DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Popieram aborcję i związki partnerskie
5 miesięcy temu / Mania
 
Polacy sami kręcą bicz Boży na siebie... Ich poglądy to sprzeciw wobec Boga i Jego praw... Warto zacytować tutaj słowa Sługi Bożego kard. Stefana Wyszynskiego: Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może. Warto przypomnieć przestroga, jaką Matką Boża dała w Siekierkach w 1943 roku dla mieszkańców Warszawy, która od wielu lat pławiła się w aborcji i rozwiązłości. Nawrócenie jest podstawą okazania przez Boga miłosierdzia, w przeciwnym wypadku Warszawa zostanie dotknięta karą. I tak się stało... A dziś co nas czeka? Jeżeli ludzie dużej mierze popierają zło...
11 miesięcy temu / Krakusik
 
@wierny: Nie bredzę. Ja mam czyste sumienie a Ty?
11 miesięcy temu / nogi opadają
 
@nogi opadają przestań bredzić.
11 miesięcy temu / wierny
 
PiS nie jest prawicą. Swoich prawicowych deklaracji werbalnych PiS nie realizuje. Wyborcy PiS są dumni z powodu oszukiwania ich przez PiS i wiary w PiSowskie kłamstwa, dlatego znów będą głosować na PiS. Karpie znów zagłosują za przyspieszeniem Wigilii. Niesamowite.
11 miesięcy temu / nogi opadają
 
Tendencyjne badanie, będące bardziej odzwierciedleniem podatności na propagandę mainstreamowych mediów. Jak ktoś ma telewizor za ołtarzyk, to trudno by zdobył się na wysiłek samodzielnego myślenia. O ile prywatne stacje wprost promują zachowania dewiacyjne, promują za "gwiazdy" pustogłowe lale dla których aborcja to metoda antykoncepcyjna, to TVPiSowska tuba Kurskiego, lansuje koncepcje kompromisu, który faktycznie oznacza oswajanie z ideami lewactwa przez powolne oddawanie pola degeneracji. Inna sprawa że CBOS to PiSowska agencja, i wyniki są dostosowane do oczekiwań Kaczyńskiego. Bo za aberrację należy uznać, że za partią kompromisu PiS głosują przeciwnicy aborcji, a za Konfederacją która ochronę życia poczętego ma w programie mieliby głosować zwolennicy aborcji. Konfederacja to największy wróg wg PiSraelitów, więc nie może dziwić to, co wyprawiają instytucje kontrolowane przez Kaczystów, by wyeliminować prawdziwą Prawicę...
11 miesięcy temu / antyPOPiS
 
Trzeba wypowiedzieć konkordat.
11 miesięcy temu / Zenek
 
I to ma być Katolicki kraj!!? Wstyd i hańba! Polska się stacza tylko Różaniec może nas uratować! Polsat tvn gazeta wyborcza itd propaganda szaleje bezbozna młodzież wszystko łyka! Wstyd!
11 miesięcy temu / Gosc
 
Dlatego wspieram PiS. Choć uważam, że prawica w Polsce powinna się jednoczyć a nie szukać tego co dzieli. Wspólnie powinniśmy dążyć do coraz większego poziomu świadomości Polaków w kwestiach wartości ludzkiego życia i tego czym w istocie jest aborcja. A jest zbrodnią.
11 miesięcy temu / magis
 
" Niczym Sybir, niczym knuty Lecz narodu duch zatruty To dopiero bólów ból...."
11 miesięcy temu / pe
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.