Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

WIARY GODNE | Grzech przeciwko Duchowi Świętemu nie zostanie przebaczony [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Uważny czytelnik Pisma Świętego z łatwością dostrzega, że wbrew popularnym opiniom, Dobra Nowina o Zbawieniu, którą przekazali nam Ewangeliści, pełna jest ostrzeżeń i treści burzących wewnętrzny spokój i zadowolenie z siebie. Jezus wielokrotnie krzyczy "biada" do tych, którzy ignorują Jego naukę. Szczególne ostrzeżenie dotyczy grzechu przeciwko Duchowi Świętemu, o którym Jezus mówi wprost, że nie zostanie przebaczony. Jak to rozumieć?


DATA: 2020-03-23 11:57:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Reasumując, o ile dobrze rozumiem, trzeba być świętym na co dzień.
9 miesięcy temu / Scorpio
 
A co z muzułmanami, którzy nie wierzą w to, że Jezus jest Synem Bożym albo w Trójcę Świętą? Uważają, że jeżeli w to uwierzą, to będą mieć grzech zsyłający do piekła jeżeli się nie nawrócą z niego przed śmiercią. Mogą przekonywać, że to ich religia jest prawdziwa np. na podstawie cudów liczbowych i literowych w Koranie których jest bardzo dużo lub naukowych.
9 miesięcy temu / aukorygik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.