DZIŚ JEST:   20   LIPCA   2019 r.

Św. Małgorzaty, męczennicy
Bł. Czesława Odrowąża, kapłana
 
 
 
 

Wiceprezydent Warszawy: będziemy ścigać za zrównywanie LGBT z pedofilią

Wiceprezydent Warszawy: będziemy ścigać za zrównywanie LGBT z pedofilią
źródło: Superstacja

Warszawski ratusz będzie ścigać ludzi za „nieuprawnione stwierdzenia” jak np. zrównywanie LGBT z pedofilią – zapowiedział na antenie Superstacji wiceprezydent miasta stołecznego Paweł Rabiej.

 

Rabiej dyskutował z Konradem Berkowiczem z partii Wolność o podpisanej przez prezydenta Warszawy karcie LGBT+.

 

Deklaracja LGBT+ zmierza ku temu, by nauczyciele obowiązkowo uczyli dzieci, nawet poniżej 4. roku życia, na temat masturbacji. Uważam, że deklaracja jest propozycją realizacji czynności para-pedofilskich i chce się to zrobić na siłę, zmuszając do tego dzieci, bez zgody rodziców. A to jest dyskryminacja rodziców ze względu na światopogląd – podkreślił Berkowicz.

 

W odpowiedzi wiceprezydent Warszawy starał się zbagatelizować zagrożenie, jakie niosą za sobą zapisy karty LGBT+. – Zna pan jakąś szkołę gdziekolwiek na świecie, gdzie z 4-latkami rozmawia się o masturbacji? Co wy państwo macie w głowach?! Standardy WHO zostały wypracowane przez zespół ekspertów, psychologów ONZ-u. Nie znam kraju, w którym 4-letnie dzieci uczy się masturbacji. W Polsce edukacja seksualna jest od 4. klasy szkoły podstawowej, wedle standardów wprowadzonych przez MEN. I tak będzie w Warszawie – zapowiedział Rabiej. 

 

To jednak nie wszystko. Rabiej stwierdził bowiem, że warszawski ratusz będą ścigać ludzi za „nieuprawnione stwierdzenia” jak np. zrównywanie LGBT z pedofilią. – Apelowałbym, aby Pan starannie ważył słowa. (…) Osoby, które zrównują społeczność LGBT z pedofilią będą ścigane przez pana prezydenta (Rafała Trzaskowskiego – red.) i miasto stołeczne Warszawa, więc naprawdę radzę ostrożnie ważyć słowa w tej kwestii – oświadczył.

 

 

Źródło: Superstacja / Twitter

TK


DATA: 2019-03-05 08:28
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zrównywanie LGBT z pedofilią rzeczywiście jest nieuprawnione... ale nadreprezentacja jest faktem. Poza tym kwestia definicji - pedofilia jako pociąg do osób przed okresem dojrzewania rzeczywiście chyba się nie łączy. Ale jest coś takiego jak hebefilia - pociąg do osób we wczesnym okresie dojrzewania ok. 11-14. A to jest w środowisku LGBT powszechne chociaż nie tożsame oczywiście. Wystarczy popatrzeć np. na pederastię w starożytnej Grecji. A obecnie organizacje takie jak NAMbLA i ten kult "twinków" w LGBT - młodych chłopaków stylizowanych na jeszcze młodszych niż są oraz na bardzo częste w LGBT związki ze znaczącą różnicą wieku partnerów "daddy and twink". Niestety to są fakty, a piszę to jako osoba homoseksualna, która widziała ten świat z autopsji i nie chce mieć z nim nic wspólnego. Ps. Warto w tym kontekście też przeanalizować pedofilię w Kościele. Tutaj związek z lawendowym lobby jest ewidentny.
4 miesiące temu / Raf32
 
"Standardy WHO zostały wypracowane przez zespół ekspertów" - te same standardy i tacy eksperci twierdzili, że lobotomia jest rewelacyjną metodą leczenia. Również oni stosunkowo niedawno twierdzili, że homoseksualizm jest chorobą. Pod wpływem nacisków środowisk LGBT dokonano zmiany. Ja dziękuję za takich fachowców. Gotowi pod wpływem nacisków uznać, że najlepsza dla zdrowia jest amputacja nóg.
4 miesiące temu / Akwin
 
Przecież w imię równego traktowania wszystkich uczestników życia spolecznego, niewątpliwie bezsprzecznym beneficjentem deklaracji ścigania ludzi za nieuprawnione stwierdzenia jak np. zrównywanie LGBT z pedofilią, będzie Kościół. To chyba dobrze?
4 miesiące temu / wwm
 
Proponuję rozpoczęcie ogólnopolskiej debaty dotyczącej pederastii i pedofilii, istniejacych zależnosci, przypadków pederastów pedofili itp. Wszsytko powinno być naukowo omówione z przytoczeniem statystyk i przypadków pedofili gwałcących chłopców. Środowisko tzw. lgbt prowadzi badania odnośnie występowania tych zboczeń na przestrzeni dziejów oraz ich wpływu na wszelkie aspekty zycia społecznego. Dlatego proponuję gruntownie zbadać sprawy, które zakończyły się skazaniem gejowskich pedofili począwszy od 1918 r. do 2019 r.
4 miesiące temu / emk
 
Czy Rabiej śpiewał za młodu ...a ten jamnik cierpi ..?
4 miesiące temu / Jak
 
Ten pan podaje sie za katolika, to zart z jego strony?
4 miesiące temu / georg
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.