DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

WHO instruuje kobiety jak zabijać nienarodzone dzieci

WHO instruuje kobiety jak zabijać nienarodzone dzieci
fot. Wikimedia Commons

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) promuje w sieci film, który przedstawia, jak przeprowadzić aborcję. Film nosi tytuł: „Zakończenie ciąży przy użyciu ręcznego aspiratora próżniowego” i jest częścią zasobów Biblioteki Zdrowia Reprodukcyjnego, oddziału Światowej Organizacji Zdrowia.

 

Film rozpoczyna się od demonstracji i objaśnienia każdego narzędzia, które będzie wykorzystane do aborcji. Następnie ukazane są poszczególne kroki prowadzące do aborcji, także wykonanie USG dziecka. Instruktażowy film nie przedstawia, jak wygląda „to”, co zostało wyabortowane.

 

Nienarodzone dziecko jest na filmie nazywane „zawartością” i „produktem”. W ten sposób dokonuje się dehumanizacji dziecka, by łatwiej je zabić.

 

Jak przypomina Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka, WHO kieruje na skalę globalną i koordynuje sprawami zdrowia w ramach systemu ONZ, kształtuje programy badań, ustala standardy zdrowia i normy medyczne, dostarcza wsparcia technicznego dla wielu krajów i dokonuje oceny zmian procesów zdrowotnych na świecie. Uznana jest za organizację politycznie poprawną. Fakt promowania aborcji w ogólnodostępnym serwisie internetowym tylko to potwierdza.

 

„Promując film o aborcji Światowa Organizacja Zdrowia dała po raz kolejny dowód, że cierpi na poważną »chorobę« – promuje cywilizację śmierci” – podkreślają obrońcy życia.

 

Źródło: pro-life.pl

pam


DATA: 2014-06-11 15:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"Nienarodzone dziecko jest na filmie nazywane zawartością i produktem" - to są przecież terminy czczone przez pazernych miłośników mamony! Dla nich człowiek jest wyłącznie konsumentem lub towarem, niezbędnym do pomnażnia własnej kasy.
ponad 6 lat temu / Rozczarowany
 
ONZ to nazistowska organizacja
ponad 6 lat temu / Antyadolf
 
Teraz już wiem co ten wąż na godle WHO symbolizuje: DIABLA!
ponad 6 lat temu / Kargul
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.