DZIŚ JEST:   02   CZERWCA   2020 r.

Św. Marcelina i Piotra
Bł. Sadoka i towarzyszy
 
 
 
 

Wiceminister obrony o zamachach w Hiszpanii: Europa staje przed dramatycznym wyborem

Wiceminister obrony o zamachach w Hiszpanii: Europa staje przed dramatycznym wyborem
Wiceminister obrony Michał Dworczyk. FOT.Michal Dyjuk/FORUM
#ISLAMIŚCI    #IMIGRANCI    #TERRORYZM    #MICHAŁ DWORCZYK    #HISZPANIA    #KORAN    #UCHODŹCY    #BARCELONA    #MINISTER    #EUROPA    #ATAK    #ISIS    #RELOKACJA    #MUZUŁMANIE    #ISLAM    #DŻIHAD    #WICEMINISTER    #ZAMACH    #MON

Polska władza nie może zgodzić się na przymusowe osiedlenie nad Wisłą osób, których tożsamości nie sposób zweryfikować – powiedział komentujący zamachy w Hiszpanii na antenie TVP Info wiceminister obrony narodowej Michał Dworczyk.

 

Jak zauważył wiceszef resortu, Europa stoi obecnie przed dramatycznym wyborem. Kontynent musi zdobyć się na refleksję i podjąć realne decyzje, zamiast ciągle mówić o współczuciu. Empatia jest oczywiście ważna, ale nie można na niej poprzestać – stwierdził Dworczyk.

 

Europa musi się zmienić. W przeciwnym wypadku przyszłość kontynentu stanie pod znakiem zapytania – powiedział w TVP Info wiceminister obrony.

 

Jego zdaniem koniecznie należy zmienić europejską politykę migracyjną oraz podejście do bezpieczeństwa. W związku z tym władza nie zgodzi się na obowiązkową relokację do Polski obywateli innych państw, których nie można zweryfikować pod względem bezpieczeństwa i tożsamości – powiedział minister Dworczyk. Jak dodał, nie może być akceptacji dla tworzenia enklaw społeczności nieintegrujących się z Polską.

 


Źródło: interia.pl / TVP Info

MWł
 


DATA: 2017-08-18 11:50
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie będzie zamachów.Policja ustawi barierki i zamachowcy będą oddzielenie od ludzi.
ponad 2 lata temu / nn
 
PiS nie zamknie granic. Pani Szydło podpisała Deklarację Rzymską która zawiera wszystkie założenia komunistycznego manifestu z Ventotene utworzenia jednego totalitarnego państwa. Podpisała to będzie się tego trzymać. Jesteśmy w ogromnym niebezpieczeństwie.
ponad 2 lata temu / ttt
 
Największym grzechem dla muzułmanów jest wyznawanie bóstwa Jezusa Chrystusa. Jak więc widzicie koegzystencję z nami - katolikami?
ponad 2 lata temu / Jacek
 
Żadnych Arabów w Polsce! Żadnych! Nigdy!
ponad 2 lata temu / agricola
 
Nie chodzi tylko o obowiązkową relokację. Muzułmanów w Polsce jest już tak dużo, że realna groźba ścinania głów wystosowana przez ekologa terrorystę wobec księdza znajdzie swój finał. Mówi i pisze o tym ks.Skwarczyński na swojej stronie. Może dlatego tak wielu duchownych popiera przyjmowanie tzw. uchodźców. Muzułmanów powinno się deportować i zamknąć granice.
ponad 2 lata temu / katolik
 
Przeraża mnie to ciągłe zapewnianie, że nie mogą się zgodzić, a gdyby nie było zamachów to by się zgodzili na islamizację Polski ?!
ponad 2 lata temu / gadka szmatka
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.