DZIŚ JEST:   11   LIPCA   2020 r.

Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@ Asdf: Możesz sobie wybrzydzać, ale i tak jest mi do niego bliżej, niż do takich biskupów, jak np. Marx czy Bode. Bolsonaro błądzi, ale prezentuje zarazem instynktowny sensus catholicus. I za tu mu chwała!
ponad 1 rok temu / Karol
 
Niestety, nie jest baptystą, uważa się za katolika co reszcie katolików zaszczytu nie przynosi. Gest pod publiczkę, nic nie wart dla niego jak i dla kraju.
ponad 1 rok temu / Asdf
 
Bardzo ciekawe. Prezydent Brazylii jest baptystą i rozwodnikiem i ramie w ramie z biskupem.
ponad 1 rok temu / trooper
 
Mam taką nadzieję że film Siekielskiego przyczyni się do usunięcia lawendowych hierarchów i Polska wreszcie będzie miała pełną intronizację Chrystusa na Króla Polski. Myślę że mogłaby to być główna pozytywna sprawa. Tylko jeżeli będą to robić ci sami, którzy do tego dopuścili to nie widzę możliwości żadnych zmian.
ponad 1 rok temu / taki 1
 
@Ryś: Jak Bóg da, to po jesiennych wyborach usłyszymy z mównicy sejmowej "Szczęść Boże"
ponad 1 rok temu / bvr
 
O, już widzę w komentarzach bezkrytyczne zachwyty nad Brazylią Zważymy, że Brazylia to kraj w którym cały czas ubywa katolików głównie z powodu konwersji do protestanckich sekt. Jeszcze na początku XX wieku katolicy stanowili w Brazylii niemal 100% społeczeństwa, dziś zaledwie 50%
ponad 1 rok temu / mf
 
Gdzie jest w Polsce "KATOLICKI FRONT PARLAMENTARNY"?
ponad 1 rok temu / Ryś
 
A co w Polsce słychać? Ano w Polsce politycy na najwyższych szczeblach władzy pałą świece hanukowe, hierarchowie KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO świętują Dni Judaizmu i Islamu, ogólnie rzecz biorąc Polska jest "ostoją katolicyzmu". A może ostoją Judaizmu?? Czyż za znieważenie Żyda w Polsce nie idzie się do więzienia ?? A za znieważenie Polaka.?? A za znieważenie kapłana czy oplucie seminarzystów na plantach w Krakowie jest w ogóle jaka kara ?? Czy władza w Polsce jest katolicka tak jak to jest niby postrzegana gdy jednocześnie świętuje żydowskie święta i bierze czynny udział w ich szatańskich obrzędach.
ponad 1 rok temu / Daro
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.