Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   MAJA   2020 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

WIARY GODNE. Czy Kościół wymyślił czyściec? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

To pytanie nurtuje wielu, także katolików. Wzbudza ono skrajne emocje. Czego Kościół naucza o czyśćcu? Kto do niego trafia i czego może się tam spodziewać? Tomasz Adamski zaprasza na program Wiary Godne.


DATA: 2019-11-15 12:55:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nauczanie wybitnie ludzkie,subiektywne,dalekie od Słowa Bożego.Podobne do regulaminu,wg którego nie wolno obrażać katolików.Przypominam !,że Chrystus oddał życie za WSZYSTKICH.Czyli inni też są bliźnimi.Należy ich również kochać.Proponuję autorowi,by zechciał przeczytać ostatnich kilka zdań Apokalipsy,i zachował je głęboko w sercu,by kolejnym razem powściągliwej i z pokorą głosił swoje teorie.
6 miesięcy temu / Wierzący Bogu
 
Oczywiscie!
ponad 1 rok temu / czlowiek
 
Piekło i Niebo owszem, ale nie czyściec. Chcesz udowodnić istnienie czyśćca? Więc najpierw udowodnij niedoskonałość Ofiary Pana Jezusa Chrystusa. Ponieważ twierdząc że można oczyścić się w czyśćcu z grzechów, twierdzisz również że Ofiara Pana Jezusa nie wystarcza i musimy jeszcze dodatkowo się oczyścić w czyśćcu, aby wejść do Królestwa Bożego.
ponad 1 rok temu / Do człowiek
 
Kosciol katolicki definitywnie nie wymyslil sobie czyscca. Pan Tomasz powiedzial nam cala prawde o czysccu. Znam ludzi ktorzy w dzisiejszych czasach widza zakamluzowane dusze swoich bliskich ktorzy przychodza im podziekowac za Msze Gregorianskie. Ja jestem osobiscie swiadkiem takiego zdarzenia. Pieklo czysciec I niebo istnieje!!!!
ponad 1 rok temu / czlowiek
 
Jak widzisz ja uznaje Nowy Testament.
ponad 1 rok temu / @ma
 
@Dania: No tak, Żydzi nie uznają Ksiąg Machabejskich. I jeszcze paru innych. No i oczywiście Nowego Testamentu...
ponad 1 rok temu / ma
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 139 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.