DZIŚ JEST:   14   LISTOPADA   2019 r.

Św. Józefa Pignatellego
Św. Hipacego, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Proszę o likwidację antypolskiego ministerstwa szkolnictwa wyższego!!! Jego kompetencje przekazać do ministerstwa edukcji!!! STOP HOMOLOBBY NIENAWIŚCI DO POLSKI I POLAKÓW!!!
7 dni temu / PolskaRacjaStan
 
W MSW nie może być miejsca dla ideolgów-to miejsce dla prawdy i rzetelnej nauki
8 dni temu / Mietek
 
Poprosimy Pana Gowina aby objął stery w jakimś ministerstwie zachodniego, postępowego kraju.
9 dni temu / Gg
 
RadioPiS24 donosi: Naczelny Latarnik PiS zachowa wszystkie swoje wpływy i stanowiska, będzie kontynuował satanistyczne dzieło zniszczenia młodzieży. Kania z Targalskim wprost oskarżają Konfederację i imiennie G.Brauna -zdecydowanych przeciwników aborcji, gender i niszczenia Polaków, o związki z pojmanym ostatnio rosyjskim agentem. Kania z Targalskim jako neokomuniści trockiści neoconi przygotowują medialnie wojnę napastniczą na Kaliningrad? Weszli w buty Macierewicza? Nigdy nie przestaną.
9 dni temu / nd
 
odkrył karty! trak samo pisiorken - im dłużej rządzą tym coraz bardziej widać ich antypolskie nastawienie i fobie!
9 dni temu / veritas
 
Czemu czerwoniec nie ogłosił tego przed wyborami? Bał się, że nie przejdzie
9 dni temu / Kpt. Żbik
 
Straszna cenzura na tym portalu nie wolno krytykować światowida? Już 10 razy zamieszczam mój tekst o tym zdrajcy i ...
9 dni temu / Kpt. Żbik
 
Nie łudźmy się, stanowisko Gowina MUSI być uzgodnione z Kaczyńskim. Takie samo stanowisko MUSZĄ prezentować inni pobożni i posłuszni podwładni brata naczelnika. Jakikolwiek sprzeciw wobec sms-owego przekazu dnia w PiS skutkuje zawieszeniem członkostwa lub usunięciem z partii. Mało było dowodów? Tylko naiwni z syndromem sztokholmskim, chorobą sierocą mogą jeszcze wierzyć w nagłą przemianę Jarosławów. Jaki będzie koszt społeczny tej wiary?
9 dni temu / bsbw
 
A co na to Wiciu Gadowski? Jest zawiedziony jego postawą ale i tak będzie popierał bo inaczej wygra PO?
9 dni temu / Nielubiebetonu
 
Gowin - Naczelny Latarnik PiS. Gdybyż un jeszcze czytał jaką mądrą książkę anty447 w tej swojej "pracy" i że zmęczenia zasnął... ale nie, un w imieniu masonerii PiS niesie światło Lucyfera całemu narodowi. Dla ratowania demonów rzuca się na próg ... Naród na to żąda wywalenia pasożyta z roboty na zbity pysk, zanim titanik całkiem dziurawy zatonie. Brak spełnienia żądań Narodu zaskutkuje tymi samymi żądaniami wobec naczelnika... To nie są żarty panie Kaczyński. Tego samego powinni domagać się biskupi, wierni i nasi przedstawiciele w sejmie czyli Konfederacja. Skończyły się drwiny z Boga i Polaków panie Latarniku Gowin.
9 dni temu / dosyć
 
Gowin to szkodnik na stanowisku Ministra.Panie Gowin,ludzi możesz oszukać,ale Bóg wszystko widzi.Popieranie gender to czysta demoralizacja.
9 dni temu / Elabinp
 
No i co zrobić z takim ,,sojusznikiem ''w rządzie?Co on ma wapólnego z katolicyzmem? Wiadomo, z PO go wzięli. Czego się Gowin dotknie, to rozwali. Jak było z sądami? Dlatego i teraz dla nauki to trudny czas.Jemu się wydaje, że jest centrowy?
9 dni temu / panda
 
