Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   LIPCA   2019 r.

NMP Szkaplerznej z Góry Karmel
Św. Marii Magdaleny Postel
 
 
 
 

WIARY GODNE. Czy Kościół wymyślił czyściec?


To pytanie nurtuje wielu, także katolików. Wzbudza ono skrajne emocje. Czego Kościół naucza o czyśćcu? Kto do niego trafia i czego może się tam spodziewać? Tomasz Adamski zaprasza na program Wiary Godne.


DATA: 2019-04-08 07:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Oczywiscie!
3 miesiące temu / czlowiek
 
Piekło i Niebo owszem, ale nie czyściec. Chcesz udowodnić istnienie czyśćca? Więc najpierw udowodnij niedoskonałość Ofiary Pana Jezusa Chrystusa. Ponieważ twierdząc że można oczyścić się w czyśćcu z grzechów, twierdzisz również że Ofiara Pana Jezusa nie wystarcza i musimy jeszcze dodatkowo się oczyścić w czyśćcu, aby wejść do Królestwa Bożego.
3 miesiące temu / Do człowiek
 
Kosciol katolicki definitywnie nie wymyslil sobie czyscca. Pan Tomasz powiedzial nam cala prawde o czysccu. Znam ludzi ktorzy w dzisiejszych czasach widza zakamluzowane dusze swoich bliskich ktorzy przychodza im podziekowac za Msze Gregorianskie. Ja jestem osobiscie swiadkiem takiego zdarzenia. Pieklo czysciec I niebo istnieje!!!!
3 miesiące temu / czlowiek
 
Jak widzisz ja uznaje Nowy Testament.
3 miesiące temu / @ma
 
@Dania: No tak, Żydzi nie uznają Ksiąg Machabejskich. I jeszcze paru innych. No i oczywiście Nowego Testamentu...
3 miesiące temu / ma
 
Po pierwsze machabejska to apokryf. Po drugie i najważniejsze, Ofiara Jezusa Chrystusa nie miała by sensu jeśli możemy w inny sposób się oczyścić od grzechów. Cala Biblia mówi o Doskonałości Ofiary Pana naszego Jezusa Chrystusa i tylko ona oczyszcza nas ze wszystkich grzechów. A gdzie nie ma wylania krwi tam nie ma odpuszczenia grzechów.
3 miesiące temu / Dania
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 104 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.