DZIŚ JEST:   20   LUTY   2020 r.

Św. Franciszka i Hiacynty Marto
Św. Zenobiusza
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Zrównywanie LGBT z pedofilią rzeczywiście jest nieuprawnione... ale nadreprezentacja jest faktem. Poza tym kwestia definicji - pedofilia jako pociąg do osób przed okresem dojrzewania rzeczywiście chyba się nie łączy. Ale jest coś takiego jak hebefilia - pociąg do osób we wczesnym okresie dojrzewania ok. 11-14. A to jest w środowisku LGBT powszechne chociaż nie tożsame oczywiście. Wystarczy popatrzeć np. na pederastię w starożytnej Grecji. A obecnie organizacje takie jak NAMbLA i ten kult "twinków" w LGBT - młodych chłopaków stylizowanych na jeszcze młodszych niż są oraz na bardzo częste w LGBT związki ze znaczącą różnicą wieku partnerów "daddy and twink". Niestety to są fakty, a piszę to jako osoba homoseksualna, która widziała ten świat z autopsji i nie chce mieć z nim nic wspólnego. Ps. Warto w tym kontekście też przeanalizować pedofilię w Kościele. Tutaj związek z lawendowym lobby jest ewidentny.
11 miesięcy temu / Raf32
 
"Standardy WHO zostały wypracowane przez zespół ekspertów" - te same standardy i tacy eksperci twierdzili, że lobotomia jest rewelacyjną metodą leczenia. Również oni stosunkowo niedawno twierdzili, że homoseksualizm jest chorobą. Pod wpływem nacisków środowisk LGBT dokonano zmiany. Ja dziękuję za takich fachowców. Gotowi pod wpływem nacisków uznać, że najlepsza dla zdrowia jest amputacja nóg.
11 miesięcy temu / Akwin
 
Przecież w imię równego traktowania wszystkich uczestników życia spolecznego, niewątpliwie bezsprzecznym beneficjentem deklaracji ścigania ludzi za nieuprawnione stwierdzenia jak np. zrównywanie LGBT z pedofilią, będzie Kościół. To chyba dobrze?
11 miesięcy temu / wwm
 
Proponuję rozpoczęcie ogólnopolskiej debaty dotyczącej pederastii i pedofilii, istniejacych zależnosci, przypadków pederastów pedofili itp. Wszsytko powinno być naukowo omówione z przytoczeniem statystyk i przypadków pedofili gwałcących chłopców. Środowisko tzw. lgbt prowadzi badania odnośnie występowania tych zboczeń na przestrzeni dziejów oraz ich wpływu na wszelkie aspekty zycia społecznego. Dlatego proponuję gruntownie zbadać sprawy, które zakończyły się skazaniem gejowskich pedofili począwszy od 1918 r. do 2019 r.
11 miesięcy temu / emk
 
Czy Rabiej śpiewał za młodu ...a ten jamnik cierpi ..?
11 miesięcy temu / Jak
 
Ten pan podaje sie za katolika, to zart z jego strony?
11 miesięcy temu / georg
 
Czy Wójt wiejskiej Gminy,będący odpowiednikiem Prezydenta Gminy Warszawa może podobnie nam coś nakazywać,zakazywać w kwestii zboczeńców LGBT,czy ideologów nienaturalnej genderowej trzeciej płci ?. Wypowiedz p.P. Rabieja v-pdenta ,jest świadectwem ze Administracyjna reforma,ustroju Panstwa z podziałem na mocne na gminy samorządowe, dala im możliwość kierowania się okolicznościowymi pozaustawowymi własnymi uchwałami, przerosła oczekiwania pomysłodawców Reformy degenerujac się. Administracyjna Reforma Państwa doprowadziła do wykreowania mniejszych lub większych "Książąt czy Królików" niezależnych od "Króla" którego tytularna funkcje ma sprawować Prezydent RP. doprowadziła do anarchii w Państwie. Mozna usłyszeć opinie, ze Polski już nie ma,którą /tym razem/ jeszcze można znaleźć na mapie. Co na to ADP i POPiŚ ?.
11 miesięcy temu / wyborca
 
homo równa się pedofil.koniec i kropka. nikt nie będzie mi mówił co mam myśleć i mówić
11 miesięcy temu / kuli
 