No i co zro
9 dni temu / panda
 
Czyżby wicepremierowi śniły się "tęczowe piątki"? Może chciałby wychowywać swe dzieci w duchu wolności seksualnej przez dopuszczenie deprawatorów do działania? Na pewno zyska głosy lewicy przy kolejnych wyborach. Myślę, że rozleci mu się w międzyczasie partia, którą przewodzi. Jej członkowie chyba widzą na co się zanosi.
9 dni temu / Marzena
 
A ja się zastanawiałem, czy hasło "PiS, PO- jedno zło!" to nie jest przesada. Teraz juz widzę, że to szczera prawda, a przesady w nim nie ma.
9 dni temu / Mnemoniuk
 
Akceptacja dla deprawacyjnych ideologii to wystarczający powód do dymisji.
9 dni temu / Polak
 
Panie Premierze, Ministrze, Pan się gotów "kłaść Rejtanem" w obronie gender? Tak? A co to jest gender? Oto odpowiedź: autor onegoż mitu, tak mitu, sam ogłosił, że nie wiem dlaczego, dla zabawi? WYMYSLIŁ gender. Zamiast się kłaść, ale spać, niech Pan poczyta, podaję namiary: Chr. Dummitt w Quillette, w LePoint. Niech Wam będzie też wstyd za szerzenie kłamstwa! A uniwersytety? Rektorzy? Jedyny sprawiedliwy, bo trzeźwo myślący prof. A. Nalaskowski w Polsce się znajduje? Inni nie myślą, nie śledzą, co się na świecie dzieje? Jak Pan się do tego ustosunkuje? Dalej będzie brnąć w ten ideologiczny czad kłamstwa i demoralizacji. To ma być, co reprezentujecie, obrona wartości? Pytam: jakich? Nie życzę Panu się rozchorować, jak biedny Rejtan zob. książkę o nim J. Rymkiewicza! Na drugi raz nie szafować wielkimi słowami, gestami! - Pozdrawiam, powodzenia i więcej ostrożności! Dummitta sumienie ruszyło, a naszych małych i wielkich uczonych?
10 dni temu / Krytyczny
 
Złotousty instruowany przez loże wie co robić, aby rewolucja obyczajowa pełzła do przodu a dobra zmiana straciła władzę.
10 dni temu / Katolik
 
Nie cierpię gowina. Najbardziej fałszywy/obłudny/cyniczny facet jakiego ziemia nosiła.
10 dni temu / qwerty
 
Żadna lustracja wyższej kadry oświatowej będącej wytworem marksistowskiego "chowu" nie dokonała się na gruncie uczelni wyższych uniwersyteckich i wielu z prawdziwą nauką się rozminęło i posiada tytuły naukowe wyłącznie z nadania tzw." jedynie słusznej"poprawności ideologicznej i w tym duchu przekazywali pałeczkę następcą. Z tego co powiedział p.Gowin-Rejtan wynika,iż jego konserwatyzm polegał na "zakonserwowaniu" zastanego stanu uprzywilejowania opcji "lewej". Zatem nie dziwi iż kadra ZNP już nie raz okazała swoje lewackie oblicze ukształtowane w marksistowskich matecznikach.Niech p.Gowin nie stroi się w piórka obrońcy autonomii uczelni - właśnie się ujawnił,zdjął maskę.
10 dni temu / t
 
Ziluminowany Jarosław Gowin w ledowym haftowanym fartuszku nałożonym na spódniczkę w stylu barocco ew. rococco, przetykaną gęsto srebrną nicią, z brylantowym cyrklem w jednej i diamentową węgielnicą w drugiej wytatuowanej dłoni obłożonej wyrazistymi sygnetami i bransoletami ... Buty na złotych obcasach, wykończone miedzianym złotem i lśniącymi wysadzanymi klamrami... Na głowie koronkowy biustonosz z cekinami w barwach złota, miedzi i srebra/trzeba być trendy/. Policzki rumiane, ozdobione flagą symboliczną, usta optycznie powiększone karminową szminką. Rajtuzy srebrne, z grubym splotem. Na zdrowie.
10 dni temu / obraz namaluję
 
Jak mówi Pismo: Po owocach ich poznacie. Owoce już są i rozwijają się świetnie, tylko konsumenci nie chcą zauważyć, że są trujące.
10 dni temu / Republikanin
 
czyli podsumowując jak dobrze zrozumiałem to na uczelniach można tylko prezentować poglądy LBGT a jeśli ktoś dwarzy się powiedzeń coś innego będzie zniszczony jak paru profesorów którzy się sprzeciwili dyktaturze LGBT ?
10 dni temu / qwe
 
