DZIŚ JEST:   15   LIPCA   2020 r.

Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@ale ale Pan Jezus w słusznej sprawie tez używał mocnych słów: ?Plemię żmijowe! Jakże wy możecie mówić dobrze, skoro źli jesteście? Przecież z obfitości serca usta mówią.? Mt12 Czasem niestety mocne słowa są potrzebne Pozdrawiam
11 miesięcy temu / Pch
 
Tęczowi dokonali tak wielu profanacji i nic . Imiennie atakowali biskupa i nic. Dlaczego nikt ich nie ściga??? Panie Ziobro czemu pan nic nie robi???
11 miesięcy temu / Lidka
 
A znajdź obraźliwy atak na krytykowanych w wypowiedzi abp. Jędraszewskiego. Nie ma. Podobnie jak nazwanie komunizmu czerwoną zarazą nie jest dla tej ideologii obraźliwe z powodu masowych komunistycznych zbrodni, tak i nazwanie tęczową zarazą ideologii propagującej publiczną demoralizację nie jest obraźliwe z powodu prowadzenia ogłupionych nią ludzi na wieczne potępienie.
11 miesięcy temu / @ale ale
 
wiem czyje to słowa ale jak nie widzisz różnicy to dla mnie szok,"byłoBY lepiej żeby ...itd ,biada remu itd znajdź w tym obraźliwy atak na krytykowanych,nie ma
11 miesięcy temu / ale ale do Jot
 
kazanie było z uprzedzeniami
11 miesięcy temu / @Robi
 
Proste prawdziwe słowa i wycie zamiast tolerancji. Lewackiej grupie braku tolerancji lgbt już dziękujemy. POLSKA to nie ciemny pokój.
11 miesięcy temu / Mataleo
 
Dyskusje z dewiantami lgbt wygladają jak rozmowy profesora uczelni z bolszewickim sołdatem- mimo najlepszych chęci jedynym efektem będzie bagnet w brzuchu... im szybciej to intelektualiści zrozumieją tym więcej ich przeżyję a instynkt obrony mają na poziomie żydów wiezionych do Auschwitz- ..przecież Niemcy to praktyczny naród i wykorzysta ich w pracy...
11 miesięcy temu / Lit
 
100 aktywistów z 20 organizacji i 100 reporterów. Tak właśnie robi się wielkie wydarzenie w Polsce. Tak wygląda pełen miłości dialog. Gdyby ze zrozumieniem bez genderowych uprzedzeń wysłuchali kazanie.
11 miesięcy temu / Robi
 
Dariusz - a skad przekonanie ze Pan Bóg zachecil ich do sodomii i odebrał rozum? Kwestionujesz ich wolną wolę? Chca sodomii swiadomie - to nie Bóg ich zachecił do wspierania dewiacji...nieee - Ty naprawde uważasz że to Boski plan? No proszę Cię.
11 miesięcy temu / Jot
 
ale ale - dam Ci probke stadionowych emocji - zgadnij kto to powiedział: "Rzekł znowu do swoich uczniów: ?Niepodobna, żeby nie przyszły zgorszenia; lecz biada temu, przez którego przychodzą. 2 Byłoby lepiej dla niego, gdyby kamień młyński zawieszono mu u szyi i wrzucono go w morze, niż żeby miał być powodem grzechu jednego z tych małych. Uważajcie na siebie!" ... Albo: " ?Biada tobie, Korozain! Biada tobie, Betsaido! Bo gdyby w Tyrze i Sydonie działy się cuda, które u was się dokonały, już dawno w worze i w popiele by się nawróciły. 22 Toteż powiadam wam: Tyrowi i Sydonowi lżej będzie w dzień sądu niż wam. 23 A ty, Kafarnaum, czy aż do nieba masz być wyniesione? Aż do Otchłani zejdziesz. Bo gdyby w Sodomie działy się cuda, które się w tobie dokonały, zostałaby aż do dnia dzisiejszego. 24 Toteż powiadam wam: Ziemi sodomskiej lżej będzie w dzień sądu niż tobie?."
11 miesięcy temu / Jot
 
Pora chyba na kontrmanifestację - stop promocji sodomii!
11 miesięcy temu / Jot
 
Czysty obłęd!!! Módlmy się bo inaczej dojdzie do jeszcze większych absurdów...
11 miesięcy temu / Polka
 
Nic nowego. Prezesem warszawskiego Klubu Inteligencji Katolickiej był w swoim czasie Jerzy Zawieyski. Porównaj: Joanna Siedlecka, Obława. Losy pisarzy represjonowanych, Warszawa: Wyd. Prószyński i S-ka, 2005.\\ Inna rzecz, kto temu klubowi dał prawo do określenia "katolicki".
11 miesięcy temu / Ryś
 
Rdz 2,24 "Dlatego to mężczyzna opuszcza ojca swego i matkę swoją i łączy się ze swą żoną tak ściśle, że stają się jednym ciałem" a Pan Jezus powie Mt 5,17-18 "Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. Zaprawdę. bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni" A w innym miejscu Mt 7,23 Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!" Dla Pana Boga akty homoseksualne są nieprawością i żaden człowiek tego nie zmieni.
11 miesięcy temu / Adrian
 
Ci ludzie są ewidentnym dowodem na to,że gdy Pan Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera.
11 miesięcy temu / Dariusz
 
wydaje mi się ze połowa krytyki dotyczy formy ,w sumie do stanowiska biskupa nie pasują takie stadionowe emocje
11 miesięcy temu / ale ale
 
Na podstawie tego co wykrzyczała pani profesor Monika Płatek - tak na marginesie, kto tej pani i za jakie osiągnięcia naukowe nadał tytuł profesora ? Ta pani przynosi wstyd prawdziwym profesorom, natomiast Uniwersytet Warszawski ma naprawdę wśród swych pracowników naukowych "niepoślednią" osobę - chciałaby wprowadzić to co już dziś jest na Zachodzie. Za cytowanie Pisma Świętego zamykać do więzienia. Tutaj nie ma wyjątków, każdy jest równy wobec prawa świeckiego, prawo naturalne i Boże, zostało przez rewolucjonistów z roku 1968 już dawno zdelegalizowane. I teraz widocznie przyszedł czas na Polskę, zrobić w kraju bezczelnie Katolickim, rewolucyjny porządek. Jak na miasto - które było onegdaj Nieujarzmione a dzisiaj jest rządzone przez "kochających inaczej" - zgoła niewielkie tłumy się pojawiły aby "walczyć" za słuszną sprawę.
11 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
Pomijając faktor ustawki najemników za pieniądze. Logicznie ułomna argumentacja jeśli chodzi o intencje tej grupy. Poganie, a może nawet ateiści, protestują przeciwko dostojnikowi Kościoła Katolickiego zarzucając dyskryminację. Co dalej? Cenzura Pisma Świętego? A może od razu gilotyna? Jak za starych dobrych czasów rewolucji francuskiej. A może marzy im się nowa wojna 30letnia? To potrafią robić najlepiej. Są w tym nieźle wytrenowani.
11 miesięcy temu / xyz
 
Z tego, co obserwuję, to jest kult. Ten, którego w rzeczywistości czczą i którego wolę spełniają, kieruje ich przeciwko Stwórcy. Akty profanacji i bluźnierstwa, wylewające się z ich ust, świadczą o tym aż nazbyt dobitnie. Nie zbiera się ostu z figowca...
11 miesięcy temu / sp
 
Nie byłem na wiecu. Ale głoszenie nietolerancji i podsycanie do nienawiści nie jest tym, czym kierował się Jezus.
11 miesięcy temu / zygi
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.