot
 
Skoro Chapelle jest uważana za nadczłowieka tzn że tym sposobem wchodzimy w etap podludzi. Czuję swąd eksterminacji niepokornych.
6 miesięcy temu / Arven
 
Para? Jaka para? Oba samce! Dwa lewe buty to nie jest para.
6 miesięcy temu / A.G.
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.