DZIŚ JEST:   14   LIPCA   2020 r.

Św. Kamila de Lellis
Bł. Hroznaty, męczennika
 
 
 
 

Wiedeń: imię Muhammad szybko zyskuje na popularności

Wiedeń: imię Muhammad szybko zyskuje na popularności
źródło: PCh24 Co Tydzień

Widomy znak islamizacji: w trzech dzielnicach Wiednia najpopularniejszym imieniem w 2019 roku był imię Muhammad.

 

Władze Wiednia przedstawiły doroczne zestawienie najpopularniejsze imiona roku 2019. Choć w całym mieście u chłopców dominuje Alexander, a u dziewczynek Sara, to w aż trzech dzielnicach zdecydowane zwycięstwo odniósł Muhammad. Dotyczy to dzielnic Favoriten, Fünfhaus i Brigittenau.

 

Austrię zamieszkuje obecnie 8,8 mln osób. Do Kościoła katolickiego przynależy 5,6 mln z nich. Według statystyk już w 2017 roku liczba muzułmanów przekraczała 700 tys., co stanowiło 8 proc. całości społeczeństwa.

 

Ze względu na trwający cały czas napływ imigrantów oraz wysoką dzietność wyznawców Allaha przy niskiej dzietności katolików i ateistów można spodziewać się, że aktualny udział mahometan jest jeszcze wyższy.

 

Źródła: krone.at, pch24.pl

Pach


DATA: 2020-01-14 07:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Tu winni są biali ludzie, którzy pomimo podstaw kultury chrześcijańskiej, możliwości wykształcenia, ogromnych zasobów wiedzy i doświadczenia poprzednich pokoleń są zroku na rok coraz głupsi i łatwiejsi do manipulacji. Jak mówią : "idą jak baranki na rzeź"- a może o to, tym niektórym chodzi. Pytaniem kim są Ci " niektórzy", kim?
5 miesięcy temu / Tak, tak
 
Tylko czekać jak znowu poprosza nas o odsiecz Wiednia
5 miesięcy temu / Katolikpolak68
 
Globaliści bankierzy rozegrali Europę i białych ludzi.
5 miesięcy temu / tomciu2015
 
@ Druh Ryszard Przepraszam, literówka. Choć, pół wieku poźniej 1914-1918 200 tysięcy mieszkańców "Galicji" oddało swoje życie właśnie za Wiedeń.
6 miesięcy temu / Ryś
 
@ Ryś. O jakim marszu Ryś mówi ? Czy o tym z roku 1683 ? Dla Polaka, innego maszerowania na Wiedeń próżno w naszej historii szukać.
6 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
Jakie imiona dominują wśród muzułmanów to nikogo nie powinno dziwić, ale dlaczego ci, którzy tym się interesują i badają, nie wezmą się za coś poważniejszego. Nich ustalą i podają do publicznej wiadomości wprost, ilu spośród w wieku produkcyjnym wyznawców Allaha, pracuje zawodowo ? Ile kosztuje w wartościach globalnych koszt utrzymania niepracujących na siebie i swoje rodziny muzułmanów ? A może jeszcze co mówią statystyki na temat przestępczości popełnianych przez muzułmanów i niemuzułmanów, w stosunku do procentu populacji w całym społeczeństwie ? Jak wygląda proces asymilacji muzułmanów wśród Austriaków ? Myślę, gdyby Austriacy mieliby o tym pełną świadomość, natychmiast wymogliby na swej klasie politycznej zamknięcie granic dla nieproszonych gości, którzy chcą dobrze żyć na cudzy rachunek. Podawanie informacji jak brzmią imiona wśród chłopców i dziewczynek, jest wiedzą opisową, która omija sedno ważnego problemu. Można sadzić,że nie jest to przypadkowe działanie
6 miesięcy temu / Druh Ryszard
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.