Kościół po Sekielskim. Bramy piekielne Go nie przemogą – okładka
Nasi autorzy szczerze o kryzysie Kościoła

Nic nie zniszczy Kościoła!

W przeciwieństwie do funkcjonariuszy ateistycznych mediów szczerze pragniemy oczyszczenia Kościoła i mówimy o tym od dawna. Trwa bowiem olbrzymi kryzys katolicyzmu, będący kryzysem dotykającym praktycznie każdej płaszczyzny życia Kościoła: jest to wszak kryzys teologiczny, kryzys moralny, kryzys misyjny, kryzys tożsamościowy, kryzys liturgiczny a nawet kryzys dotyczący ogłaszania nowych świętych i błogosławionych. Ale jest to również kryzys kapłaństwa.

Wrogowie Kościoła dostrzegają jednak wyłącznie ostatni z wymienionych, a więc właśnie kryzys kapłaństwa – jako się rzekło, z księżmi utożsamiają bowiem cały Kościół. My zaś w kryzysie kapłaństwa upatrujemy części składowej głębokiego kryzysu całej naszej wspólnoty, nad którym nie możemy wyłącznie biadolić, ale o którym staramy się głośno mówić i wskazywać recepty na jego zażegnanie.
Dlatego powstał nasz najnowszy e-book „Kościół po Sekielskim. Bramy piekielne go nie przemogą”.
To publikacja, w której wybitni autorzy – księża profesorowie Oko i Bortkiewicz, księża Glas i Isakowicz-Zaleski, profesor Kucharczyk i inni publicyści ukazują szerszy kontekst kryzysu Kościoła, kryzysu dotyczącego nadużyć seksualnych, wskazują na drogi jego rozwiązania oraz na prawdziwe przyczyny. E-book zawiera również niedawno opublikowany artykuł papieża seniora Benedykta XVI.
Odbierz e-book

W ostatnim czasie wsparcia udzielili:

Piotr s. – 25zł

O portalu PCh24.pl

Dzięki finansowemu wsparciu możemy dalej wykonywać naszą misję. Budzić sumienia Polaków, poprzez nieustanne głoszenie prawdy, „przemycanie” do głównego nurtu informacyjnego katolickich wartości takich jak: tradycja, rodzina, własność oraz krzewienia idei: Prawdy, Dobra i Piękna. Finansowe zaangażowanie naszych Przyjaciół i Darczyńców potrzebne jest nam, abyśmy mogli docierać do jeszcze większej liczby Polaków, zarówno w naszym kraju, jak i tych, którzy przebywają obecnie na emigracji.

Wspieram portal
Płatności obsługuje: TPay
Tutaj zapłacisz przez:
Pekao ING Alior Bank mBank PKO Bank Polski PayPal
i wiele innych.