Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

WIARY GODNE II Dlaczego katolicy oddają cześć Maryi? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

W wielu miejscach można natrafić na informacje o rzekomym podobieństwie Maryi i historii jej życia do starożytnych, mitologicznych opowiadań o pogańskich boginiach. Według tych źródeł kult maryjny miał by być kontynuacją czci oddawanej żeńskim bożkom. Ile w tym wszystkim prawdy? Tomasz Adamski zaprasza na program WIARY GODNE.


DATA: 2020-03-12 21:47:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

To te roznice miedzy uczniem tzw apostala Pawla, Lukaszem...a Apstolem Mateuszem, ktory nam mowi, ze Maryja byla posluszna swemu mezowi Jozefowi, ktorego we snie nawiedzal aniol i mowil co Jozef ma czynic, a Maryja byla posluszna swmu mezowi i czyila wszystko co usluszala od meza swego. Sprawdzie w koncu w Pismie.
5 miesięcy temu / Teodor...
 
Slyszy, tak dziala wstawiennictwo swietych o ktorej jest napisane w Biblii a ktore dzieje sie za Boza wola i pozwoleniem.
5 miesięcy temu / @second
 
Maryja jest współodkupicielką, pośerdniczką wszystkich łask które otrzymujemy od Pana Jezusa, módlmy się do Maryi
5 miesięcy temu / Arczi
 
Dusza czlowieka moze byc tylko w jednym miejscu. Podobnie z demonami. Jezus Chrystus powiedzial "chodźmy stąd, bo wladca tego swiata nadchodzi". Duchy nieczyste wyszly z człowieka i weszly w świnie. Tylko Bog jest Wszechmocny, slyszacy wszystko. Jezus Bog znal mysli ludzkie. Zatem modlitwa do Ojca w niebie jest zawsze slyszana. Czlowiek, ktory modli sie do Maryi jedzie np do Czestochowy, kleka przed obrazem. Powtórzę jeszcze, że Maryja jest Matka Jezusa, jest blogoslawiona, ale czy slyszy modlitwy?
5 miesięcy temu / Second
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 148 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.