Trochę przerażające. Brak wiedzy i lenistwo, bo wystarczy kliknąć, i jest: Tadeusz REYTAN......Dzięki Ci za ministrA od NAUKI I SZKOLEŃ NAJWYŻSZYCH, któren to posiadł Wiedzę Niedostępną maluczkim
10 dni temu / szpulas11
 
P:uknij sie w czolko Panie Gowin. A kiedy odwolano wyklad jakiegos lewaka, klamcy o polskim udziale w holokauscie, pedzia czy lesbijki? Ale juz z przeciwnikami tych nienormalnosci to mozna w ramach autonomii? To obsadz PAn na rektorow i na katedrach normalnych prawicowych Polakow a nie lewakow z lat PRLu lub ich synow to zobaczymy jaka tam bedzie autonomia? Przyjrzyj sie PAn uczelniom w np. na wschodniej granicy. Po samych nazwiskach widac kto rzadzi uczelniami Bialorusy i lewaki. To jakie poglady wysysaja tam studenci? Hucpa i tyle. Gloszenie swiatlych tez na uczelniach nie jest tozsame z plynieciem w nurcie jakichkolwiej mod. Odwaga gloszenia teorii konserwatywnych i przez stulecia utartych jest wciaz na znanych uczelniach podstawa ich istnienia. Pewne sprawy nie zmieniaja sie na nich od stuleci prawie, uswiecone tradycja i dobrymi efektami, gdzie nowoczesne lewackie podglady widac juz koniec dawnej chwaly. Taka mamy Rzeczypospolita jak jej dzieci chowanie!
10 dni temu / de em
 
Głupota i konformizm nie pierwszy raz ujawnia się przy pomocy Gowina.
10 dni temu / DNA
 
gowin jak gomułka powiedzie nas do socjalnymu przez więzienia. Czy pis czy po jedno zło.
10 dni temu / Kpt. Żbik
 
I co my z tym zrobimy, jeśli minister jest już uwikłany w sitwę deprawacji? Koniec wolności słowa... Czy głos ludzi prawych już się nie liczy, bo władze są zdeprawowane? Pozostaje nam ulica jako miejsce protestu?
10 dni temu / Lusia
 
@Jot- Trzeba zauważać ewolucję ludzkiej kultury,jak konserwatyzm zanika na świecie.Zauważ,to siła ewolucji myśli ludzkiej i jej wpływ na przemiany poglądów robi swoje wbrew oporowi konserwatyzmu.Sodoma to mit,który tylko pozostał bez znaczenia w przemianach kulturowych ludzkiej społeczności.Po Potopie pozostał tylko Noe z rodziną i co- jakoś pokolenie jego nie zmieniło się?Zawsze będą dobrzy i źli.Nawet surowe kary nie poprawiają tych złych.Strach przed piekielnymi mękami,czy coś znaczy?
10 dni temu / nn
 
Oby rzeczywiście tak zrobił. Powinien tylko jeszcze zadbać o to, żeby mowa nienawiści, jak "felieton" Nalaskowskiego, była piętnowana. Niezależnie od poglądów, ktoś kto wysmarowywuje takie teksty nie powinien uczyć na uniwersytecie. Poziom jak z karczemnej kłótni lub rynsztoku.
10 dni temu / Pioter
 
To teraz LGBT to jest "centryzm"... Ciekawe, czym jest zatem "prawica"? Tym, czym lewica byla 30 lat temu?
10 dni temu / aaa
 
Przypadek nazwany John/Joana to wieloletni eksperyment na dziecku urodzonym jako chłopiec, któremu w wyniku nieprawidłowego zabiegu usuwania stulejki w efekcie błędu medycznego całkowicie zniszczono prącie. Pod wpływem sugestii Moneya dziecko zostało poddane zabiegom chirurgicznym polegającym na usunięciu jąder i wymodelowaniu sromu. Rodzice starali się wychowywać dziecko jako dziewczynkę. John Money przedstawiał doświadczenia jako sukces i potwierdzenie teorii o możliwości kształtowania roli płciowej niezależnie od płci genetycznej. Raporty z badań zostały opublikowane w roku 1972 ? Man and Woman, Boy and Girl i 1975 ? Sexual Signatures: On Being a Man or Woman. Treść raportów wpłynęła na teorię i praktykę w psychologii, socjologii oraz women's study72. Jednakże wywiady przeprowadzone w latach 1994-1995 z pacjentem i jego rodziną nie potwierdziły sukcesu opisanego przez Moneya. Reimer odrzucił kobiecą tożsamość, cierpiał z powodu depresji i popełnił samobójstwo
10 dni temu / Wikipedia -Gend
 
