DZIŚ JEST:   05   LIPCA   2020 r.

XIV Niedziela zwykła
Św. Antoniego Marii Zaccarii
Św. Antanazego z Atos
 
 
 
 

Wiązanie pedofilii z homoseksualizmem zakazane? Kaja Godek stanie przed sądem

Wiązanie pedofilii z homoseksualizmem zakazane? Kaja Godek stanie przed sądem
Fot. Jerzy Dudek / Forum

27 maja 2020 przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Pragi Północ rozpocznie się sprawa Kai Godek, którą aktywiści LGBT+ oskarżyli o zniesławienie. Poszło o wypowiedź działaczki pro life w mediach, w której zasugerowała związek między homoseksualizmem i pedofilią.

 

Słowa te padły rok temu w czasie dyskusji na temat problemu pedofilii w Kościele prowadzonej na antenie Polsat News. Politycy skupili wówczas swoją uwagę na tym, że wśród księży są osoby wykorzystujące dzieci. Kaja Godek zauważyła, że niezależnie od tego, czym zajmują się na co dzień sprawcy pedofilii, większość przestępstw z tego obszaru ma charakter homoseksualny.

 

- Walka z pedofilią w Kościele i w każdym środowisku, to musi być przede wszystkim ograniczenie wpływu homolobby i tego nie robi żadna siła polityczna dzisiaj w Polsce. Dlatego że to pederastia jest wstępem do pedofilii i to pokazuje film braci Sekielskich. Tam na sześć przypadków molestowania pięć ma charakter homoseksualny. I to zawsze tak jest. Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty – powiedziała.

 

Słowa te wywołały oburzenie w środowisku LGBT+, którego siedmiu przedstawicieli (wspieranych przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych) złożyło przeciwko Godek akt oskarżenia wskazując, że zostali obrażeni (powołano się tutaj na art. 212 kodeksu karnego). Jak zauważyła Kaja Godek, wśród skarżących jest Rafał Gaweł, założyciel „Ośrodka”, skazany prawomocnie za malwersacje finansowe, ukrywający się przed polskim wymiarem sprawiedliwości za granicą.

 

Sprawa miała ruszyć w sądzie już w marcu, ale termin przesunięto z uwagi na koronawirusa. W tym czasie w debacie publicznej pojawił się kolejny głos wspierający tezę Kai Godek. To film Sekielskich „Zabawa w chowanego”, w którym związki pedofilii z homoseksualizmem zostały wypowiedziane wprost, co wywołało oburzenie homolobby.

 

Jak zauważyła Kaja Godek, niewątpliwie jej sprawa przed sądem, da odpowiedź na pytania, o to co jest ważniejsze: bezpieczeństwo dzieci czy interesy lobby homoseksualnego, któremu coraz trudniej ukrywać związek z lobby pedofilskim oraz czy dzieci przed pedofilią można bronić tylko w określony sposób – w taki, na jaki pozwala środowisko LGBT.

 

Sprawa Kai Godek zaplanowana została na 27 maja 2020 godz.11.00 w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Północ.

 

Źródło: zycieirodzina.pl

MA

 

Polecamy także nasz e-tygodnik.

Aby go pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ.

Czytaj także:
DATA: 2020-05-26 08:42
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Oczywiście, że homoseksualizm jest ściśle powiązany z pedofilią. Jedno zboczenie pociąga za sobą lawinę następnych, tacy ludzie nie mają już później najmniejszych skrupułów żeby popadać z jednego szamba w drugie. Dla nich najważniejsza jest jedynie seksualna sfera życia - życiem kierują popędy jak u zwierząt, w końcu o to ciągle walczą, nie o pokój na świecie, nie o pomoc dla potrzebujących tylko o to aby wszyscy uznali za normalne ich chore popędy. Ludzie powinni mieć jednak wznioślejsze cele i nie określać osoby jedynie przez pryzmat seksualności - to nas od zwierząt odróżnia. Niestety homoseksualizm jest pierwszym krokiem do pedofilii- zachęcam do obejrzenia filmu dokumentalnego ?Pedofile Kinseya? ostrzegam jednak, że jest on bardzo mocny i dla ludzi o mocnych nerwach. Homoseksualizm nigdy nie będzie czym normalnym i zawsze prowadzi do zła,bo czy zna ktoś szczęśliwą wielopokoleniową rodzinę zapoczątkowaną przez gejów?
1 miesiąc temu / Magdalena
 
Jest Pani odważną i prawą KOBIETĄ
1 miesiąc temu / andrzej
 
Skoro homoseksualizm prowadzi do pedofili dlaczego młode dziewczynki również padają ofiarom pedofili-mężczyzn?
1 miesiąc temu / Chririna
 
Niczym nowym jest atak lewactwa i chorych umysłowo pederastów - z zasady lewaków - na ludzi normalnych i zdrowych, na naukę, na bezsporne fakty i na zwykły rozsądek: taka jest tradycja "walki klas" w komunizmie. A że komunizm nie ma NIC wspólnego z normalnością, zdrowiem psychicznym - to wie każdy kto prześledził jak w praktyce funkcjonuje komunizm.
1 miesiąc temu / Hanys GórnoŚl
 
Duża część komentarzy mówi o nadreprezentacji homoseksualistów wśród pedofili w sumie biorąc pod uwagę ich niewielki procent jest to prawda choć zawsze różne źródła różnie mówią pewnie i tak nigdy nie poznamy prawdziwej skali pedofili na świecie. Pedofilia jest wielką zbrodnią która na karę zasługuje. Ale przynajmniej moim zdaniem w całej sprawie chodzi o to że Godek chodziło o to że wszyscy homoseksualiści są pedofilami a to poprostu kłamstwo
1 miesiąc temu / Eric
 
Niech ja Bog ma w swojej opiece i wspomoze w tej walce. Kolejna bohaterska kobieta obok Justyny Socha.
1 miesiąc temu / gosc
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.