Natychmiast podpiszę się pod zawiadomieniem do prokuratury jeśli tylko dowiem się, że zboczency chcą deprawowac małe dzieci czy to w żłobkach, czy w przedszkolach czy szkołach. A może jest już przygotowane takie zbiorowe zawiadomienie pod którym każdy oburzony takimi próbami mógłby się podpisać ?!
11 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
lewactwo pomieniało znaczenie słów, TOLERANCJA znaczy się, iż mogę się kimś brzydzić lecz STARAM SIĘ nie przylutować mu i ,,poprawić z kopyta,, jest to trudne:D lecz człowiek kulturalny powinien się starać opanować tak długo ile wytrzyma:D, -cytata za słownikiem j. polskiego. AFIRMACJA, mylona z TOLERANCJĄ znaczy się, że mam przed kimś klękać i całować w coś, co próbuje do tego całowania nadstawiać, i jeszcze się z tego cieszyć.
11 miesięcy temu / szpulas11
 
Lewactwo jedyne co umie to straszyć.
11 miesięcy temu / Karol
 
S O D O M I A to grzech wołający o pomstę do nieba Panie Rabiej, a ktokolwiek naraża na niego dzieci lepiej żeby się nie urodził.
11 miesięcy temu / Matka
 
Czy wyciąganie brudnych łap po dzieci nie jest już pedofilią ? Czy popieranie ukrytej pedofilii nie jest ukrywaną ale mimo wszystko pedofilią ? Obojętnie kto to robi,czy hetero, czy LGBT czy jakiś inny, była, jest i będzie pedofilem !
11 miesięcy temu / west
 
koniec z wolnością słowa, teraz jak mówisz prawdę to siejesz mowę nienawiści. Świat się stacza. Szatan będzie miał niezły tłok u siebie.
11 miesięcy temu / Gość
 
Trzeba to mówić i krzyczeć. . Setki i tysiące, mówmy, krzyczmy, piszmy. Ścigajmy się - o prawdę. Ten pan trochę zacofany, nie całkiem na bieżąco. Tematy masturbacji jak najbardziej porusza się z czterolatkami w przedszkolach niemieckich. Proszę sprawdzić pod hasłem Frühkindliche Sexualerziehung in der Kita. Kiedy dziekowalismy uprzejmie za oglądanie występów teatrzyku ?Nase, Bauch und Po?, przedszkolanka bardzo niezadowolona rzekła z wyraźna przyganą ?Ale on już ma pięć lat!? Na moją uwagę, ze dziecko ma ?dopiero pięć lat? przewróciła oczami i potrząsnęła głowa z niedowierzaniem. Było to 14 lat temu. Nikt w Polsce nie wierzył w moje słowa. Były informacje, kongresy, internety. Relacje bezpośrednie. Niech nikt nie udaje, ze nie wiedział. Spaliście, drodzy moi, a i teraz większość jeszcze chrapie.
11 miesięcy temu / Antymodernista
 
Rabiej powinien przemyśleć swoje wypowiedzi i przeczytać 191 par.1 Kodeksu Karnego.
11 miesięcy temu / Piotr
 
Jestem po prostu przerażona!!! Wychodzi ktoś taki jak p. Rabiej i straszy normalnych Polaków!? O co tu chodzi?! Czy normalność staje się nienormaloscią, a wszystko to zaprzecza naturze jest ok!? I nie chodzi już nawet o prawo Boże!!! Tu chodzi o zwykłe prawo naturalne!!! Czy w tym chorym kraju przyjdzie nam naprawdę przemilczać prawdę!? Czy ktoś jest w stanie to powstrzymać?!
11 miesięcy temu / Asia
 
Sprawa jest na prawdę prosta! Każdy grzech pociąga za sobą następne! Jeśli ktoś buntuje się przeciwko Bogu oraz Boskiemu porządkowi i nie czuje skruchy, kocha swoje ciało oraz przyjemności, żądze bardziej niż Boga, uprawia sex pozamałżeński w dodatku z osoba tej samej płci, do tego często pojawiają się narkotyki, o alkoholu już nawet nie wspomnę, coraz więcej czynów sodomickich i tak w szybkim tempie dusza ta sama kroczy ochoczo do piekła. Diabeł nie odpuszcza trzyma go już mocno w garści i głębiej w piekło grzechu ciągnie! Nastepny krok to właśnie pedofilia, a potem to już chyba tylko czysty szatanizm! Za takich ludzi trzeba się modlić, ale również nie dopuszczać ich do tego aby rozsiewali piekło szatana po świecie, bo to nie jest wolności lecz niewola właśnie co oni chcą osiągnąć ale zaślepieni nie widza nic dokąd ich to prowadzi, oczywiście nie wszystkich dzięki Bogu lecz 80% homoseksualistów wśród pedofilii wskazuje na ten właśnie przebieg sprawy!
11 miesięcy temu / Michał A
 