O, pretendent do bycia twarzą polskiej prawicy. PIS PO jedno zło!
10 dni temu / robespier
 
nn - konserwatyzm nie musi ustępować nawet nie powinien! - patrz zniszczenie Sodomy, patrz zalecenie Chrystusa o topieniu deprawatorów - wystarczy wcielić w życie. Paru utopisz to reszta zrozumie co to sprawy intymne - ze strachu. Warto dla dobra dzieci!
10 dni temu / Jot
 
Gowin dla zachowania stołka bedzie popierał każdego i wszystko! Oby tylko nie stracić roboty! Człowiek guma
10 dni temu / Kefas1277
 
Ci ludzie są jak plastelina. Ktoś podrzuci grosza albo zagrozi wywaleniem z urzędu mamy pana fotki z nieletnią! i już plastuś robi jak trzeba. Bo przecież nie zrezygnuje z urzędu i nie skala się pracą typu rwanie wiśni czy jeżdżenie wózkiem w magazynie. No skąd!
10 dni temu / Jot
 
No i się określił. Ma gość "ciąg na bramkę". W końcu kto płaci ten wymaga od naszego mini-stra gołąbka pokoju. My wyborcy głowy mu nie urwiemy, za to prawdziwe wolnościowe loże mogą być już nie takie wyrozumiałe. Co za cynizm.
10 dni temu / mj
 
to dywersant PO
10 dni temu / zbigniew
 
Teraz przegracie juz wszystko, a za rok wybory prezydenckie..ode mnie zolta kartka i w nastepnych wyborach glos na konfederacje..robcie tak dalej a skonczycie jak PO!!!
10 dni temu / Zawiedziony wyb
 
Poczatek konca PiS..czuje sie oszukany..po pierwsze za brak zalatwienia sprawy z aborcja!!po drugie za brak powstrzymania ideologii lgbtxyz!!!
10 dni temu / artiols
 
Gender!Idzie nowe!Trzeba iść z postępem w społecznym pojęciu stosunków międzyludzkich.Tego, się nie uniknie.Konserwatyzm musi ustąpić ewolucji w życiu człowieka.
10 dni temu / nn
 
Ne dziwi mnie to.Prżeciez wywodzi się z PO.Proszę Państwa PiS owi grozi rozłam ponieważ są tam różne frakcje.Rozłam nie tylko w zjednoczonej prawicy,Rozłam również w PiS.Tak będzie. Kiedyś zarzucono mi ze głosowałem na PiS. Nie głosowałem na PiS tylko na konkretną osobę,będąca za życiem i prżeciw gender lgbt.No i ta osoba niestety się nie dostała. Możliwe ze ta część zPisu kiedyś połączy się z Konfederacja.Jest taka opcja.
10 dni temu / Alan
 
Polski bronić tak nie będzie, tak, tak wiemy to, nie od dziś i nie od wczoraj...,wyborcy PiSu pewnie rozanieleni... A jak 27.1.2018 unaocznił się polski holokaust, to do dzisiaj nie ma oficjalnego stanowiska władz RP w tej sprawie. Ależ oczywiście było 300+, żeby ludzie nie myśleli i nie mówili... Aha, gender, lgbt to nie tęczowa zaraza, tylko żydowska zaraza, jak by ktoś nie wiedział czy nie chciał wiedzieć...
10 dni temu / ROMAN
 
PiS nigdy nie był ani za lgbt ani przeciwko lgbt, zresztą tak jak jest ze wszystkim,a jedyna partia która jest przeciw lgbt to Konfederacja Między innymi dlatego pis nie chce się z nimi połączyć
10 dni temu / Adam
 
