Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   28   MAJA   2020 r.

Bł. Lanfranka z Bec
 
 
 
 

WIARY GODNE. Czy ateiści pójdą do nieba? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

To pytanie nurtuje wielu, także katolików. Wzbudza ono skrajne emocje. Czego Kościół naucza o zbawieniu ateistów? Czy - mówiąc wprost - ateiści idą do nieba? Tomasz Adamski zaprasza na program Wiary Godne.


DATA: 2019-11-15 12:55:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jeśli ocena będzie po czynach to nikt nie pójdzie. Wystarczy ze złamałeś jedno z przykazań, a na pewno każdy to zrobił.
ponad 1 rok temu / @klik
 
Niebo to nie stan duszy, tylko konkretne miejsce. Poczytaj Biblię, a nie będziesz pisac takich rzeczy .
ponad 1 rok temu / @Jaga
 
Rzymian 2:12 A którzykolwiek bez zakonu zgrzeszyli, bez zakonu też poginą; a którzykolwiek w zakonie zgrzeszyli, przez zakon sądzeni będą. Więc teraz masz jasność ci się stanie z tymi, którzy nie poznali Jezusa Chrystusa.
ponad 1 rok temu / Kolego @trooper
 
Dziękuję za film. Mam o czym myśleć !
ponad 1 rok temu / Piotr
 
do @wwm, no coś ty. Niebo to chyba raczej "stan duszy". Nie masz poczucia duszy własnej, czy jej nie lubisz, że ci to jest obojętne? Mówi się :"jest mi bosko", "byłem w siódmym niebie", " czułem się tam jak w niebie". A Tobie co się kojarzy z niebem ?
ponad 1 rok temu / Jaga
 
jeśli ocena będzie "po czynach" to wielu pójdzie
ponad 1 rok temu / klik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.