Jak mu się CHCE ŚCIGAĆ TO NIECH SE KUPI rower i się ściga po tych ścieżkach rowerowych. Dla ZDROWIA i dla spuszczenia złej energii.
11 miesięcy temu / iskierka
 
Homoseksualizm to 80% pedofilia, dane z USA!
11 miesięcy temu / Realista
 
To ty sie zwaz czlowieku Rabiej, bo ludzie jeszcze calkiem rozumu nie zgubili. Myslisz ze mozesz bezkarnie zastraszac Polakow!?
11 miesięcy temu / Slawomir Tomasz
 
Pan Rabiej zanim zacznie się odzywać i zastraszać ludzi mówiących prawdę niech sobie poczyta standardy WHO. Zarzuty o próbę wprowadzenia pedofilii do szkół nie biorą się z powietrza. Standardy są ogólnodostępne, nawet w języku polskim. Edukacja seksualna w postępowej Europie jest prowadzona według standardów WHO wbrew woli rodziców na siłę. Treści przekazywane są wręcz skandaliczne. Potem będzie płacz i zgrzytanie zębami jak nastąpi taki upadek wszystkich wartości jak na Zachodzie.Niestety nasuwa mi się na myśl fragment pism Potockiego. To jakoś tak leciało: Mądry Polak po szkodzie, lecz Polan nową przypowieść sobie kupi, że i przed szkodą i po szkodzie głupi.
11 miesięcy temu / Garrett
 
Lewaki chcą zatkać usta mówiącym prawdę - a prawda jest taka - nikt przy zdrowych zmysłach nie karmi trucizną. Ta trucizna opanowuje ciało z wolna, ale gdy już opanuje, jest za późno - młody człowiek będzie zniewolony w grzechu.
11 miesięcy temu / Klf
 
Panie Rabiej,jutro środa popielcowa,posyp pan głowę popiołem,wyrzeknij się grzechu sodomskiego,nawróć na świętą wiarę katolicką i uratuj swoją duszę przed bezkresnym ogniem piekielnym.Pamiętaj na ziemi jesteśmy chwilkę,tamten świat trwa wiecznie,chcesz się smażyć w ogniu piekielnym za zło uczynione niewinnym dzieciom?
11 miesięcy temu / apage satanas
 
LGBTQ+ ABFEDDGGTFDGHJGF TO droga do pedofilii
11 miesięcy temu / Polak
 
Lewaki chcą zatkać usta mówiącym prawdę - a prawda jest taka - nikt przy zdrowych zmysłach nie karmi trucizną. Ta trucizna opanowuje ciało z wolna, ale gdy już opanuje, jest za późno - młody człowiek będzie zniewolony w grzechu.
11 miesięcy temu / Klf
 
Pedofilia jest spowodowana skłonnościami homo w 70%. A ten powyżej to przedstawiciel lobby które przygotowuje sobie nowe ofiary z naszych dzieci!
11 miesięcy temu / Nick
 
Będziecie ścigać??? Jak? Was się ścigać powinno, demoralizatorzy dzieci w przedszkolu, uczący je o "seksie"!!!
11 miesięcy temu / Zbigniew
 
Jaki czupurny! i jaki groźny. Ale gdy zaczną odpływać obywatele płacący podatki, mówiąc przy tym głośno, że nie będą utrzymywać patologii, to gardłowanie się skończy. Działka pod Warszawą, albo gdzieś tam, jak kto może zgłasza tam zamieszkanie i podatki lecą do innej gminy czy miasta.
11 miesięcy temu / Pierre_
 
Europa schodzi na psy...Polska schodzi na psy... Jak mozna male dzieci uczyc tych swinstw i wmawiac im ze to normalne.Niech smietanka lgbt zacznie demonstrowac jak jedza wlasne odchody i oglosic wszem i wobec,ze to tez normalne.. Lgbt to przyklad skrzywienia i dewiacji seksualnych w porownaniu do ludzi heteroseksualnych.Jestescie jacy jestescie,ale na Boga nie probujcie zarazac tymi oblesnymi swinstwami niewinnych dzieci!!!
11 miesięcy temu / KrisKris
 
Czyli sodomicka władza warszawska chce skierować swój miecz przeciwko prawdziwym katolikom za publiczne wyznawanie Wiary i Nauki Kościoła. W takiej sytuacji my katolicy możemy być zmuszeni do oporu zbrojnego, możliwe że to już jest ten moment, gdzie według Katechizmu jest to niezbędne. Pytanie, gdzie jest w tej sytuacji rzekomo katolicki rząd centralny? Chryste wybacz im, albowiem nie wiedzą, co czynią.
11 miesięcy temu / krisbac
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.