Jeśli ten gość nie wyleci z rządu, a nie wyleci, to znaczy, że PiS jest już po całości zachodnią centro-prawicą, czyli papką politycznej poprawności
10 dni temu / M
 
pan minister moim zdaniem w ten sposób szkodzi szkolnictwu wyższemu, w wymiarze nauki o rodzinie. reforma ktorą zrobił wyrzuciła z dyscyplin naukowych - nauki o rodzinie, to ogromna strata, i jeśli on tak mówi o pluralizmie, to widać, że nie ma w nim miejsca o naukach o rodzinie heteroseksualnej, a gender będzie broniony rejtanem... to moim zdaniem negatywnie odbije się w ogóle na nauce opartej o prawdę o rodzinie, zostanie tylko ideologia i manipulacje polityczne... Kościół katolicki - też tu bardzo mało protestował w osobach hierarchów... rodzina heteroseksualna i nauka o niej jakoś Kościołowi uciekła należytej uwadze - to opinia uważnego obserwatora życia społecznego...
10 dni temu / see
 
Czym różni się PiS=Zjednoczona PratfuLewica od PO? Panie Gadowski, który robisz z Polaków idiotów nakazując popieranie PiS? Wyborcy PiS wzywam do tablicy. Ile jeszcze krzywd wyrządzicie ludziom wokół was?
10 dni temu / pis=po
 
Pluralizm to masoński bożek, dla którego wielu polskich tzw. prawicowych polityków przy współudziale znacznej części duchowieństwa poddaje walkę o katolickie państwo i społeczeństwo, o przywrócenie christianitas.
10 dni temu / krisbac
 
Oo jak nam minister zabłysnął...
10 dni temu / ola
 
PIS za LGBT?
10 dni temu / Beyruth
 
pis przy okrągłym stole obiecał budowę eurosocjalizmu bez Boga rodziny i państwa i właśnie to robi a ciemniakom będzie wciskał jaki on konserwatywny i pro katolicki tymczasem robi jak czerwoni eurofederalisci klaszczą
10 dni temu / anna
 
Czlowiek PO czego mozna wymagać od zaklamanego niby etyka?
10 dni temu / R.
 
To ta sama mentalnosc , co bylego prezydenta Walesy , ktory swego czasu wmawial Polakom w telewizji , ze bedzie bronil "lewej nogi" , bo to dobre dla nich i dobre dla demokracji .
10 dni temu / ada
 
Ministru Gowinu podobno pobożnemu spadła maska. Cenne. Prawda nas wyzwoli.
10 dni temu / Mnemoniuk
 
No to mamy wylęgarnie neomarksizmu z błogosławieństwem "zjednoczonej prawicy". Tylko jaka to prawica? Prawica powinna wezwać rektorów do poszanowania wolności słowa, a nie szykanowania krytyków LGBT. Skandal nad skandale! +++ Dlatego wołajmy: "Pod Twoją obronę uciekamy się święta Boża Rodzicielko -Matko i Królowo nasza-..."
10 dni temu / Jurek
 
Czy pamięć mnie myli, czy to ten osobnik, niedawno się wypowiadał, że należy z Ukraińców zrobić "nową polską elitę". Nie wiem skąd się tyle szkodników bierze w Polsce. Kto takie indywidua wybiera.
10 dni temu / taki 1
 
Etatowy konserwatysta gazety wyborczej...
10 dni temu / ktoś
 
Na początku było podpisanie przez nasz poprzedni rząd Konwencji Stambulskiej. Następnie, Prezes J.Kaczyński pytany na spotkania wyborczych o wypowiedzenie Konwencji rzekł, że nie należy tego robić, bo nie potrzebujemy nowych problemów. I nastało.
10 dni temu / Artur
 
Wszystko byłoby w porządku gdyby lewaccy naukowcy nie znieważali ludzkiego rozumu i opierali się na faktach zamiast z uporem domagać się praw dla swoich fantasmagorii. Tu Gowin zdaje się ugiął pod naporem histerycznych wrzasków ludzi, którzy żyją i chcą żyć złudzeniami. A ile może potrwać złudzenie? Ano do pierwszej ściany lub przepaści. Osobiście życzę im dołka zamiast przepaści by mieli szansę odzyskać przytomność bez ponoszenia ostatecznej straty.
10 dni temu / czloax
 
Tak, gro wykładowców ma poglądy lewicowe, ale nie dlatego, że mamy tu pluralizm. To postkomunistyczne klany pasożytujące na uczelniach od lat 40'. Z kolei młode pokolenie lewicowych akademików, to w większości wykładowcy kierunków humanistycznych i psychologii, bardzo to przykre, ale poprzez postmodernizm także historii. Wkład tej ekipy w rozwój nauki jest żaden,mają za to ogromny wkład w rozwój gastronomii na terenie całej Unii Europejskiej.
10 dni temu / Gracław
 
Przecież to pierwszy biały fartuszek wśród polityków obecnie. Czemu się dziwić? Widziały gały na kogo głosowały.
10 dni temu / masło
 
A może by tak "gdzieś" odwołać ministra Gowina? Położy się Rejtanem aby można go było odwołać - taki "incydent"?
10 dni temu / Jot
 
Gowin to szkodnik, już samo stwierdzenie że popierają go lewicujący naukowcy świadczy że nic dobrego nie wyniknie z reformy szkolnictwa wyższego. Wystarczy sprawdzić gdzie znajdują się w rankigu światowym Polskie uczelnie, dwie na pięćset najlepszych. Popieranie wolności w postaci GENDER promuje na polskich uczelniach osoby nie kompetentne, a o określonych skłonnościach, to stworzy lobby homo które będzie miało wpływ na młode pokolenie, może nie tak chłonne jak dzieci ale otwarte na nowości, również szkodliwe i to wszystko dzięki Gowinowi.
10 dni temu / nobody
 
Gowin to koniunkturalista i kolokwialnie mówiąc cyniczny cwaniak. Był ministrem u Tuska teraz siedzi w Pisie byle utrzymać się na fali. Gender to kretyńska i haniebna ideologia. Powinna być wykopana, a nie gloryfikowana na uniwersytetów.
10 dni temu / Michu.
 
Gowin do dymisji! Nie chcemy nauki o grzechu sodomii i gomory Gowin do dymisji! I zacznij czytac Biblię !
10 dni temu / TOMASZ
 
Pan wicepremier Gowin pasuje bardziej do Tygodnika Powszechnego niż do tego rządu. Jego reforma to konserwacja lewactwa na uczelniach wyższych.
10 dni temu / john
 
No to maski spadły. To ogromnie rozczarowujace. Niestety Polska wciąż czeka na swego Orbana, z dumą przyznajacego się do wiary i walczącego w jej obronie
10 dni temu / Brochwicz
 
Przecieram oczy ze zdumienia !!! coś zaczyna mi być nie po drodze z pis-em ,chyba będzie to ostatnia i to niepełna wasza kadencja !!!
10 dni temu / eustachy
 
W sumie może i dobrze. Wyborcy odpłyną do Konfederacji.
10 dni temu / hhmm...
 
czyli pobożny minister się zbiesił !!!
10 dni temu / mietek
 
Trudno o większą hipokryzję... .
10 dni temu / hhmm...
 
No i pokazał swą prawdziwą twarz! Jakie PO takie PiS same lewicowe zdrajcy. W tym chorym rządzie chyba tylko Konfederacja jest normalna. Niech jeszcze PiS powie naiwnym Polakom że jest za zabijaniem nienarodzonych dzieci! To może Polska się obudzi. Dzieci młodzież nam niszczą, powoli tą ideologię biorą na serio a Polskie uczelnie może tylko Pan Jezus uratować Różaniec tak jak Polskę.
10 dni temu / GOŚĆ
 
To już się kładź panie pobożny inaczej rejtanem... Co za ludzie....
10 dni temu / X
 
Czyli jednak nie mierzi go ograniczanie wolności słowa na polskich uczelniach?
10 dni temu / sp
 
Ja się pytam - kogo to dziwi? Kto jest rozczarowany?
10 dni temu / Wojtek
 
Gowin to "odprysk" PO mieniący się na liberała i konserwatystę jednocześnie. Tfffuu!!!
10 dni temu / Wieś
 
Po wyborach tak mówi szkoda że wcześniej nic o tym nie wspominał a więc szybciej zjem własny kapelusz niż znowu na pana zagłosuję
10 dni temu / X
 
A co w tym zaskakującego? Przecież pan Gowin od dawna wysyła jasne sygnały, gdzie ma przykazania i kogo naprawdę reprezentuje.
10 dni temu / sorcier
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.